|
Na kogo głosować w najbliższych wyborach?
|
|
Prawdziwie wolny człowiek potrafi uwolnić się od problemów doczesnych. A przynajmniej tak je okiełznać by stały się tylko marginesem codzienności.
Nie oglądając od lat telewizji mam spokój ducha i dużo wolnego czasu.
Z tego jednak powodu nie mam wiedzy o "salonowych" zagrywkach polholoty (czytaj politycznej hołoty).
Jednak na głównych internetowych ogłupiaczach pojawiają się poniektórzy politycy. Dzięki temu dowiaduję się jaki wachlarz przedstawicieli partii politycznych awanturował się w przeszłości na tym Portalu. Może kiedyś wrócimy do ich wypowiedzi .....
Od wielu lat słyszę retoryczne pytanie: na kogo glosować w nadchodzących wyborach?
Gdy twierdziłem że nie ma godnego i samemu trzeba szukać kandydata - wedle wskazanych przeze mnie kryteriów - spotykałem się z niechęcią pytającego.
Wszyscy oczekiwali bowiem, że ktoś odrobi obywatelskie zadanie. Ktoś - niczym na tacy poda godnego rządzenia Polakami.
Po wielu latach analizy sytuacji w Polsce - planowanych i przypadkowych działań politycznych wszystkich - którzy mieli wpływ na obecny kształt Polski doszedłem do następujących wniosków:
Najgorszą i najbardziej haniebną strukturą która odpowiada za obecną ruinę Polski i nędzę Polaków jest Kościół Katolicki.
W 1989 roku Polacy zwrócili się w stronę Kościoła by ten wskazał ludzi godnych rządzenia Polską.
Z protekcji Kościoła mieliśmy rzędy: Mazowieckiego, Bieleckiego, Suchockiej potem rządy AWS-hołoty a w końcu częściowo również rządy PiS.
Z tym że PiS został poparty głównie przez toruńską bojówkę Kościoła a wcześniejsze ekipy rządzące przez cały Kościół.
Patrząc na amerykańską scenę polityczną widzimy że - niezależnie od tego kto wygra wybory to i tak rządzi dla dobra wielkiego kapitału.
W Polsce mamy identyczną sytuację.
Niezależnie od tego czy rządzą bękarty stalinizmu - pod flagami Solidarności, czy SLD-owska postkomuna to Kościół Katolicki jest hołubiony przez rządzących. Za czasów rządów SLD kościół uzyskał więcej majątku - rzekomo zwróconego - niż pod innymi rządami.
Pamiętne zaproszenie Kwaśniewskiego do "Papa mobile" nie było przypadkiem.
Większość pielgrzymek papieskich do Polski miała służyć pacyfikacji nastrojów i uśpieniu społeczeństwa Polskiego - w czasie największej w historii grabieży majątku narodowego.
Tak zwane "odzyskiwanie majątków zagrabionych przez komunę" ograniczone jest do dwóch struktur: do żydowskich hochsztaplerów i do kościelnych złodziei.
Obie te struktury - ręka w rękę - grabią Polaków.
Na kogo więc głosować w nadchodzących wyborach prezydenckich?
Kiedy tak zwany "Rząd" pod przewodnictwem Jerzego Buzka dostał polecenie oddania banków w żydowskie ręce to bardzo doszło do zawału finansowego. Potrzebne było miękkie lądowanie dla sprawcy tego bandyctwa - Leszka Balcerowicza - AWSowskiego Ministra Finansów.
W tym celu stworzono dla urzędującej w NBP - Gronkiewicz Waltz - funkcję kadrowej - w żydowskim banku EBOiR.
Kilka lat później w podobny sposób przysłużono się Kaczyńkim. Dla pozbycia się Marcinkiewicza dano temu tłumokowi funkcję - której istoty w ogóle nie rozumiał. Był podobno "derektorem" w EBOiR choć w ogóle nie znał angielskiego.
Kogo wspiera EBOiR ten jest na pewno wrogiem Polaków.
Na kogo więc dziś mają Polacy głosować?
NA SIEBIE !
Na swoją godność i honor.
Prawdopodobnie nie pojawi się żaden uczciwy kandydat.
Ci - którzy rządzą światem nie dopuszczą by Polską rządził jakikolwiek patriota.
Gdyby się taki pojawił ta pewno ogłoszę Rodakom.
