|
| Ceremonia otwarcia tunelu drogowego św. Gotarda |
|
| Zapowiedź tego - co mamy dzisiaj |
|
| Grzegorz Braun odpowiada na Państwa pytania |
|
Monika Jaruzelska zaprasza
|
|
| WHO: Poprzez zdrowie publiczne do globalnej dyktatury |
|
| Traktat WHO oraz poprawki do Międzynarodowych Przepisów Zdrowotnych to bezpośredni atak globalistów na demokratyczne, suwerenne narody świata (chociaż już wiemy, że tak naprawdę ani one „demokratyczne”, ani „suwerenne”) w celu ustanowienia sanitarnej dyktatury WHO pod pretekstem walki z niekończącymi się pandemiami (a według nowej, zmienionej niedawno przez WHO definicji „pandemii”, pandemią może być dosłownie wszystko - może być „pandemia otyłości”, „pandemia depresji”, „pandemia kataru”, "pandemia alergii", itd.) |
|
| Czy polskie wybory są zagrożone? Anomalie, które budzą niepokój |
|
| Jakie anomalia wyborcze wskazują na fałszerstwa? Jak się przed nimi bronić? Podwójne krzyżyki i nie tylko! |
|
| Kompleksowe badania wykazały spójne zmiany patofizjologiczne po szczepieniu szczepionkami anty-COVID-19 |
|
| |
|
| Deklaracja Wielkiej Barrington |
|
| Po atakach, oto wypowiedź profesora Sucharita Bhakdi. |
|
| Po wykrwawieniu starego Hegemona, Syjon sprzymierzył się z Chinami |
|
| |
|
| Kolejna odsłona protestów w Londynie |
|
Policja starła się 28 listopada z protestującymi przeciwko blokadom na Oxford Street, gdzie aktywiści rzucali butelkami i szarżowali przez szeregi funkcjonariuszy, co doprowadziło do ponad 60 aresztowań.
Oddolna grupa aktywistów Save Our Rights UK zaplanowała serię demonstracji, które miały odbyć się w ciągu weekendu w Londynie, aby zaprotestować przeciwko drugiej narodowej blokadzie. |
|
| Izby lekarskie to organizacje przestępcze |
|
| |
|
| GLOBALIZM - Prawdziwa historia |
|
| Jak amerykański historyk Prof. Carroll Quigley odkrył tajny Rząd bankierów |
|
| Klimat i trop finansowy |
|
| To właśnie mega-korporacje i mega-miliarderzy — (...) są głównymi zwolennikami “oddolnego” ruchu dekarbonizacji — od Szwecji przez Niemcy po USA i dalej. |
|
| Zawłaszczenie majątku przez bankierów poprzez rewolucje społeczne |
|
Co łączy rewolucję październikową, upadek muru berlińskiego, rozpad bloku wschodniego i dzisiejszą wojnę klimatyczną?
|
|
| Wykład Ernsta Wolffa na temat obecnego kryzysu |
|
| |
|
| Bankructwo Ukrainy |
|
| |
|
| Tego nie pokażą w żadnym medium głównego ścieku |
|
Śmiertelny atak! Iran wystrzeliwuje przerażające rakiety - Israel Emergency
|
|
| W pierwszej kolejności powinno zostać ustalone, kto za to odpowie? |
|
| Niektórzy mówią, że jest to wirus, który ma zlikwidować Christmas w Wielkiej Brytanii oraz w całej Europie – unieruchomić kraj w momencie, kiedy chrześcijanie obchodzą jedno z dwóch najważniejszych świąt w ciągu roku |
|
| Dowody na zbrodnię ludobójstwa szczepionkowego są nawet w bazie VAERS |
|
To jest artykuł z maja 2013 roku!
i dotyczy wszystkich - wcześniejszych szczepień. |
|
| Dr Mike Yeadon rozmawia z dr Reinerem Fuellmichem o kłamstwach dotyczących COVID |
|
„Nie bój się wirusa. To nie jest tak niebezpieczne, jak ci wmówiono.
