ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Przewidywanie przyszłości na Ukrainie 
28 grudzień 2022      Karen Kwiatkowski
Kandydatka do sejmu  
25 październik 2015     
Czego NIKT nie chce widzieć w temacie aborcji 
6 październik 2016     
Zygmunt Jan Prusiński NIEBIESKI BLUES - część druga 
29 styczeń 2021      Zygmunt Jan Prusiński
Metodologia porównawcza  
3 kwiecień 2020      Artur Łoboda
Możliwe, że USA przygotowują grunt pod przeniesienie Izraela do Polski ...  
24 marzec 2019      Alina
Podstawowe OSZUSTWO strefy Czystego Transportu 
8 kwiecień 2026     
Pognać mediatora 
22 lipiec 2024      Artur Łoboda
Modlitwa o słońce  
24 luty 2020      Artur Łoboda
Najbardziej skorumpowany Kraj w Europie 
16 listopad 2025      Artur Łoboda
Samych siebie ośmieszają 
3 czerwiec 2013      Artur Łoboda
Orwell w najczystszej postaci 
29 czerwiec 2021     
Prawda o Amantadynie 
14 luty 2022     
Łukaszenko: „Psychoza korony zniszczyła Europę. Mafia miliarderów w branży technologicznej i farmaceutycznej nie zrezygnuje z bilionowych zysków” 
1 luty 2022      Jane E. & John C
Od Bartka Zwycięzcy do Komuny Paryskiej i do Megalomanii Berlina  
11 październik 2010      Iwo Cyprian Pogonowski
Dzisiaj zbierze się w Warszawie mafia 
3 wrzesień 2016      Artur Łoboda
Ptasia grypa? 
23 październik 2025      Artur Łoboda
Chatyń między Katyniem i Jedwabnem 
16 styczeń 2011      Iwo Cyprian Pogonowski
Bezprawie prokuratorów 
7 listopad 2014      Artur Łoboda
Zachorowania na świńską grypę w USA - stan na 14 listopada 2009 
22 listopad 2009      tłumacz

 
 

Na kogo głosować w najbliższych wyborach?

Prawdziwie wolny człowiek potrafi uwolnić się od problemów doczesnych. A przynajmniej tak je okiełznać by stały się tylko marginesem codzienności.
Nie oglądając od lat telewizji mam spokój ducha i dużo wolnego czasu.
Z tego jednak powodu nie mam wiedzy o "salonowych" zagrywkach polholoty (czytaj politycznej hołoty).
Jednak na głównych internetowych ogłupiaczach pojawiają się poniektórzy politycy. Dzięki temu dowiaduję się jaki wachlarz przedstawicieli partii politycznych awanturował się w przeszłości na tym Portalu. Może kiedyś wrócimy do ich wypowiedzi .....

Od wielu lat słyszę retoryczne pytanie: na kogo glosować w nadchodzących wyborach?
Gdy twierdziłem że nie ma godnego i samemu trzeba szukać kandydata - wedle wskazanych przeze mnie kryteriów - spotykałem się z niechęcią pytającego.
Wszyscy oczekiwali bowiem, że ktoś odrobi obywatelskie zadanie. Ktoś - niczym na tacy poda godnego rządzenia Polakami.

Po wielu latach analizy sytuacji w Polsce - planowanych i przypadkowych działań politycznych wszystkich - którzy mieli wpływ na obecny kształt Polski doszedłem do następujących wniosków:

Najgorszą i najbardziej haniebną strukturą która odpowiada za obecną ruinę Polski i nędzę Polaków jest Kościół Katolicki.

W 1989 roku Polacy zwrócili się w stronę Kościoła by ten wskazał ludzi godnych rządzenia Polską.
Z protekcji Kościoła mieliśmy rzędy: Mazowieckiego, Bieleckiego, Suchockiej potem rządy AWS-hołoty a w końcu częściowo również rządy PiS.
Z tym że PiS został poparty głównie przez toruńską bojówkę Kościoła a wcześniejsze ekipy rządzące przez cały Kościół.

Patrząc na amerykańską scenę polityczną widzimy że - niezależnie od tego kto wygra wybory to i tak rządzi dla dobra wielkiego kapitału.
W Polsce mamy identyczną sytuację.
Niezależnie od tego czy rządzą bękarty stalinizmu - pod flagami Solidarności, czy SLD-owska postkomuna to Kościół Katolicki jest hołubiony przez rządzących. Za czasów rządów SLD kościół uzyskał więcej majątku - rzekomo zwróconego - niż pod innymi rządami.

Pamiętne zaproszenie Kwaśniewskiego do "Papa mobile" nie było przypadkiem.
Większość pielgrzymek papieskich do Polski miała służyć pacyfikacji nastrojów i uśpieniu społeczeństwa Polskiego - w czasie największej w historii grabieży majątku narodowego.
Tak zwane "odzyskiwanie majątków zagrabionych przez komunę" ograniczone jest do dwóch struktur: do żydowskich hochsztaplerów i do kościelnych złodziei.
Obie te struktury - ręka w rękę - grabią Polaków.