A w najbliższym głosowaniu zrobię w sposób następujący:
Pójdę do lokalu wyborczego i przekreślę kartkę.
Unieważniając swój głos oświadczę - że te wybory są jednym wielkim oszustwem albowiem uniemożliwia się Polakom prawdziwy wybór.
Do tej pory Rodacy głosowali wybierając mniejsze zło.
W ten sposób oddawali glosy na ludzi - których w uczciwych wyborach nigdy by nie wybrali.
Trzeba być świadomym że postkomunistyczna hołota - byli ciemiężyciele Polski wraz z rodzinami - stanowią spory ułamek wyborców - którzy będą głosować na SLD.
Ale pozostali politycy zdobywają poparcie tylko dzięki naiwności i złudnej nadziei Polaków: że nie są aż tak podłymi bandziorami.
Nadzieja matką głupich.
Scena polityczna to jeden wielki rynsztok.
W nim doskonale się czują moralne dziwki i sutenerzy.
Wspólnie kręcą swoje lody wraz z władcami mediów. I jeżeli pojawia się jakaś - tak zwana afera to możemy być pewni że toczy się walka o gangsterskie strefy wpływów.
Pora się obudzić z letargu i co najmniej pójść na wybory by przekreślić swoją kartę.
|
|
25 styczeń 2010
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
Witam Autora i Redaktora !
Panie Arturze, na samą myśl dokładnie na hasło - termin - słowo "WYBORY" mój stan nerwowy działa jak grom z nieba. Wtedy gram na gitarze "białego bluesa"...
W dniu 10 Lipca 2010 roku nie opuściłem żadnych tzw. (cyrkowego zniewolenia). Bo jeśli chodzi o te "zasrane" partie to przez te lata była dla mnie alternatywa: ROP i LPR. Nawet ostatnio dałem na LPR, trzeci raz, Liga... przegrała. Wcześniej, o wiele wcześniej, był dla Polaków ROP, nawet w okręgu słupskim jako dawne województwo, byłem przez pierwszy rok przewodniczącym Komisji Rewizyjnej Ruchu Odbudowy Polski. Ale jak się pokłócili ze sobą Jan Olszewski i Antoni Macierewicz i rozwalili przez to "strukturalne doły", to powiedziałem sobie, dość ! Znany Jacek Kurski, dzisiaj eurodeputowany z PiS, jako wówczas pełnomocnik od Jana Olszewskiego, budował struktury na Pomorzu.
Ja wiem że jest Prawica w Polsce, ale osiągniecie chociaż 10-15 procent jest niemożliwe. Z przyczyn małej wiedzy politycznej Polaków. Media piorą im codziennie główkę, i jak ta (narodowa galareta), idą tam gdzie wróg wskazuje.
Panie Arturze, nie mając narodowego poparcia, nie mając mediów, nie mając banków, jak może Naród być usatysfakcjonowanym odbiorcą życia, że to właśnie Polacy a nie szczep rządzi w Polsce ? Bo w kraju "partyzana" trwa...
Onegdaj byłem bystrzejszy w Polityce. Teraz to jedno olbrzymie Gówno, a w nim te buzie, charakterystyczne ze swojego szczepu. - Czy dzikie ? Udające porządnych patriotów. Dla przykładu Sebastian Karpiniuk z PO, kim jego ojciec był ? Ukraińskim decydentem w PRL... A więc dzieci z Ogrodu PZPR, UB-SB, IW i szereg innych ZSSP, ZSM, ZSMP, ZMW i następnych z MO, ORMO, ZOMO, LWP - a więc ta cała kryształowa kula ukazuje nam (polityczną prostytucję)!
I słyszymy frazesy, jakby to jedne usta mówiły, obojętne kto przed nim i za nim stoi. Nawet i ten z boku...
Wybory w Polsce to fikcja !
Pozdrawiam - |
|
2010-01-26
Zygmunt Jan Prusiński
|
 |
|
|
Wierny żołnierz Donalda Tuska
Eliza Olczyk, Piotr Kobalczyk
Fragmenty:
– Polityka zawsze mnie pociągała. Całe życie interesuje mnie historia, a poza tym pochodzę z rodziny o AK-owskich korzeniach, bo dziadek walczył w Armii Krajowej – opowiada młody polityk, nie wspominając, że jego ojciec w PRL był zawodowym wojskowym.