„Bójcie się swoich Rządów - lub organów, które panują ponad tymi Rządami”. |
|
| Medialni MORDERCY! |
|
| Jak najgorsze szumowiny z pierwszych stron gazet, szczuły na ludzi, którzy nie dali się zatruć trującą szczepionką przeciwko nieistniejącemu kowidowi |
|
| Ostatni mit (o polityce sowieckiej) |
|
| |
więcej -> |
|
Stan Tymiński: Dotkryna Podboju Świata przez Imperium USA
|
|
Od kiedy George Bush Jr. został prezydentem, rząd Stanów Zjednoczonych nagle przestał się wstydzić że jest rządem imperialnym, który dąży do dominacji nad całym światem. Plan znany jako Dotkryna Busha został opracowany jeszcze przed jego wyborem przez grupę polityków z Partii Republikańskiej pod wodzą vice-prezydenta Dicka Cheney, którego większość Amerykanów uważa dziś za prawdziwego prezydenta USA.
Dick Cheney zaczął swoją karierę w rządowej administracji w wieku 28 lat za kadencji prezydenta Nixona, a potem prezydenta Forda. Kiedy Republikanie przegrali wybory i Carter zostal prezydentem, Cheney przez 11 lat był konserwatywnym czlonkiem Kongresu USA. Wrócił do Białego Domu w 1989 roku aby objąć stanowisko Ministra Obrony Narodowej, kiedy ojciec George Bush Sr. był prezydentem. Będąc Ministrem Obrony dał on firmie Haliburton $9 milionowy kontrakt na badanie możliwości prywatyzacji zaplecza logistycznego armii amerykańskiej. Kiedy Demokraci (prez. Clinton) wymienili Republikanów, Dick Cheney dostał posadę szefa (CEO) firmy Haliburton. Był on zawsze byl głównym animatorem napadu na Irak, co dało firmie Haliburton około 11 milardow dolarów w postaci rządowych kontraktów. Jak widać bardzo opłacalne jest powiązanie interesów z polityką.
Amerykańskie firmy takie tak Haliburton, Bechtel, Exxon, Chevron czy Lockheed Martin stanowią większość firm globalnych na świecie. Są one także największymi sponsorami Partii Republikańskiej. Tym samym mają zdecydowany wpływ na politykę rządu USA. W zamian za dotacje polityczne powstała wypraktykowana w wielu krajach Dotkryna Busha, która oficjalnie ma na celu promocję wolnego handlu na świecie. Kiedy Bush mówi „ nie ma demokracji bez wolnego handlu”, „wolny handel to dobrobyt” należy to rozumieć, że Amerykański rząd woła o wolny dostęp dla swoich globalnych firm do zasobów mineralnych takich jak rudy i ropa naftowa oraz o nieograniczony dostęp do lokalnych rekursów takich jak tania siła robocza przy minimalnej ilości podatków. Biczem używanym do zapędzenia poszczególnych krajów w róg „wolnego handlu” są sterowane przez Amerykanów instytucje: Bank Światowy, Międzynarodowy Fundusz Walutowy oraz Światowa Organizacja Wolnego Handlu. Dodatkowo „Kto nie z nami jest przeciw nam” to silny bodziec dla każdego rządu kraju w rozwoju. Podtekst jest taki, że nikt nie chce zostać powieszony za nieposłuszeństwo tak jak prezydent Saddam Hussein.
