ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

O ojczyznę trzeba walczyć, ale przede wszystkim głową! 
14 listopad 2016     
Polsko-amerykańska kooperacja w zakresie obrony przeciwrakietowej to strategiczna zasłona dymna  
25 czerwiec 2021      Andrew Korybko
Uczczenie w ciszy 
11 lipiec 2016      Artur Łoboda
Burmistrz wydaje dekret, aby strzelać do niemieckich krytyków szczepionek ?! 
7 luty 2022      Gandalf Sprawiedliwy
"Opcja zerowa" . Apel do środowisk patriotycznych 
4 wrzesień 2016      Artur Łoboda
Spacer po przedwojennym Lwowie 
21 maj 2012     
Globaliści podążający za planetarnym skryptem, aby ZASTĄPIĆ LUDZI systemami sztucznej inteligencji… jesteście już przestarzali 
10 luty 2023     
Komentarze wokół imprezy Owsiaka 
2 sierpień 2019      Alina
“Kryzys iracki” wodą na młyn syjonistów 
3 październik 2014      www.polskawalczaca.com
Zygmunt Jan Prusiński METAFORY ZE SNU - część dziewiąta  
10 styczeń 2022      Zygmunt Jan Prusiński
"Przeszedłeś przeziębienie? Możesz być odporny na Covid-19! NAJNOWSZE BADANIA" 
19 wrzesień 2020      hens
Jasnowidze kowidowi 
24 styczeń 2022     
Andrzej Duda nie jest lubiany przez gangsterów 
21 marzec 2016      niezalezna.pl
Opium dla mas zwietrzało 
2 październik 2011      Artur Łoboda
Wskaźniki urodzeń w ciągu ostatniego roku na Tajwanie spadły o 23% po ślepym posłuszeństwie wobec szczepionek przeciw kowidowi 
5 lipiec 2022      Ethan Huff
Kiedy globaliści zabronią życia roślinom? 
6 lipiec 2022     
Przysięga Hipokratesa 
20 listopad 2020      Artur Łoboda
Dyrektor naukowy firmy Pfizer mówi, że „druga fala” to fałszywie dodatnie wyniki testów COVID, „Pandemia się skończyła”  
22 listopad 2020     
List do Władymira Putina 
13 luty 2022     
Głupi Białorusini! 
4 październik 2020     

 
 

Początek islamskiej rewolucji w Szwajcarii




Centralna Rada Muzułmanów w Szwajcarii (IZRS) nakręciła propagandowe wideo wzywające do rewolucji. Najpierw wywołało reakcję policji, a teraz oburza obywateli, w tym nastawionych reformatorsko muzułmanów.
“Był czas, kiedy nasze nadzieje były tylko nasionami miotanymi przez wiatr. Słabi. Wystawieni na pogardę, ból i męki. By przeżyć, zagrożeni wyginięciem, opuściliśmy nasze domy. Teraz staliśmy się nie tylko drzewem, ale całym lasem. Mocni, niezłomni. To początek islamskiej rewolucji, która zmieni świat”.

http://youtu.be/46DVrVGP9nw


Te słowa padają w alpejskiej scenerii, gdzie młody mężczyzna unosi do góry flagę kalifatu, na której wypisana jest szahada: „Nie ma Boga poza Allahem, a Mahomet jest jego prorokiem”. Kiedy muzułmanin upada, nie mogąc udźwignąć swojej misji niesienia proporca Mahometa, pojawiają się dziesiątki innych. I chociaż w tekście przebijają się słowa „pokojowy wysiłek”, „tolerancja”, to obraz zamaskowanych mężczyzn bliższy jest propagandzie Państwa Islamskiego.
Wideo nawiązuje też do problemów, jakie muzułmanie napotykają w Szwajcarii w zderzeniu z demokracją i kulturą europejską. „Możecie zakazać naszych minaretów, naszych chust, naszych zasłon, a nawet naszych zgromadzeń. Możecie nazwać naszą religię pełną przemocy, zacofaną, nie należącą do Szwajcarii”, oświadczają muzułmanie w wideo. „Musicie jednak wiedzieć, że tu jesteśmy, jesteśmy częścią rzeczywistości”.
Podobieństwo do materiałów propagandowych Państwa Islamskiego nie tu jest przypadkowe. Saida Keller-Messahli z Forum Postępowego Islamu chciałaby wiedzieć, czy reżyser wideo i odpowiedzialny za produkcję multimedialną w IZRS, Naim Cherni, sporadycznie nie przebywał w obozach treningowych terrorystów w Syrii.
Rada broni się przed zarzutami. Przede wszystkim, na filmie nie ma broni, a użyta w nim flaga jest biała, czyli, zdaniem muzułmanów, to flaga rozejmu. Jednak krytycy, zgodni co do znaczenia czarnej flagi jako flagi dżihadu, wskazują, że biała oznacza z kolei państwo islamskie, kalifat i jest oznaką dominacji. Została na przykład użyta przez talibów po zdobyciu przez nich władzy w Afganistanie.
Tłumaczenia IZRS nie rozwiewają wątpliwości. Szwajcarskie służby specjalne uważają Radę za organizację związaną z radykalnym, wahhabickim islamem. Muzułmanie związani z Forum Postępowego Islamu, alarmują, że ekstremiści szerzą swoją totalitarną ideologię w coraz większym stopniu.
„Spodziewajcie się nas wszędzie i o każdej porze!” – kończy się film.




JW. na podst. Die Welt

http://www.euroislam.pl/index.php/2014/12/poczatek-islamskiej-rewolucji-w-szwajcarii/





Pamiętajmy, islam to narzędzie judaizmu.

Islam nie wdarł się do Europy silą lub podstępem, a został tu sprowadzony przez żydów.

-
6 grudzień 2014

www.polskawalczaca.com 

  

Komentarze

  

Archiwum

A która wojna była straszliwsza?
wrzesień 1, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Kolejny raz o 11 września
czerwiec 19, 2004
(ak)
Plan Kołodki
kwiecień 13, 2003
L.Kaczyński przed życiową szansą
luty 9, 2009
Dariusz Kosiur
Niemieckie sklepy Rossmann wycofały figurkę św. Mikołaja z wyciągniętą rękę, podobno w hitlerowskim pozdrowieniu
grudzień 7, 2006
bibula
Poletko Pani Kamińskiej
luty 27, 2009
Bożena Sawa
Bank, władza absolutna
kwiecień 21, 2008
przesłał .
Big gesheft
kwiecień 23, 2005
przesłał prof. Iwo Cyprian Pogonowski
Ponad 600 Irakijczyków zginęło w walkach w Faludży
kwiecień 12, 2004
PAP
Elegia na Bronka Wildsteina
maj 14, 2006
tadeusz
Rzeczpospolita złodziei
luty 12, 2003
Artur Łoboda
Nowa doktryna Jimmy Carter’a?
kwiecień 27, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
2009.02.13. Serwis wiadomości bez cenzury
luty 13, 2009
tłumacz
Płażyński przypuszcza, że w Polsce jest korupcja
luty 11, 2003
Piotr Mączyński
Troskliwe misie –bajka nie dla dzieci.
sierpień 26, 2006
Marek Olżyński
Szowiniści globalni
listopad 23, 2006
Stanisław MICHALKIEWICZ
Brak glutów na Euro 2012?
grudzień 16, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Wstyd za Instytut Pamięci Narodowej
luty 26, 2003
Dr Leszek Skonka
"Nie jesteśmy ani antyarabscy, ani tym bardziej antymuzułmańscy"
grudzień 17, 2002
PAP
Polacy w oczach Żydów na przestrzeni wieków
luty 29, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media