Młody absolwent prawa stosunkowo szybko zrobił aplikację radcowską. Do dziś niechętni mu wypominają, że zrobił ją w kancelarii byłego PRL-owskiego prokuratora i byłego sekretarza Komitetu Miejskiego PZPR. Po studiach został rzecznikiem prezydenta Kołobrzegu Henryka Bieńkowskiego. Ten solidarnościowy opozycjonista z czasów PRL w latach 90. kierował w Kołobrzegu Unią Wolności, do której Karpiniuk wszedł z całym KLD.
– Karpiniuk dostał propozycję z SLD, żeby objąć kierownictwo komisji prawa, porządku publicznego i spraw obywatelskich w Radzie Miejskiej – wspomina prezydent Kołobrzegu Henryk Bieńkowski. – Dla nas, jako dla opozycji, było to nie do przyjęcia i zakrawało na jawną zdradę. Na tym tle doszło do przykrych rozmów między nami.
A Bieńkowski twierdzi dziś, że Karpiniuk nieprzerwanie flirtuje z SLD.
Jacek Woźniak, radny SLD, a prywatnie przyjaciel Karpiniuka, uważa, że ten odciął się od Bieńkowskiego...
Równie serdecznie jak Bieńkowskiego Karpiniuk nie znosi tylko PiS. Dowód? Na jednej z konferencji prasowych kołobrzeskiej PO w ciągu 45 minut, omawiając lokalne sprawy, aż 52 razy wymienił w negatywnym kontekście nazwisko posła Czesława Hoca z PiS.
Ale jedno przyznaje – w Kołobrzegu Karpiniuk rządzi niepodzielnie.
http://www.rp.pl/artykul/335619.html?print=tak |
|
2010-01-26
Zygmunt Jan Prusiński
|
 |
|
|
Polska Zjednoczona Platforma Obywatelska
poniedziałek, 25 stycznia 2010
Nadchodzą duże, duże problemy
Spodziewać się należy raczej, że sfrustrowani Polacy pozostaną w dniu wyborów w domach. Tak czy inaczej wróży to Platformie klęskę.
http://okolice-polityki.blogspot.com/ |
|
2010-01-26
Zygmunt Jan Prusiński
|
|
|
|
Konstytucja i Sprawa Nadzoru w USA
październik 26, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Media wybiórcze, czyli ickowe szukania
listopad 30, 2005
Marek Olżyński
|
NOWA DEMOKRACJA. Jak rządzić w XXI wieku?
styczeń 15, 2003
PHILIP GOULD The Spectator
|
LOS DEEJAYOS POLAKOS
CZYLI DEE JAYSKA NĘDZA W POLSCE !!!
grudzień 13, 2002
Janek ‘YAHUDEEJ@Y’ Pawul
|
"Pełzający przewrót"
październik 18, 2004
|
Już "po ptokach"
Tylko polski Rząd udaje że jest inaczej.
grudzień 11, 2002
PAP
|
Prognoza Na 2006, "Cesarz Bush Jest Nagi"
styczeń 2, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Oszukują przy wyborach w następujący sposób:
październik 18, 2007
Anna
|
Dwa tematy -
SOBCZAK i SZPAK
grudzień 17, 2002
http://angora.pl/
|
Wina nieumyślna
styczeń 14, 2003
http://www.dziennik.krakow.pl
|
Jesteś "rasistą", choć nawet o tym nie wiesz? Nie dostaniesz pracy!
Tworzenie Orwellowskiego państwa policyjnego
czerwiec 13, 2007
przysłał Marduk
|
Ostatni ludzie to my
Zderzenie cywilizacji na końcu historii
styczeń 8, 2007
Sławoj Zizek
|
Nie zmarnować tej szansy
październik 18, 2003
Nasz Dziennik
|
"Wewnętrzne przekonanie" psycho - Tuska
marzec 10, 2008
Artur Łoboda
|
Tajlandia "dziękuje" za pomoc MFW
styczeń 2, 2003
PAP
|
Najtrudniej dojrzeć zło tuż przed naszymi oczami
październik 7, 2003
Artur Łoboda
|
Chutzpah Czyli Bezczelność Ekstremistów żydowskich
marzec 5, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Amok
październik 10, 2005
Artur Łoboda
|
Nowy prezydent Czeczenii, zdrajca walki o niepodległość
kwiecień 7, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Wywiad z Nasrallachem: żegnaj jednobiegunowy świecie !
sierpień 28, 2006
Şeyh Bedreddin Film Kollektifi
|
|
|