Prezydent Bush Jr. nie jest autorem tej Doktryny. Istnieje ona od dawna przez powiązania polityki oraz „big businessu”. Ale to za jego kadencji została ona ujawniona i wymuszona przez użycie sił zbrojnych w Afganistanie, Iraku oraz wszędzie tam, gdzie należało potrząsnąć maczugą aby mieć dostęp do rynków dla „swoich” korporacji. Należy się spodziewać że Doktryna Busha będzie działać dalej, kiedy George Bush Jr. już nie będzie prezydentem. A to dlatego że jest ona skuteczna i bardzo rentowna dla globalnych firm, które te mają szybszy wzrost niż większość krajów na świecie. Ich miliardowe obroty przewyższają GDP każdej rozwijącej się narodowej gospodarki. „Co dobre dla naszych globalnych firm, dobre dla Ameryki!”
Od roku 1989 Polska podlega tej samej Doktrynie Busha, znanej u nas jako Plan Balcerowicza. Kształcony i prowadzony przez Amerykanów Leszek Balcerowicz przez lata sumiennie wykonywał swoje zadanie z ogromną stratą dla naszego narodu. Aby powstał wolny rynek był wprowadzono gwałtowną, zlodziejską prywatyzację kiedy to pod młotek likwidatorów szły najlepsze perły naszego przemysłu. W tym samym czasie Balcerowicz okrutną lichwą spowodowaną przez stały kurs dolara niszczył polskie zasoby kapitałowe oraz wyprzedawał nasze banki zagranicy. W celu podtrzymania stałego kursu wymiany dolara przy 60% inflacji rząd amerykański dał nawet miliard dolarów na fundusz stabilizacyjny złotówki. W wyniku tych dzikich reform nasz kraj stał się niezdolny do konkurencji z globalnymi gigantami, ktore miały jeszcze większe prawa w Polsce niż nasze rodzime firmy obarczone podatkiem i „popiwkiem” ale dające nam zatrudnienie. Agentury Banku Światowego oraz Funduszu Walutowego w Polsce bacznie oberwowaly pracę Balcerowicza, gotowe do szybkiej nagany. Po roku działalności Balcerowicza, Polska gospodarka szła do dołu jak kamień w wodę. Ale Balcerowicz retuszował tę katastrofę rewaloryzacją materiałów magazynowanych przez firmy państwowe.
W zamian za zubożenie i bezbronność w obliczu globalizacji, nieograniczony import towarów oraz zniszczenie rodzimego kapitału i przemyslu, dostaliśmy „wolność słowa”, „demokrację z proporcjonalną ordynacją wyborczą” i możliwości pracy zagranicą. Jednak Polska nie była tak zniszczona przez Dokrynę Globalizacji jak inne kraje. W przypadku Argentyny oraz Południowej Afryki czy Nigerii skutki reform w kategoriach bezrobocia oraz utraty rodzimego kapitalu były o wiele gorsze. W Polsce Dotkryna została znacznie przyhamowana przez mój udział w wyborach prezydenckich w 1990 roku, kiedy to wbrew wielkiemu zdziwieniu Balcerowicza (on nigdy nie rozumiał wartości konstruktywnej krytyki ) mocno atakowałem jego działalnosc w trakcie mojej kampanii wyborczej. Kuluminacją mojej krytyki bylo oskarżenie ówczesnego premiera Tadeusza Mazowieckego o zdradę narodu – za złodziejską prywatyzację oraz niszczycielską działalnosc Balcerowicza. Pod grożbą więzienia ciągano mnie za to przez trzy miesiące do Prokuratury w Nowym Sączu z Art. 290 KK za obrazę Premiera. Wykonawcy „Dokryny” byli zaskoczeni ilością glosów (4 miliony) które otrzymałem w obu turach i bardzo bali się wybuchów niezadowolenia społecznego. Wybuchy społeczne zawsze są oczekiwaną reakcją na akcję Doktryny. Obawiali się odrodzenia prawdziwej „solidarności” wśrod Polaków. Strach był tak wielki że Polska może wybrac niezależnego kandydata na prezydenta, że na 4 dni przed końcem drugiej tury zawitał w Polsce bardzo zajęty przygotowaniem napadu na Irak Minister Obrony USA, Dick Cheney. Przyjechał pod koniec wyborów aby zaklepać zwycięstwo swego kandydata Lecha Wałęsy. Doktryna Imperium czasem wymaga takiej właśnie wyborczej interwencji.
