|
| Młodzież izraelska w Polsce |
|
| Doskonały dokument o wycieczce młodzieży izraelskiej do Polski. |
|
| Człowiek 2.0 |
|
| Nanoszczepienia i Transhumanizm, MODERNA w natarciu na mR |
|
| Jak w 2022 planowano "nową falę" "epidemii kowida" w 2025 roku |
|
| |
|
| Sąd nie chce wysłuchać byłych pacjentów profesora Talara |
|
| Profesor Jan Talar, z powodzeniem przywracający do sprawności pacjentów, którym inni medycy nie dawali szans przeżycia, po raz kolejny stanąć musiał przed Okręgową Izbą Lekarską prowadzącą przeciwko niemu postępowanie dyscyplinarne. Sprawa została zawieszona do 1 października. |
|
| Uzasadnienie haniebnego wyroku Izby Lekarskiej przeciwko dr Zbigniewowi Martyce |
|
| Przestępcy z Izby Lekarskiej pozostawili dowody na przyszły proces przeciwko nim |
|
| Dr Michael Yeadon: masowe morderstwa z paszportami szczepionek i szczepionkami uzupełniającymi |
|
| Ten system jest wprowadzany za pomocą kłamstw w jakimś celu, i myślę, że celem jest całkowita totalitarna kontrola. |
|
| Prof. Sucharit Bhakdi: wykład na temat szczepień |
|
| |
|
| Konferencja prasowa w sprawie listu EMA 21.11.2023r |
|
| "Omijając i ignorując kilka przepisów, Komisja Europejska świadomie wprowadziła na rynek potencjalnie śmiertelne zastrzyki. Potwierdziło się, że skutki uboczne zależą od partii szczepionki, podobnie zanieczyszczenie DNA". Konferencja prasowa UE/FvD 21 listopada 2023 r. |
|
| Czy wirus istnieje? Czy SARS-CoV-2 został wyizolowany? |
|
| Wywiad z Christine Massey. Czy wirus istnieje? Odpowiedzi na te prośby potwierdzają, że nie ma zapisów o izolacji / oczyszczeniu SARS-CoV-2 „wykonanej przez kogokolwiek, gdziekolwiek i kiedykolwiek”. |
|
| Bergolio vel Franciszek nagrodzony przez B’nai B’rith |
|
| Na zdjęciu poniżej widzimy dyrektora generalnego B’nai B’rith International Daniela S. Mariaschina, który wręcza papieżowi Bergoglio złoty kielich ozdobiony żydowskimi napisami i symbolami. Jest to symboliczna nagroda przyznana Franciszkowi za jego stałe wsparcie dla tej żydowskiej organizacji masońskiej. |
|
| Szczepionka na covid ma służyć genetycznej mutacji ludzkości |
|
Dr. Andrew Kaufman Responds To Reuters Fact Check on COVID-19 Vaccine Genetically Modifying Humans
In the first interview the two discussed the coronavirus, they covered testing and they covered the vaccine. The video was quickly approaching 100k views but YouTube removed the video after only a couple days. This video will likely be taken down as well, because it does not conform to the establishment's narrative.
Not only did YouTube remove the previous video, Reuters, which is a massive international news publication that news sites from all over the world obtain their talking points from, published a fact checking report attempting to debunk Dr. Kaufman's claims that the new COVID-19 DNA vaccine would genetically modify humans. In this must see report, Dr Kaufman responds to the Reuters ‘fact checking’ report.
|
|
| Polskie firmy nie obsługuja POLICJANTÓW |
|
|
|
| "Górale to męczą konie" |
|
| Powiedziałam prezesowi (Kaczyńskiemu), że górale bardzo na nich liczą, to są ich wyborcy, a prezes odpowiedział mi na to: "Górale to męczą konie". Byłam w szoku, że przy tak ważnym temacie gospodarczym mówi takie rzeczy - relacjonuje posłanka. |
|
| Działania Izraela w Strefie Gazy to ludobójstwo Palestyńczyków |
|
| Termin „ludobójstwo” powinien nas zatrzymać. Bo takich słów nie rzuca się na wiatr. My nie rzucamy ich na wiatr. Mamy wynikającą z badań pewność, że działania sił izraelskich w Strefie Gazy to najpoważniejsza ze zbrodni, jaką można popełnić na ludzkości. |
|
| Kalisz w obronie Olszanskiego i Osadowskiego |
|
| |
|
| Ludobójstwo covid |
|
| Wywiad z CLAIRE EDWARDS |
|
| Kto mordował w Katyniu |
|
| Izraelska gazeta „Maariv” z 21 lipca 1971 r. wyjawia końcowy sekret katyńskiej masakry. |
|
| Ubezpieczenie od szczepień na kowida |
|
| Tak Ministerstwo Finansów wycenia szkody w zdrowiu - wynikłe z eksperymentalnego szczepienia przeciwko nieistniejącemu kowidowi. |
|
| Promieniowanie telefonów komórkowych, kontrola, uzależnienie – sposoby wyjścia z pułapki cyfrowej |
|
| 5G to technologia totalnej kontroli, która prze okazji niszczy zdrowie użytkownika |
|
| Demonstracja w Pradze przeciwko terrorowi kowidowemu |
|
Prowokacja policyjna w celu wywołania ataku na pokojową demonstrację przeciwko maskom w Pradze 18.10.2020.
