|
Bez tego nie będzie naprawy Państwa
|
|
Czytając informację, że Schetyna - jakoby odchodził od "kursu lewicowego" irytuję się, że kłamstwo i manipulacja jest w dalszym ciągu podstawowym narzędziem przekazu medialnego.
A kiedy to niby PO była "lewicowa"?
Jeżeli ktoś powie, że Schetyna odchodzi od bolszewizmu - uznam za właściwą taką diagnozę, bo PO zawsze była partią bolszewicką - na miarę XXI wieku.
Skręt na lewo bezsprzecznie dokonał ostatnio PiS programem 500+, czy zapowiedziami mieszkań dla młodych ludzi.
Ale mafijijno-klanowy układ PO NIGDY - nie miał nic wspólnego z lewicą.
Podobnym kłamstwem karmią nas używając na okrągło słowa "reprywatyzacja".
A jakaż to jest reprywatyzacja? To jest bezczelna grabież cudzej własności - w majestacie Prawa, a właściwie pod ochroną bezprawia stanowionego w polskojęzycznej Prokuraturze i Sądach!
Mamy w Polsce rządy BANDYTÓW i ZŁODZIEI, którzy chronieni są przez strukturę mafijną - na pośmiewisko nazywaną "Wymiarem Prawa".
Przy okazji ujawnienia faktu, że córka Replińskiego jest hojnie finansowana przez bandziora Sorosa - używa się określenia "kontrowersyjny miliarder inwestujący w rajach podatkowych".
A przecież George Soros jest to żydowski BANDYTA, który ma na sumieniu życie tysięcy ludzi.
Po pierwsze - są to ofiary wywołanego przez Sorosa - kryzysu azjatyckiego - gdy wiele osób popełniło samobójstwa po utracie wszystkich środków finansowych.
Po drugie - finansuje Soros rebelie i struktury destabilizujące sytuację wielu krajów świata.
Czy robi to z prywatnych pieniędzy?
Nie bądźcie naiwni. On jest tylko przykrywką - dla tych, którzy destabilizują sytuację na świecie - w celu przejęcia władzy.
Polacy powinni nauczyć się używania precyzyjnego słownictwa, bo tylko w ten sposób będą mogli przeprowadzić naprawę Państwa.
|
|
31 sierpień 2016
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
https://www.youtube.com/watch?v=_0lPWFb0tTs
Obejrzalem dzisiaj pojedynek gzie Leszek Żebrowski i Aleksander Jabłonowski wymieniali sie pogladami (wyszlo na to ze tylko Jablonowski tak sie nastawil).
Tym co zaprezentowal Zebrowski jestem zniesmaczony. Stracilem duzo szacunku dla tego pana za jego agresywne podejscie do tego spotkania... i za poparcie jakie ma do USA, ktore sa pod takim samym syjonistycznym butem jak Polska. |
|
2016-09-01
TellTheTruth
|
 |
|
|
Uzurpowanie sobie prawa do reprezentowania jedynie słusznych działań - to bardzo zła przypadłość.
Jabłonowski jest aktorem i odgrywa pewną część tradycji przedwojennej polskiej prawicy.
To bardzo dobrze, bo wynosi z mroków historii zapomniane zjawiska.
Być może - z powodu wszechobecnego hejtu Żebrowski za bardzo usztywnił swoje stanowisko i w rezultacie robi z siebie głupka. |
|
2016-09-01
Artur Łoboda
|
|
|
|
Z tarczą na ramieniu ...
styczeń 17, 2008
Gregory Akko
|
Wiadomosci w PR po hebrajsku!!!
styczeń 26, 2007
Haaretz
|
Sprawy płk. Chwastka ciąg dalszy.
listopad 24, 2002
PAP
|
Tortury w Ramach Prywatyzacji Sil Okupacyjnych w Iraku
wrzesień 10, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
STRACH pomyśleć...
styczeń 24, 2008
Bolesław Szenicer
|
Dajmy się zaskoczyć miłości
luty 14, 2005
Agnieszka Osiecka
|
Rewident skarbowy w Radiu Maryja
listopad 28, 2002
PAP
|
Kobieta i dziecko zginęli pod kołami pociągu
styczeń 5, 2003
PAP
|
Rzeczpospolita Polska pańtwo policyjne
kwiecień 27, 2008
szukacz
|
Trudne sprawy
Wspomnienie o Stolzmanie
maj 14, 2003
|
Żydowski Ruch Roszczeniowy Ocenia Szkody Żydów Na Ponad 300 Miliardów Dolarów
kwiecień 23, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Fragment ksiazki
kwiecień 9, 2006
Gośka
|
Do przyjaciół moskali
kwiecień 15, 2007
|
Czy IV Rzeczpospolita spełni oczekiwania Polaków?
kwiecień 13, 2005
|
Imperium dostaje zadyszki
październik 10, 2006
Ignacy Nowopolski
|
Studenci prawa oszustami i co dalej z Ojczyzną?
styczeń 25, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Krwawa Pascha
październik 6, 2007
Izrael Szamir
|
Bułgarski europoseł Stojanov: Cyganie żyją kosztem reszty społeczeństwa, Żydzi wykorzystują kryzysy ekonomiczne
styczeń 14, 2007
bibula- pismo niezależne
|
The Strategy of Disintegration:
False flags, dirty tricks and the dismemberment of Iraq
grudzień 26, 2006
David Montoute
|
Schroeder: zwiększyć podatki w nowych państwach UE
kwiecień 25, 2004
PAP
|
|
|