|
Taśmy Neumana
|
|
Dziś od rana TVP-Info pokazuje taśmy Sławomira Neumana, nagrane 'nielegalnie", tak jak u Sowy i mniej więcej w takim samym stylu moralno-gramatycznym.
Teraz na żywo; https://tvpstream.vod.tvp.pl/?channel_id=1455
Dla mnie to nic nowego, ot kolejne potwierdzenie, że Platforma Obywatelska (i Koalicja Obywatelska) to partia hołoty, prostactwa, oszustów, skorumpowanych prawników, sędziów, prokuratorów, ludzi ograniczonych umysłowo, cwaniaków, i tych wszystkich ŚWIRÓW, których aktorska hołota wzywała do głosowania.
Kiedy pokazują mi kolejne sondaże, przeżywam szok, kiedy widzę, ze PO ma wciąż poparcie 25-25%, bo to znaczy, że taki procent obywateli mojej ojczyzny to hołota, prostacy, oszuści, skorumpowani prawnicy, sędziowie, ludzie ograniczeni umysłowo, cwaniacy i świry.
|
|
4 październik 2019
|
|
Alina
|
|
|
|
Korekta:
Kiedy pokazują mi kolejne sondaże, przeżywam szok, kiedy widzę, że PO ma wciąż poparcie 25-35%, bo to znaczy, że taki procent obywateli mojej ojczyzny to hołota, prostacy, oszuści, skorumpowani prawnicy, sędziowie, ludzie ograniczeni umysłowo, cwaniacy i świry. |
|
2019-10-04
Alina
|
 |
|
|
Alino
Neumann odpowiada za kontrakty medyczne, w tym dla NZOZ-ów na Pomorzu.
I widocznie idą przetasowania w tym segmencie rynku.
Kiedyś prowadziłem proces o eksmisję jednego NZOZ-u na Pomorzu, bo Neumann powiedział, że inny ma przejąć rynek.
Udało mi się, poprzez procedurę obronić - czyli nie wyrzucić - klienta przez 5 lat w pierwszej instancji.
Ale, kupieni byli wszyscy starostwo, sąd, gmina wszystko ten Tczew.
|
|
2019-10-07
Magellan
|
 |
|
|
ps
Jak się wejdzie na stronę internetową sądu w Tczewie, to w zakładce informacje, jest link do listy sędziów, ale gaśnie tak szybko, że niesposób to otworzyć.
A zatem osoby te, choć jawne, są niejawne.
A pani Lewandowska, która firmowała przekręty w sr Tczew, wobec NZOZ-ów, jest teraz przewodniczącą Wydziału Cywilnego w sądzie w Starogardzie Gdańskim. |
|
2019-10-07
Magellan
|
 |
|
|
| https://www.youtube.com/watch?v=rykR5-FaBuE |
|
2019-10-07
Alina
|
|
|
|
Komu służy awantura wokół Wałęsy
czerwiec 11, 2008
Artur Łoboda
|
niestrudzeni - z kart historii
marzec 4, 2003
Miroslaw M. Krupinski (maj 1998)
|
Z perspektywy "synów Seta"
sierpień 7, 2006
Stanisław Michalkiewicz
|
Kłopoty w Izraelu, Iraku i Okolicy
styczeń 12, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Dobra wiadomość
luty 12, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
"Czarny dowcip"
wrzesień 15, 2004
|
Papierowe apele
sierpień 28, 2002
|
W R Ó G
grudzień 2, 2006
Dariusz Kosiur
|
Żyd "ekskomunikowany" za uczestnictwo w teherańskiej konferencji na temat Holokaustu
styczeń 13, 2007
bibula- pismo niezależne
|
Perfidia J. T. Grossa
luty 14, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Historyczna data
sierpień 20, 2008
Artur Łoboda
|
Nieustający festiwal sitcomu
luty 20, 2006
Marek Olżyński
|
Sąd wywoła wojnę
wrzesień 16, 2003
Konstanty Koniecpolski
|
Kanadyjskie dyskusje 2006
styczeń 8, 2006
Wojciech Gryc
|
Cała Polska kocha górników
grudzień 4, 2006
Remigiusz Okraska
|
A jednak się dziwię
październik 17, 2003
|
OECD: transformacja bliska końca, konieczne reformy
lipiec 12, 2002
PAP
|
Eksport demokracji po amerykańsku
maj 4, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Apel o Uczczenie Pamięci Ofiar Stalinizmu
czerwiec 27, 2006
Leszek Skonka
|
Dlaczego 2+2=4
czerwiec 24, 2008
Artur Łoboda
|
|
|