Na wzór komunistów pisowskie media demonstrantów tych nazywają "chuliganami". |
więcej -> |
|
Apel Organizacji Vox Populi S.O.S.
|
|
Rodacy !
Ojczyzna w potrzebie....
My, porozrzucani po Świecie całym wspólnego za dużo być może nie mamy ale to co nas łączy ważne jest ponad wszystko. Łączy nas kraj skąd nasz ród, historia nasza, kultura, język, a wielu z nas i wiara. Mamy też wspólne marzenia o naszym Starym Kraju.
Każdemu z nas, bez względu na wiek, zapatrywania polityczne i miejsce, w którym żyjemy widzi nam się ta nasza Polska zasobna, chędoga i sprawiedliwa, zamieszkana przez Polaków zadowolonych z losu, szczęśliwych i jasno spoglądających w przyszłość.
Niestety patrząc na historię przemian jakie nastąpiły w ostatnich 18 latach wiemy że Naród Polski został oszukany. Są jeszcze rachunki krzywd, są ludzie którzy je wyrządzili, są ci którzy przefrymarczyli dla osobistego zysku ideę wyzwolenia z okowów czerwonego reżymu.
Są kłamcy i krętacze, są sługusy upadłego systemu dalej opływający w dobra, które wykorzystując naiwność polskiego Narodu, zdobyli.
Są i tacy, którzy chcą kraj nasz zniszczyć, chcą aby Polska była częścią molocha zwanego Zjednoczoną Europą a Naród Polski grupą etniczną bez prawa do własnej ziemi.
Ziemię tą chcą rzucić na żer Mamonie i oddać ją tym, którzy zapłacą więcej.
My to wiemy.
Na różne sposoby wołamy o pomstę, wskazujemy potrzebę zmian, domagamy się wręcz aby sprawiedliwości stało się zadość.
Zachodzi tylko pytanie jak tego dokonać?
Otóż droga jest tylko jedna, kraj nasz musi posiadać rząd silny na tyle że będący w stanie, zwalczywszy opozycję i skruszywszy opór wrogów Narodu, przeprowadzić reformy i naprawić zło.
I właśnie to powinno być czołowym tematem tego Zjazdu. My emigranci możemy i chcemy włączyć się w nurt zmian i mu w tym pomóc.
Wnioskujemy aby rząd Rzeczpospolitej Polskiej nam to umożliwił.
Stowarzyszenie Vox Populi S.O.S. powstało aby zbliżyć Rodaków na emigracji do Macierzy. Wierzymy że tak jak my potrzebujemy Polski, tak Polska potrzebuje nas.
Jedynym sposobem aby ją odbudować, jaką w naszych marzeniach widzimy, jest włączyć się w nurt życia Polaków i w nurt tego co się w Polsce dzieje.
Co więcej chcemy abyśmy mogli mieć na to wpływ.
Postulujemy:
1. Abyśmy jako obywatele polscy, mimo że rozrzuceni po Świecie mieli prawo uczestniczyć
w demokratycznych wyborach i oddać nasze głosy tym, którzy zagwarantują nam
Polskę naszych marzeń. Aby jednak wybrać tych, którym zawierzymy, musimy mieć
łatwy i powszechnie dostępny sposób głosowania. Jesteśmy zdania że należy opracować
system oddawania głosów za pomocą Internetu, co jest technicznie możliwe pod
warunkiem wprowadzenia funkcjonalnego sposobu identyfikacji wyborców. Mamy
paszporty, niektórzy z nas posiadają dowody osobiste z numerem identyfikacyjnym a
innym rozwiązaniem może być wprowadzenie Karty Polaka, która oprócz innych celów
będzie uprawniała do oddania ważnego głosu. Sposobów jest kilka, najważniejszym jest
aby każdy Polak, który czuje potrzebę zadeklarowania swej przynależności narodowej i
spełnienia obowiązku obywatelskiego, mógł tego dokonać w sposób prosty, łatwy i
zrozumiały, bez ponoszenia znacznych kosztów i straty czasu. Tylko system głosowania
na Internecie jest w stanie skłonić Polonusów aby masowo oddali swe głosy i będzie w
stanie zapewnić spodziewaną frekwencję wyborczą.
