|
Dla nich jesteście idiotami
|
|
Doliczyłem się kiedyś u siebie 35. zawodów - z czego większość dotyczy najnowszych technologii.
Znam wiele technologii medialnych, tworzę programy informatyczne, wypowiadam się na temat ekonomii, a przede wszystkim walczę o elementarne normy kultury.
W 1999. roku przewidziałem światowy kryzys i wielki przekręt - dokonany przez żydowskich "finansistów". Przestrzegałem przed kredytami we frankach szwajcarskich i pięć lat temu zdefiniowałem katastrofalną sytuację finansową Grecji, którą dzisiaj nazywają "bankructwem".
Przede wszystkim od wielu lat ostrzegam - przed katastrofalną sytuacją finansową Polski, wiele gorszą od tej - greckiej.
Jednak różnica pomiędzy Polską a Grecją Polega na tym, że polityczny motłoch z Platformy Obywatelskiej - zakłada wyprzedaż do końca wszystkich składników Państwa Polskiego.
A gdy Polska przestanie istnieć - to już nie będziemy zadłużeni.
Zostaniemy tylko wyrzuceni z własnych domów!
Czy podobne do mnie kwalifikacje posiada osobnik o nazwisku Ryszard Petru?
On jest tak "yntelektualny", że nawet własny kredyt pobrał we frankach.
A mimo to - ludzie pokroju Petru uważają siebie za "nowoczesnych".
Pewnie w tym samym znaczeniu - w którym nowoczesność definiuje były stalinowski oficer - Zygmunt Bauman.
Ilu Polaków może się dziś nabrać - na oszustwa Balcerowicza - Petru i zagłosować na tą wydmuszkę?
To pytanie o skalę upadku Społeczeństwa Polskiego.
Walczący z ideą Jednomandatowych Okręgów Wyborczych - wrogowie polskiej demokracji - jak mantrę powtarzają argument, że JOW to "ordynacja dla oligarchii.
Na pewno najlepszym tego przykładem będzie poparcie dla reprezentującej bankierów opcji Balcerowicza - Petru.
Oligarchia bankowa wystąpi w zastępstwie - poprzez swoich pachołków.
Jednak ostatnie wybory do Senatu dowiodły, że o głosach wyborców decydują ich preferencje polityczne.
Podział głosów był proporcjonalny do społecznego poparcia dla nomenklaturowych partii - finansowanych z naszych podatków.
Ale przez sito wyborcze przeszło kilku nomenklaturowych "baronów".
Oto oni:
Komitet Wyborczy Wyborców Cimoszewicz do Senatu,
Komitet Wyborczy Wyborców Kazimierza Kutza,
Komitet Wyborczy Wyborców Marka Borowskiego,
Komitet Wyborczy Wyborców Rafał Dutkiewicz.
Natomiast w wyborach do Sejmu ani jeden niezależny kandydat - nie przedarł się przez zasieki obowiązującego Prawa wyborczego.
Ludzie wybrani do Sejmu dysponowali ogromnymi środkami finansowymi - z naszych podatków i w rzeczywistości to są "oligarchowie" sceny politycznej.
Twierdząc, że Polacy zagłosują w 2015. roku na ludzi posiadających środki do przekupstwa wyborczego - wmawia się Polakom - że dalej są idiotami jak wtedy - gdy głosowali na Platformę Obywatelską!
Moim zdaniem dużo bardziej realne jest przekupienie przez oligarchów Komisji wyborczej, by sfałszowała wyniki - na korzyść ich reprezentantów.
Wielokrotnie wałkowany przez różnorakich prostaków przykład Henryka Stokłosy - jest tylko potwierdzeniem słuszności idei Jednomandatowych Okręgów Wyborczych.
Stokłosa - na którym ciążyły zarzuty prokuratorskie (odrzucone ostatnio przez Sąd) wybrany został dlatego - że był człowiekiem spoza układu, a nie dlatego, że posiadał pieniądze.
Pieniądze pomogły mu dotrzeć do wyborcy, bo tak zwane media publiczne gwałcą prawny obowiązek edukacji politycznej Społeczeństwa i obowiązek prezentacji postaw politycznych.
Kto więc jest przeciwnikiem JOW?
Przeciwnikiem JOW jest sitwa partyjna i ludzie prymitywni którzy, ukryci w grupie boją się ukazania swojego prawdziwego oblicza!
|
|
10 lipiec 2015
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
On Jews and Christians Living in the Same Place
czerwiec 4, 2003
Trinity Communications
|
Wykład o broni i obyczajach.
luty 3, 2007
Jan Lucjan Wyciślak
|
Dlaczego Unii zalezy na Polsce?
maj 19, 2003
prof. Jerzy Robert Nowak
|
Długa czerwona linia - 2
styczeń 20, 2003
Artur Łoboda
|
Apel do POLONI I POLAKOW
luty 28, 2008
XXX
|
Nepotyzm w Małopolskiej Chorej Kasie
styczeń 23, 2003
Piotr Mączynski
|
"Wykorzenić i wypalić"
marzec 16, 2006
|
Wyszedł nie wyjedzie
sierpień 26, 2002
|
III WŁADZA RP - orły, obrońcy, stróże, czy zwykłe ciecie?
sierpień 24, 2008
ZR
|
"Prywatyzacja" polskich hut stali
sierpień 1, 2003
zn
|
Dajmy się zaskoczyć miłości
luty 14, 2005
Agnieszka Osiecka
|
Hołd ofiarom grudnia 13.XX.1981 Dla mojego brata Antoniego Browarczyka
grudzień 13, 2005
Grażyna Browarczyk
|
Dlaczego tak trudno o porozumienie czyli : którędy wiedzie droga do niepodległości
marzec 5, 2009
Artur Łoboda
|
Najlepsi mecenasi kultury nagrodzeni
wrzesień 16, 2002
PAP
|
Czy Michnik nie był kiedyś sekretarzem ( sekretarką ? ) tej cioci Andrzejewskiego?
kwiecień 6, 2003
ania 67
|
Tarcza - brac bez wstepnych negocjacji, slyszalem ze w Polsce stal jest w cenie na skupie.
lipiec 6, 2008
Gregory Akko
|
SDP nagle przypomniało sobie o moralności
luty 3, 2003
PAP
|
Z perspektywy "synów Seta"
sierpień 7, 2006
Stanisław Michalkiewicz
|
Siedzimy w gównie po uczy
styczeń 23, 2006
Artur Łoboda
|
Koniec Napolenow IV RP?
kwiecień 15, 2007
wasylzly
|
|
|