|
| Nie dajmy się lobbystom energetyki jądrowej! Wywiad z prof. Mirosławem |
|
| Energetyka jądrowa jest przeżytkiem - nadzieje na tanią energię dawała w latach 60. ubiegłego stulecia, czyli przed pół wiekiem. Okazało się natomiast, że jest kosztowna, niebezpieczna, i nie wiadomo, jak poradzić sobie np. z jej odpadami. Istnieje jednak silne lobby łapówkarskie, które wciska energię jądrową do krajów słabych politycznie i gospodarczo. Nie możemy się mu poddać. |
|
| Covid to operacja wojskowa |
|
| Nowa holenderska minister zdrowia wyznaje: „Musimy wykonywać rozkazy NATO, USA i NCTV; Covid to operacja wojskowa” |
|
| Prawdziwym powodem, dla którego rząd chce, abyście co 3 miesiące otrzymywali booster COVID-19 jest to, że u zaszczepionych rozwija się nowa forma AIDS |
|
| |
|
| 1984 |
|
| Podstawowa lektura dla młodych Polaków |
|
| Zawłaszczenie majątku przez bankierów poprzez rewolucje społeczne |
|
Co łączy rewolucję październikową, upadek muru berlińskiego, rozpad bloku wschodniego i dzisiejszą wojnę klimatyczną?
|
|
| Kiedy Zełenski zagrał hymn narodowy przyrodzeniem |
|
| |
|
| Bruksela już we wrześniu 2019 r. czyniła przygotrowania do pseudopandemii |
|
| |
|
| Kto zmasakrował ludność Buczy? |
|
Różni niezależni analitycy wskazywali na rażące dziury i niespójności w dominującej narracji. Wszystkie siły rosyjskie opuściły Bucza w środę 30 marca, zauważa Lauria, powołując się na zgodę wszystkich stron:
rosyjskich i ukraińskich urzędników oraz zachodnich obserwatorów mediów. |
|
| Meredith Miller - Trauma w relacjach ludzi z rządem. Psychologiczne aspekty operacji „Covid-19” |
|
Jak robi się z ludzi idiotów czy zmanipulowane marionetki i jak ludzie robią to sobie sami !
|
|
| We Włoszech nadal zabija się ludzi respiratorami i propofolem… |
|
| Od tych morderstw pod respiratorami rozpoczęto pseudo-pandemię |
|
| Ljubljana - protesty przeciwko szczepieniom |
|
29 września 2020 roku po incydencie na obwodnicy Lublany trwa na Placu Republiki protest przeciwko szczepieniom Covid-19
|
|
| Zakrzyczana prawda |
|
Mamy 2010 rok a zbrodniarze którzy doprowadzili do wielu wojen i kryzysu światowego w w dalszym ciągu - z tupetem - niczym Josef Goebbels kłamią w oczy w kwestii sytuacji gospodarczej świata i Stanów Zjednoczonych
|
|
| Kanciarze z Wall Street |
|
| Film przedstawia kulisy Wall street . Metody działania , które doprowadziły w ciągu kilku ostatnich lat do wywołania kryzysu finansowego. |
|
| Zdzisława Piasecka na temat szokujących zmian w polskim systemie edukacji |
|
| O skandalicznych zmianach w polskim systemie edukacji, który wkrótce ma zostać włączony w tzw. Europejski Obszar Edukacji |
|
| Debata ws. pandemii COVID-19! |
|
| Sytuacja w Polsce i na świecie! Klimczewski, Socha, Giorganni! |
|
| CDC ostrzega własnych naukowców CDC, że ich odkrycie dotyczące masek „nie jest naukowo poprawne” |
|
| Wkrótce po wybuchu pandemii CDC zaczęło promować maski, aby powstrzymać rozprzestrzenianie się Covid-19. Stało się tak pomimo opublikowania przez CDC badania politycznego z maja 2020 r. we własnym czasopiśmie „Emerging Infectious Diseases”, w którym nie stwierdzono „ istotnego wpływu ” masek na powstrzymywanie przenoszenia wirusów oddechowych. |
|
| Brytyjska modelka zabita zastrzykiem? |
|
| Trzy tygodnie po szczepieniu zmarła - po wystąpieniu wielu komplikacji - w tym białaczki. |
|
| Bergolio vel Franciszek nagrodzony przez B’nai B’rith |
|
| Na zdjęciu poniżej widzimy dyrektora generalnego B’nai B’rith International Daniela S. Mariaschina, który wręcza papieżowi Bergoglio złoty kielich ozdobiony żydowskimi napisami i symbolami. Jest to symboliczna nagroda przyznana Franciszkowi za jego stałe wsparcie dla tej żydowskiej organizacji masońskiej. |
|
| www.globalresearch.ca |
|
| świetne analizy polityczne i gospodarcze w skali mikro i makro + anty-NWO |
|
| Chasydzki ślub w NY legalny w dobie kowida |
|
| |
więcej -> |
|
"Uśmiercanie Izraela?"