Na kogo więc głosować w nadchodzących wyborach prezydenckich?

Kiedy tak zwany "Rząd" pod przewodnictwem Jerzego Buzka dostał polecenie oddania banków w żydowskie ręce to bardzo doszło do zawału finansowego. Potrzebne było miękkie lądowanie dla sprawcy tego bandyctwa - Leszka Balcerowicza - AWSowskiego Ministra Finansów.
W tym celu stworzono dla urzędującej w NBP - Gronkiewicz Waltz - funkcję kadrowej - w żydowskim banku EBOiR.
Kilka lat później w podobny sposób przysłużono się Kaczyńkim. Dla pozbycia się Marcinkiewicza dano temu tłumokowi funkcję - której istoty w ogóle nie rozumiał. Był podobno "derektorem" w EBOiR choć w ogóle nie znał angielskiego.

Kogo wspiera EBOiR ten jest na pewno wrogiem Polaków.

Na kogo więc dziś mają Polacy głosować?
NA SIEBIE !
Na swoją godność i honor.
Prawdopodobnie nie pojawi się żaden uczciwy kandydat.
Ci - którzy rządzą światem nie dopuszczą by Polską rządził jakikolwiek patriota.
Gdyby się taki pojawił ta pewno ogłoszę Rodakom.

A w najbliższym głosowaniu zrobię w sposób następujący:
Pójdę do lokalu wyborczego i przekreślę kartkę.
Unieważniając swój głos oświadczę - że te wybory są jednym wielkim oszustwem albowiem uniemożliwia się Polakom prawdziwy wybór.
Do tej pory Rodacy głosowali wybierając mniejsze zło.
W ten sposób oddawali glosy na ludzi - których w uczciwych wyborach nigdy by nie wybrali.

Trzeba być świadomym że postkomunistyczna hołota - byli ciemiężyciele Polski wraz z rodzinami - stanowią spory ułamek wyborców - którzy będą głosować na SLD.
Ale pozostali politycy zdobywają poparcie tylko dzięki naiwności i złudnej nadziei Polaków: że nie są aż tak podłymi bandziorami.
Nadzieja matką głupich.
Scena polityczna to jeden wielki rynsztok.
W nim doskonale się czują moralne dziwki i sutenerzy.
Wspólnie kręcą swoje lody wraz z władcami mediów. I jeżeli pojawia się jakaś - tak zwana afera to możemy być pewni że toczy się walka o gangsterskie strefy wpływów.

Pora się obudzić z letargu i co najmniej pójść na wybory by przekreślić swoją kartę.
25 styczeń 2010

Artur Łoboda 

  

Komentarze

 

Witam Autora i Redaktora !

Panie Arturze, na samą myśl dokładnie na hasło - termin - słowo "WYBORY" mój stan nerwowy działa jak grom z nieba. Wtedy gram na gitarze "białego bluesa"...

W dniu 10 Lipca 2010 roku nie opuściłem żadnych tzw. (cyrkowego zniewolenia). Bo jeśli chodzi o te "zasrane" partie to przez te lata była dla mnie alternatywa: ROP i LPR. Nawet ostatnio dałem na LPR, trzeci raz, Liga... przegrała. Wcześniej, o wiele wcześniej, był dla Polaków ROP, nawet w okręgu słupskim jako dawne województwo, byłem przez pierwszy rok przewodniczącym Komisji Rewizyjnej Ruchu Odbudowy Polski. Ale jak się pokłócili ze sobą Jan Olszewski i Antoni Macierewicz i rozwalili przez to "strukturalne doły", to powiedziałem sobie, dość ! Znany Jacek Kurski, dzisiaj eurodeputowany z PiS, jako wówczas pełnomocnik od Jana Olszewskiego, budował struktury na Pomorzu.

Ja wiem że jest Prawica w Polsce, ale osiągniecie chociaż 10-15 procent jest niemożliwe. Z przyczyn małej wiedzy politycznej Polaków. Media piorą im codziennie główkę, i jak ta (narodowa galareta), idą tam gdzie wróg wskazuje.

Panie Arturze, nie mając narodowego poparcia, nie mając mediów, nie mając banków, jak może Naród być usatysfakcjonowanym odbiorcą życia, że to właśnie Polacy a nie szczep rządzi w Polsce ? Bo w kraju "partyzana" trwa...

Onegdaj byłem bystrzejszy w Polityce. Teraz to jedno olbrzymie Gówno, a w nim te buzie, charakterystyczne ze swojego szczepu. - Czy dzikie ? Udające porządnych patriotów. Dla przykładu Sebastian Karpiniuk z PO, kim jego ojciec był ? Ukraińskim decydentem w PRL... A więc dzieci z Ogrodu PZPR, UB-SB, IW i szereg innych ZSSP, ZSM, ZSMP, ZMW i następnych z MO, ORMO, ZOMO, LWP - a więc ta cała kryształowa kula ukazuje nam (polityczną prostytucję)!

