|
Wsadź głowę do mikrofalówki!
|
|
Tak zwani "pogromcy teorii spiskowych" starają się na różne sposoby obrażać uczciwych ludzi - wiernych prawdzie.
W Niemczech dla przykładu stworzono określenie "Covidiot" - co ma obrażać ludzi kwestionujących rzekomą pandemię.
Ale ja uważam, że określenie to najlepiej pasuje do tych - którzy wierzą w jakiś "covid-19". I to oni w rzeczywistości są idiotami.
Kiedyś niedorozwinięta umysłowo "posłanka" powiedziała, że technologia 5G nie może być szkodliwa - bo przecież "mikrofalówki nie są szkodliwe".
Proponuję więc by tacy "wojownicy" przeciw "teoriom spiskowym" powsadzali swoje głowy do mikrofalówek i włączyli na minutę.
Wtedy problem idiotów zniknie.
Oczywiście ŻADEN z nich tego nie zrobi.
W przeciwieństwie do takich oszołomów ja zadeklarowałem, że gotowy jestem przez tydzień przebywać w jednym pomieszczeniu z osobą - rzekomo chorą na "covid-19" i dowieść, że ŻADNA choroba na mnie nie przejdzie - bo przed tradycyjnymi infekcjami zabezpieczę się naturalnymi sokami.
Jeżeli więc jakiś kowidiota (osoba wierząca w kowid) będzie próbował mnie pouczać - to proponuję - by dał się zabić i jako zdrowy człowiek na kilka dni wszedł pod respirator!
|
|
3 wrzesień 2020
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
Nie mam mikrofalówki. Ale nie sądzę, żeby konstruktorzy pozwolili, aby idioci wyeliminowali się za pomocą tego urządzenia. Niewolnik nawet głupi jest lepszy od martwego, bo żywy da się zagonić do każdej roboty.
Większość urządzeń ma zabezpieczenia, żeby nie było możliwe używanie przez idiotów. I tak mają np. pralki automatyczne - nie działają jeśli nie zamknie się drzwiczek.
Mam nadzieję, że nikt nie wpadnie na pomysł produkowania urządzeń idiotoodpornych, takich bez zabezpieczeń.
A może tak być, jeśli przekręt depopulacji za pomocy urojonego koronawirusa SARS, czy COWID-19 się nie uda ... |
|
2020-09-03
Alina
|
|
|
|
będzie ich w Krakowie 80. Jeden kosztuje 100 tys. zł.
marzec 3, 2005
|
Przedrefendalna kampania informacyjna
maj 24, 2003
|
Wszystko wskazuje na bandziorów powiązanych INSTYTUCJONALNIE z władzą...
czerwiec 4, 2007
tłumacz
|
Bezrobocie na wsi wzrośnie
czerwiec 26, 2002
PAP
|
Putin i inni
luty 5, 2005
zaprasza.net
|
Szokujące nieprzygotowanie
wrzesień 6, 2003
Andrzej Kamieński
|
Katyń
luty 15, 2005
Marian Hemar
|
"Trzech tenorów", dwóch idiotów
marzec 21, 2003
Artur Łoboda
|
Kto je?dzi po naszych drogach?
maj 6, 2007
Marek Komorowski
|
Za pó?no zastopować koreańską bombę nuklearną
październik 7, 2006
gosc
|
Przypadek czy koordynowana polityka demograficznego wyniszczania Rosji?
marzec 23, 2008
tłumacz
|
Paniczna wyprzedaż złotego przez zagranicę
lipiec 5, 2002
PAP
|
Rząd nie ograniczy niezależności NBP
czerwiec 20, 2002
PAP
|
Media
listopad 29, 2003
Nasz Dziennik
|
Polonijna Wioska
sierpień 23, 2008
...
|
Artyści wybierają Unię Europejską
grudzień 12, 2005
|
"Wieże milczenia, świątynie mądrości"
maj 23, 2008
Marek Jastrząb
|
Dokopac Ruskim, ale czy naprawde warto?
listopad 29, 2008
Gregory Akko
|
Złudzenia związane z Unią
czerwiec 3, 2003
|
Wojna z Wyboru a Nie z Konieczności -- "Kłamstwa George W. Bush'a" i Tortury.
listopad 18, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
|
|