2. Aby Polacy żyjący poza granicami kraju mieli prawo wyboru swych własnych reprezentantów we władzach ustawodawczych RP i organizacjach z urzędu zajmujących się kontaktami z Polakami na obczyżnie.
3. Aby część funduszów wyasygnowanych przez rząd na pomoc i kontakty z Polakami żyjącymi poza granicami kraju zużyta została na zorganizowanie w Polsce systemu edukacji specjalnie przeznaczonego dla dzieci emigrantów, z szeroko zakrojonym systemem stypendialnym i systemem pomocy młodzieży polonijnej w ich aklimatyzacji w Polsce. Prognozujemy że skutkiem przemian polityczno-społecznych, które rozpoczęły się w USA, a tam żyje ponad 60% światowej populacji Polonusów, kraj ten może znacznie stracić na atrakcyjności co może skłonić młodych Polaków do powrotu do Starego Kraju. System edukacji w USA jest poddawany powszechnej krytyce a programy typu „No Child left behind” i „Alternative Action Plan” spowodowały że poziom edukacji w USA jest jednym z najniższych w krajach gospodarczo rozwiniętych. Preferencje okazywane przedstawicielom mniejszości narodowych, narastający problem nielegalnej emigracji, konflikt w Iraku i Afganistanie, pogłębiający się deficyt w handlu zagranicznym i rosnące stale koszta edukacji mogą być również dodatkowymi elementami mobilizującymi młodych do powrotu to Polski i Europy. Skłonienie ich do tego kroku wszelkimi dostępnymi sposobami jest w jak najlepszym interesie Państwa i Narodu Polskiego. Zbyt mały przyrost naturalny we wszystkich krajach EU już teraz powoduje zmiany, których jedną z pierwszych ofiar będzie, według naszych prognoz Polska. Odejście przedstawicieli powojennego wyżu demograficznego na emerytury w całej Europie, a co za tym idzie rosnąca emigracja zarobkowa Polaków do krajów EU, spowoduje w najbliższym dziesięcioleciu dramatyczny brak rąk do pracy, który może być skompensowany jedynie przez zaakceptowanie emigrantów z Azji lub Afryki lub repatriację Polaków żyjących poza granicami kraju. Efekty emigracji z poza europejskiej strefy kulturowej dały ostatnio boleśnie znać o sobie w UK i Francji, stale nabrzmiewają i prędzej czy pó?niej doprowadzą do niekontrolowanego wybuchu. Uważamy że skłonienie Rodaków do repatriacji jest jedynym wyjściem z kryzysu demograficznego, którego skutki mogą być dla naszego narodu katastrofalne. My Polacy po prostu nie lubimy obcych, jesteśmy, jak każdy inny naród tworem naszej własnej historii a ta uczy że od stuleci ktokolwiek obcy do naszego kraju przybywał robił to aby coś nam zabrać; wolność i niepodległość naszą, ziemię naszą lub to cośmy w trudzie pracą zgromadzili. Mamy genetycznie zakodowane żeby swego bronić orężem, ciężko byłoby zrozumieć że może być inaczej.
4. Aby opracowano zasady dogłębnej pomocy w repatriacji dla tych emigrantów, którzy podjęliby decyzję powrotu do Polski. W wypadku emerytów, którzy wyrażą chęć spędzenia reszty życia w Polsce specialna pomoc będzie bez wątpienia niezabędnie potrzebna. Chęć powrotu do Polski emerytów może być uwarunkowana tymi samymi
racjami jak przedstawione powyżej, poza tym moralny upadek obyczajów, polityka wobec kościoła, kwestia prawnego statusu rodziny i związków homoseksualistów mogą być dodatkowymi elementami skłaniającymi Rodaków na powrót, aby jesień życia spędzić na łonie Ojczyzny. Ci zaś, aczkolwiek w wieku nieproduktywnym, mogą być dostarczycielami twardej waluty, spowodować napływ funduszy do kraju, stworzyć miejsca pracy a tym samym przyczynić się do jego rozwoju.