I słyszymy frazesy, jakby to jedne usta mówiły, obojętne kto przed nim i za nim stoi. Nawet i ten z boku...

Wybory w Polsce to fikcja !

Pozdrawiam -

2010-01-26
Zygmunt Jan Prusiński

 

Wierny żołnierz Donalda Tuska

Eliza Olczyk, Piotr Kobalczyk

Fragmenty:

– Polityka zawsze mnie pociągała. Całe życie interesuje mnie historia, a poza tym pochodzę z rodziny o AK-owskich korzeniach, bo dziadek walczył w Armii Krajowej – opowiada młody polityk, nie wspominając, że jego ojciec w PRL był zawodowym wojskowym.

Młody absolwent prawa stosunkowo szybko zrobił aplikację radcowską. Do dziś niechętni mu wypominają, że zrobił ją w kancelarii byłego PRL-owskiego prokuratora i byłego sekretarza Komitetu Miejskiego PZPR. Po studiach został rzecznikiem prezydenta Kołobrzegu Henryka Bieńkowskiego. Ten solidarnościowy opozycjonista z czasów PRL w latach 90. kierował w Kołobrzegu Unią Wolności, do której Karpiniuk wszedł z całym KLD.

– Karpiniuk dostał propozycję z SLD, żeby objąć kierownictwo komisji prawa, porządku publicznego i spraw obywatelskich w Radzie Miejskiej – wspomina prezydent Kołobrzegu Henryk Bieńkowski. – Dla nas, jako dla opozycji, było to nie do przyjęcia i zakrawało na jawną zdradę. Na tym tle doszło do przykrych rozmów między nami.

A Bieńkowski twierdzi dziś, że Karpiniuk nieprzerwanie flirtuje z SLD.

Jacek Woźniak, radny SLD, a prywatnie przyjaciel Karpiniuka, uważa, że ten odciął się od Bieńkowskiego...

Równie serdecznie jak Bieńkowskiego Karpiniuk nie znosi tylko PiS. Dowód? Na jednej z konferencji prasowych kołobrzeskiej PO w ciągu 45 minut, omawiając lokalne sprawy, aż 52 razy wymienił w negatywnym kontekście nazwisko posła Czesława Hoca z PiS.

Ale jedno przyznaje – w Kołobrzegu Karpiniuk rządzi niepodzielnie.

http://www.rp.pl/artykul/335619.html?print=tak

2010-01-26
Zygmunt Jan Prusiński

 

Polska Zjednoczona Platforma Obywatelska

poniedziałek, 25 stycznia 2010

Nadchodzą duże, duże problemy
Spodziewać się należy raczej, że sfrustrowani Polacy pozostaną w dniu wyborów w domach. Tak czy inaczej wróży to Platformie klęskę.

http://okolice-polityki.blogspot.com/

2010-01-26
Zygmunt Jan Prusiński

  

Archiwum

Do pracy organicznej zaprasza.net
grudzień 19, 2006
luzak
Anti-Communist Gorbatchev as the "Holy Terminator" of Russia
styczeń 17, 2005
Marek Glogoczowski
Brytyjski "Obman"
luty 18, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Przywrócić Polakom nadzieję. DO POLAKÓW I ŻYDÓW W POLSCE I NA ŚWIECIE
marzec 15, 2003
Prosze o zgloszenie tego do Trybunalu Konstytucyjnego za dyskryminacje obywateli polskich w stosunku do nierezydentów
styczeń 3, 2008
ewa
Apel skazancow sowieckich - Polakow z Kazachstanu
listopad 13, 2006
W imieniu prezesa Zinkiewicza
Kiedy kurator działa inaczej
marzec 15, 2006
Marek Olżyński
Słowiański bazar
sierpień 28, 2007
nadesłał Marduk
Nowe elity
kwiecień 16, 2008
przeslała Elżbieta Gawlas
Okrągły Stół na rzecz Integracji Europejskiej
sierpień 28, 2002
PAP
Prawnicze szambo
marzec 18, 2005
PAP
Bieda
styczeń 31, 2005
ala
Wiarygodność polskiego "kapitalizmu"
październik 14, 2003
PAP
Jak przeciwdziałamy korupcji
grudzień 5, 2005
krakow.pl
Nie chcą Leclerca
październik 3, 2005
przesłała Elżbieta
Skompromitował Polskę a siebie zeszmacił
maj 12, 2005
dr Leszek Skonka
Osłabianie Rosji kosztem Polski
kwiecień 22, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Usługi internetowe bez VAT-u?
październik 23, 2003
Piotr Mączyński
7,8 mld złotych "strat" NBP
maj 30, 2008
Dziennik
Zadłużenie Skarbu Państwa wzrosło w czerwcu o 2,4%
sierpień 14, 2002
PAP
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media