O dziwo przez ostatnie 17 lat imperialna Dotktryna USA , która mocno dotkneła Polskę, jest tematem tabu w naszych mediach. Nie jest ona także dyskutowana przez żadną opcję polityczną w czasie wyborów. Jest to o tyle dziwne że na świecie powstała wielka fala buntów w krajach rozwijających się takich jak Argentyna, Wenezuela, Ekwador, Nikaragua, Bolivia i Brazil. Coraz mocniejsze sa międzynarodowe protesty przeciw niszczycielskiej działalnosci Banku Światowego oraz Funduszu Walutowego, które służą tylko globalnym interesom Imperium USA. Ostatnie spotkanie Światowej Organizacji Handlu w Daho zakończyło się fiaskiem dla USA, kiedy większość krajów odmówiła podpisania końcowych porozumień, bo uważała je za jednostronne i szkodliwe dla swoich obywateli. Rośnie także opozycja do Doktryny Busha w Amerykańskim Kongresie, gdzie coraz więcej Demokratów głośno wyraża opinię, że przynosi ona USA więcej szkody niż pożytku.
W Polsce jednak nadal podtrzymywany jest mit o zwycięstwie „Solidarnosci” nad Komunizmem z pomocą szerzących hasła wolności i demokracji Amerykanów. Nie ma natomiast ani słowa o imperialnej Dotkrynie USA, która uczyniła Polskę typowym podległym krajem z wasalskim przedstawicielstwem marionetkowych rządow, gotowych zrobić wszystko dla Ameryki wbrew interesom własnego narodu. Amerykę kolejno całowali po rękach: Lech Walesa, Aleksander Kwaśniewski oraz obecnie robi to Lech Kaczyński. Nie dziwota, że kiedy naród jest w okowach obcej dotkryny i nie ma swojej reprezentacji w rządzie, ludzie są zmuszeni do szukania pracy zagranicą. Rosjanie z kolei oberwując, co się dzieje w Polsce, szybko odrzucili Dotkryne USA blokując wejście firm globalnych na swój rynek i tym samym dali szansę swoim rodzimym przedsiębiorstwom na szybki rozwój.
Nie udał się Amerykański plan aby pomocy Rosji w zmianie ustroju i wprowadzenia tam „wolnosci i demokracji” przy pomocy swoich firm globalnych. Jest to powodem wielu niesnasków miedzy obydwoma mocarstwami. Rosyjska ropa naftowa stanowiła łakomy kąsek dla takich firm jak Haliburton, Bechtel, Exxon i Chevron. Długo czekali na dostęp do rosyjskich pól naftowych i dalej nie dają za wygraną. Ironicznie, za każdym razem kiedy Ameryka pręży wojskowe muskuły i grozi napascią na jakiś kraj, cena ropy idzie do góry, z czego Rosja ma wielki zysk. Tym samym Rosja ma gotówke na rozwój własnego przemyslu i nie stoi w kolejce po uwarunkowaną jałmużnę od Banku Światowego czy też Funduszu Walutowego.
Jak Polska moze sobie dać radę z Dotkryną USA? Przede wszystkim Polacy musza się pozbyć obecnych „elit”, które przez 17 lat fałszywie reprezentują nasze interesy zagranicą. Czy milczenie kolejnych rządów w Polsce na temat Dotkryny USA nie jest wystarczającym dowodem braku lojalności w stosunku do nas Polakow? Ani Prawica ani Lewica nie ostrzegły rodaków przed presją zubożenia kraju, kiedy wykonywały zadania Doktryny w 100 procentach. A to dlatego, że dynastia Okragłego Stołu dalej rządzi Polską. Porozumienia przy Okragłym Stole były haniebnym kompromisem. Ludzie, którzy pili wódke przy „Okragłym Stole” dalej rządzą Polska, mając w pogardzie nas obywateli. Ale kiedy nadejdą nowe wybory, to za kilkadziesiąt milionów dolarów ze Skarbu Państwa, czyli za nasze pieniądze, „znani” politycy znowu tyle obiecają i tak omamią ludzi cudowną kampanią wyborczą, że zostaną na rządowych salonach aby dalej służyć możnym tego świata.