5. Aby władze RP z pomocą organizacji emigracyjnych stworzyły forum medialne w celu
pogłębienia kontaktów z Polakami w diasporze, a którego celem będzie wymiana
rzetelnych informacji o sytuacji w Polsce, pracach rządu i wszelkich innych dotyczących
życia politycznego, kulturalnego i socjalnego w Polsce. Na ten cel Stowarzyszenie Vox
Populi jest skłonne przeznaczyć swój skromny periodyk internetowy Nuda Veritas –
Gazette jak również służyć pomocą i czynnie partycypować we wszelkich akcjach
dążących do pogłębienia kontaktów z Polonią.
Zaobserwowaliśmy przypadki przekłamywania historii w szkołach amerykańskich,
szczególnie dotyczące historii II-iej Wojny Światowej i odpowiedzialności za zbrodnie
wojenne.
Zaniepokojeni jesteśmy niewiedzą polonijnej młodzieży na temat historii Polski, polskiej
kultury a co najbardziej istotne brakiem wiedzy o tych Polakach, których zasługi dla
światowej kultury, nauki czy walki o wyzwolenie winny być nieustającym powodem do
dumy że oni i my jesteśmy dziećmi tego samego Narodu.
Tylko rzetelna wiedza przekazywana młodym Polakom przez kompetentny system
medialny może zrekompensować szkody spowodowane przez wyżej wspomniane
zakłamanie historii robione z myślą aby szkodzić obrazowi Polski na arenie
międzynarodowej. To niezwykle ważny problem i jeżeli nie zostaną powzięte wysiłki aby z
nim skutecznie walczyć po dłuższym okresie wrogiej Polsce propagandy i indoktrynacji
następne pokolenia Polaków mogą być dla naszego kraju na zawsze stracone.
Rodacy
Ojczyzna w potrzebie....
Trzeba nam raz jeszcze odłożyć swary, animozje, własne ambicje i plany, zapomnieć co nasz dzieli i pokazać tym wszystkim, którzy mowy ojczystej nie zapomnieli, którzy nie wyrzekli się przynależności do Narodu Polskiego i którym los Ojczyzny naszej na sercu leży,
że czas nadszedł abyśmy wszyscy jak jeden mąż głosem wielkim zawołali, jak już w historii naszej bywało: NIHIL NOVI „nic bez nas o nas” i zażądali aby pozwolono nam na równi z innymi decydować o losach Polski naszego „Starego Kraju”.
Tak nam dopomóż Bóg.
Podpisano:
W imieniu Zarządu Organizacji Vox Populi S.O.S.
Zygmunt Haduch –Meksyk
Zbigniew W. Gamski – Kanada
Andrzej Kondracki – Polska
Leszek Kosek – Australia
Marek Olżyński – Polska
|
|
11 sierpień 2007
|
|
|
|
|
|
Gra w bierki (!)
grudzień 5, 2005
Marek Olżyński
|
Pośpiech w sprzedaży STOENu
grudzień 16, 2002
zaprasza.net
|
Panstwa Europy Wschodniej
wrzesień 27, 2006
Bogdan
|
Silnik przemian a dywersyjna Poczta Polska
listopad 27, 2004
Mirosław Naleziński
|
Dać chłopu zegarek....
lipiec 16, 2002
PAP
|
Brudna przeszłość byłego polskiego prezydenta Kwaśniewskiego
grudzień 6, 2006
M.J.Chodakiewicz
|
Również Mazowieckiemu Irak stwarza poważne zagrożenie.
wrzesień 13, 2002
zaprasza.net
|
Cele Kwaśniewskiego spełnione
lipiec 4, 2003
Artur Łoboda
|
Stwórca wiecznych praw przyrody?
wrzesień 3, 2007
Marek Głogoczowski
|
2+2=
luty 13, 2003
Artur Łoboda
|
Czy Osama pomoże?
październik 29, 2006
Dziennik zwiazkowy
|
Cynizm, arogancja, chamstwo
luty 4, 2003
Adam Zielińsk&Co.
|
Odzyskanie niepodległość Polski i Polska dwudziestolecia
listopad 8, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Szefowie przedsiębiorstw powinni obciąć sobie zarobki
wrzesień 11, 2002
zaprasza.net
|
Pierwiastek kłamstwa.
czerwiec 13, 2007
bez podpisu
|
Wcale nie pada deszcz
grudzień 17, 2005
Artur Łoboda
|
Process Usuwania ze Stanowiska Prezydenta USA
luty 1, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Zrobieni na szaro
październik 22, 2003
Ryszard Jakubowski
|
Sierpień Miesiącem Gro?nej Władzy Busha
sierpień 10, 2007
prof. Iwo Cyprian Pogonowski
|
Prymas: stworzyć warunki do godnego życia
listopad 1, 2004
|
więcej -> |
|