|
|

„Uśmiercnie Izraela” („Helping Israel Die”) to tytuł artykułu Ray’a McGovern’a, weterana 27 lat służby w wywiadzie amerykańskim (CIA), jako analityk i specjalista od geopolityki. Według McGovern’a, prezydent George W. Bush i wiecprezydent Dick Chenney, nieświadomie przyjęli na siebie rolę osławionego w Ameryce doktora Jack’a Kevorkian’a, który pomagał samobójcom dokonać eutonazji i popadł z tego powodu w konflikt z prawem karnym.
Tak więc Bush i Chenney pomagają ekstremistom rządzącym w Izraelu doprowadzić to państwo do nieuniknionej samo-zagłady, za pomocą planowanego ataku lotniczego i pocisków rakietowych na Iran.
Krajobraz pełen śladów po wybuchach bomb i szrapneli w Iraku, Libanie i Afganistanie oraz nie kończące się kolejki ochotników-samobójców zgłaszających się do Alkaidy i innych terrorystycznych organizacji, świadczą wymownie o niezamierzonych skutkach neokonsrwatywnych planistów polityki zagranicznej w Waszyngtonie i w Tel-Awiwie.
Patrzymy na Bliski Wschód jak ludzie zahipnotyzowani. Niestety jest to najlepsze słowo do opisania tych spośród nas, którzy są świadomi niepohamowanego pochodu szaleńców do wojny przeciwko Iranowi, jak też świadomi rosnącego w oczach zagrożenia Izraela, szczególnie na długą metę.
Atak na Iran dokonany przez USA lub Izrael, rozpęta wojnę podobną do walki wściekłych psów, które nigdy nie były tresowane i są gotowe zaciekle gry?ć. Nic ich nie powstrzyma. Arsenał nuklearny Izraela nie będzie w stanie ochronić państwa izraelskiego przed zniszczeniem.
Według McGovern’a od początku istnienia państwa Izrael, czyli od 1948 roku, samo istnienie państwa żydowskiego, nie było w tym stopiu zagrożone, jak jest w chwili obecnej. Jak to jest, że w swoim zaślepieniu Bush, Chenny i radykalni sjoniści rządzący w Izraelu, tego nie widzą?
Szkoda, że nie pamiętają oni treści ostrzeżeń prezydenta Waszyngton’a, dotyczących fatalnych skutków specjalnych powiązań z obcymi państwami, takimi jak oś USA-Izrael. Szczytem ironii jest zacietrzewienie Bush’a i Chenmey’a, żeby budować hegemonię Izraela „od Nilu do Eufratu” i jednocześnie żeby używać Izrael do swoich celów jakoby w interesie przemysłu zbrojeniowego i naftowego.
Bush i Chenney wydają się być zupełnie nieświadomi, że ich polityka prowokacji i „rozładowywania zagrożeń” przy jednoczesnym zaspakajaniu przez nich megalomańii radykalnych sjonistów, pozwala Izraelowi iść na oślep, prosto w przepaść...
Pułapką dla Izraela jest sukces polityczny i finansowy Żydów w USA, zwłaszcza pod rządami neokonserwatystów. Generał Brent Scowcroft powiedział w wywiadzie prasowym, że ekstremista i premier izraelski Ariel Sharon (dziś nieprzytomny) hipnotyzował Bush’a i „okręcał go sobie koło małego palca.”