Polska zgodnie z naszą Racją Stanu musi się przeciwstawić pazernej Dotkrynie USA oraz podobnym Dotkrynom innych krajów. Polacy muszą wyłonić lojalny wobec swoich obywateli suwerenny rząd, wybrany na podstawie Jedno-Mandatowej Ordynacji Wyborczej. Tylko tak Polska może skończyć z mafijnym partyjniactwem, gdzie ludzie płacą miesięczny haracz partiom politycznym w zamian za przyznanie rządowych stanowisk, przy bezsilnym wobec elit systemie prawnym. Polacy musza zastopować wasalstwo partii politycznych w stosunkach zagranicznych. Aby to tego doszło potrzeba silnej woli calego narodu. Jesli nie wybierzemy prawdziwych liderow patriotów grozi nam całkowita utrata naszej gospodarczej niepodleglości czyli niewolnictwo w rękach globalnych firm. Nasze wrota już stoją dla nich otworem. Nie będzie klasy średniej. Bogaci będą bogatsi a biedni będą coraz biedniejsi. Chyba że Polacy są zdolni do opracowania własnej Doktryny Rozwoju Polski, o co się modlę i czego z całego serca wam życzę.
Stanisław Tymiński
June 1, 2007
Acton, Canada |
|
4 czerwiec 2007
|
|
przysłał: marduk
|
|
|
|
Kunszt prowokacji i dezinformacji...
luty 16, 2007
wasylzly
|
Wałęsa przez przypadek ujawnił donosy "Bolka"
czerwiec 18, 2008
Michał Pietrzak, Bartłomiej Bajerski
|
plj WIEDZˇ CO CZYNIˇ.. CZY NIE WIEDZˇ..
listopad 2, 2007
H.ATEISTA
|
Firmy Busha i Cheneya miały filie w rajach podatkowych
sierpień 1, 2002
PAP
|
Czterech policjantów z Radomska .........
lipiec 17, 2002
PAP
|
Przesłanie Pana Cogito
lipiec 28, 2003
Zbigniew Herbert
|
Odezwa do ludojadów
maj 18, 2008
Wiesław Sokołowski
|
Premier wierzy, że Polacy zaakceptują konstytucję UE
październik 29, 2004
|
Komentarz do Przemówienia Bene/Male/dykta XVI na uniwersytecie w Ratyzbonie (Regensburg), 12.09.2006
wrzesień 27, 2006
przysłał Marek Głogoczowski
|
Plan głodu
lipiec 21, 2008
David Icke
|
Prawybory w Krakowie
kwiecień 27, 2003
Eugeniusz Sendecki
|
Pościgowy bezsens
styczeń 15, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
USA -Dollar
kwiecień 23, 2006
Diabel
|
Zakażone żółtaczką na oddziale onkologicznym
październik 18, 2003
|
takie tam
wrzesień 15, 2005
broda
|
Narodowe Sily Zbrojne
maj 5, 2008
przeslala Elzbieta Gawlas
|
Lichwa w majestacie prawa
sierpień 14, 2002
PAP
|
Balcerowicz musi zostać
kwiecień 6, 2006
|
Od jesieni zamarzły 254 osoby
luty 3, 2003
PAP
|
Parę doniesień z biednej i ponurej Rosji...Wiem że polskojęzyczne publikatory oszczędzą nam tych tragedii...
wrzesień 7, 2007
tłumacz
|
więcej -> |
|