Tak więc w ramach budowy „wielkiego Izraela” konfrontacja z Iranem, była zawsze celem neokonserwtystów i w tym kontekście planowali oni od wielu lat napad na Irak, a ostatnio ułatwili ponowne zniszczenie Libanu przez siły Izraela. Bush nigdy nie chciał być bezstronnym rozjemcą między Żydami i Arabami i zawsze stał po stronie Izraela.
Ironią losu jest fakt, że Izrael nie ma żadnego traktatu podpisanego z USA, podobnie jak też nie ma w ogóle konstytucji państwowej. Dzieje się to z powodu megalomańskich planów ekspansji terytorialnej i podporządkowywania hegemonii Izraela terenów arabskich. Plany takiej ekspansji są powodem oporu rządu Izraela przeciwko uznaniu jakichkolwiek permanentnych granic przez Izrael i fakt ten uniemożliwia rządowi ekstremistów izraelskich zawarcie traktatu z USA i ogłoszenie konstytucji Izraela.
Według Ray’a McGovern’a jest on stale zaskakiwany faktem, że większość wykształconych Amerykanów, jest mylnie przekonana, że istnieje formalny traktat USA-Izrael. Takiego traktu wogóle nie ma, tak jak też nie ma konstytucji Izraela i to z tych samych powodów. Tymczasem propaganda neokonserwatystów kłamliwie głosi, że Izrael jest najważniejszym formalnym sprzymierzeńcem USA.
McGovern uważą, że USA wprowadza w błąd przywódców Izraela robiąc na nich wrażenie, że mają wolną rękę na Bliskim Wschodzie, zwłaszcza jeżeli chodzi o Iran, który jest przywódcą wszystkich szyitów na świecie i że w każdej sytuacji, USA wyciągnie Izrael z kłopotu. Na wypadek ataku na Iran zagrożenie istnienia Izraela bardzo wzrośnie.
Jednocześnie trzeba zdać sobie sprawę z pułapki, którą Amerykanie zastawiają sami na siebie. Wszyscy szyici w Iraku, na wypadek ataku USA na Iran, staną sie śmiertelnymi wrogami USA i cała armia szyicka zorganizowana i uzbrojona przez USA w okupowanym Iraku, zacznie mordować wszystkich Amerykanów, tak jak to spotkało Fancuzów w Algierze. Już w latach 1940tych, Hannah Arendt pisała, że oparcie się Izraela na imperialnej polityce USA, a nie na zgodzie z sąsiadami, doprowadzi Izrael do zguby.
www.pogonowski.com |
|
23 luty 2007
|
|
Iwo Cyprian Pogonowski
|
|
|
|
Moje przykazania -1
maj 8, 2003
krzysztof gilewski
|
Problem ze zrozumieniem tekstu czytanego
grudzień 3, 2007
Artur Łoboda
|
Przepraszamy za usterki
listopad 17, 2005
zaprasza.net
|
Działoszyce w Telewizji Amerykańskiej
maj 3, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Winne lampki na balu
styczeń 9, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Hamas "Dziecko Izraela"
styczeń 28, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Bez retuszu-Jerzy Robert Nowak
październik 20, 2003
Adrian Dudkiewicz
|
Polska poniewierka
marzec 20, 2005
|
Maleńka cegiełka..
kwiecień 12, 2005
Krystyna
|
HAARP straszna bron
kwiecień 12, 2005
Goska
|
Uwagi MERYTORYCZNE odnośnie zastosowania w polityce modeli z teorii gier. System pierwiastkowy.
czerwiec 14, 2007
tłumacz
|
Czy zbliża się koniec dolara?
marzec 5, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Stan upadłości
wrzesień 7, 2003
przesłala Elżbieta
|
POLSKA - UNIA 12
listopad 24, 2002
Prof. Jerzy Nowak
|
Czy wydatki na wojnę w Iraku odraczają kryzys gospodarczy w USA?
wrzesień 11, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Polska potępiona
maj 26, 2004
PAP
|
Apel o wycinkę drzew przydrożnych
kwiecień 16, 2005
Edward Wo?niak
|
Program podróży Jana Pawła II do Polski
sierpień 5, 2002
PAP
|
Wiek katastrofalnego kapitalizmu
październik 23, 2007
Naomi Klein
|
Komu przeszkadzają Prasłowiańscy Bogowie
grudzień 15, 2005
Artur Łoboda
|
więcej -> |
|