|
| We Włoszech nadal zabija się ludzi respiratorami i propofolem… |
|
| Od tych morderstw pod respiratorami rozpoczęto pseudo-pandemię |
|
| Młodzież izraelska w Polsce |
|
| Doskonały dokument o wycieczce młodzieży izraelskiej do Polski. |
|
| Uzasadnienie haniebnego wyroku Izby Lekarskiej przeciwko dr Zbigniewowi Martyce |
|
| Przestępcy z Izby Lekarskiej pozostawili dowody na przyszły proces przeciwko nim |
|
| Były agent CIA ujawnia, jak Izrael zmusił Trumpa do zbombardowania Iranu |
|
| |
|
| JAK ŻYDZI ODEBRALI MAJĄTKI I WYSŁALI 100 TYSIĘCY POLAKÓW DO BRAZYLII |
|
|
|
| Grzegorz Braun odpowiada na Państwa pytania |
|
Monika Jaruzelska zaprasza
|
|
| Sąd nie chce wysłuchać byłych pacjentów profesora Talara |
|
| Profesor Jan Talar, z powodzeniem przywracający do sprawności pacjentów, którym inni medycy nie dawali szans przeżycia, po raz kolejny stanąć musiał przed Okręgową Izbą Lekarską prowadzącą przeciwko niemu postępowanie dyscyplinarne. Sprawa została zawieszona do 1 października. |
|
| Hiszpański rząd przyznał się do powietrznego spryskiwania całej ludności chemikaliami |
|
| Podczas strategicznie zaplanowanego „stanu wyjątkowego” covid-19, Organizacja Narodów Zjednoczonych (ONZ) upoważniła hiszpański rząd do rozpylania z nieba śmiertelnych smug chemicznych . 16 kwietnia 2020 r. hiszpański rząd po cichu przyznał, że upoważnił wojsko do rozpylania biocydów na całą populację. |
|
| Kaczyński również nas w to wciągnął |
|
| Zbrodnie wojskowe w Iraku |
|
| Przemoc seksualna wobec dzieci |
|
| Organizacje pedofilskie na najwyższych szczeblach władzy |
|
| WHO: Poprzez zdrowie publiczne do globalnej dyktatury |
|
| Traktat WHO oraz poprawki do Międzynarodowych Przepisów Zdrowotnych to bezpośredni atak globalistów na demokratyczne, suwerenne narody świata (chociaż już wiemy, że tak naprawdę ani one „demokratyczne”, ani „suwerenne”) w celu ustanowienia sanitarnej dyktatury WHO pod pretekstem walki z niekończącymi się pandemiami (a według nowej, zmienionej niedawno przez WHO definicji „pandemii”, pandemią może być dosłownie wszystko - może być „pandemia otyłości”, „pandemia depresji”, „pandemia kataru”, "pandemia alergii", itd.) |
|
| Szczepienia pełne kłamstw |
|
To szczepionki, a nie wirusy, powodują choroby.
Wirusy pobudzają proces zdrowienia. Nie są naszymi wrogami, stoją po naszej stronie.
Wybuch epidemii świńskiej grypy z 2009 roku ma swoje korzenie w inżynierii genetycznej i jest wynikiem działania człowieka. |
|
| Henry Kissinger & Bill Gates wzywają do masowych szczepień i Globalnego Rządu |
|
Według mediów, rządu i Organizacji Narodów Zjednoczonych znajdujemy się w środku najgorszej światowej pandemii zdrowia w naszym życiu. Jesteśmy świadkami bezprecedensowej globalnej blokady w odpowiedzi na epidemię koronawirusa znaną jako COVID19.
Globalną populację żyjącą w krajach zachodnich od ponad pokolenia uczono żyć w ciągłym strachu od 11 września. Zachęcano nas do poświęcania naszej wolności dla fałszywego poczucia bezpieczeństwa, z każdym dniem coraz bardziej uzależniając się od państwa w zakresie ochrony, a teraz wielu z nas liczy na to, że państwo płaci nasze rachunki.
Pomimo tego, że rządowy budżet i deficyt stale rosną wykładniczo każdego dnia ... Niektórzy zaczynają dostrzegać, że w oficjalnej historii może być coś więcej niż to, w co wierzymy. Nieliczni mogli to przewidzieć i czekają na kolejną fazę, która może być kolejnym krokiem w kierunku globalnego zarządzania. To właśnie mężczyźni i kobiety, dokładnie te same osoby i agencje rządowe, a także globalne instytucje, które odniosą największe korzyści, są tymi, którzy wzywają do walki ... |
|
| Ponad 5 lat po kowidzie wojna wobec uczciwych lekarzy trwa dalej |
|
| Zbrodniarze kowidowi niszczą lekarzy |
|
| Kalisz w obronie Olszanskiego i Osadowskiego |
|
| |
|
| Iran mówi „nie” zakończeniu blokady Cieśniny Ormuz po przyznaniu się Trumpa | Janta Ka Reporter |
|
| |
|
| Mój dom, mój świat ... |
|
BOŻENA MAKOWIECKA - MÓJ DOM, MÓJ ŚWIAT...
Tytułowa piosenka z płyty "Mój dom, mój świat" powstała tuż po obaleniu rządu Olszewskiego.
O ile refren podobał się wszystkim, o tyle zwrotki - niekoniecznie... Stąd opóźniona o prawie 20 lat premiera teledysku ... |
|
| Wojsko izraelskie zabija Żydów, by odpowiedzialnością obarczyć Hamas |
|
| Na angielskojęzycznej, izraelskiej stronie ynetnews.com, pojawił się film nakręcony w podczerwieni przez jeden z izraelskich helikopterów typu Apache podczas ataku Hamasu na Izrael 7.10.2023 r. |
|
| Monika Jaruzelska zaprasza Grzegorz Braun! cz.1 |
|
| |
|
| Maseczki opadły – porażka programu „Polskie Szwalnie” |
|
| Mimo że Agencja poniosła znaczne koszty w związku z realizacją projektu „Stalowa Wola”, produkcja maseczek nie została uruchomiona i zakończyła się na etapie testowym. |
więcej -> |
|
Rozterki konserwatysty amerykańskiego
|
|

Patrick J. Buchanan, były kandydat na prezydenta USA, jest zachowawczym katolikiem ?le widzianym przez radykalnych sjonistów w neokonserwatywnym rządzie Bush’a i w lobby Izraela. Naraził się on znowu artykułem pod tytułem „Kto Planuje Naszą Następną Wojnę?” opublikownym 9go stycznia 2007, w antiwar.com. Buchanan uważa, że atak na Iran już jest planowany przez dowództwo izraelskie. Wspomina on jak uprzednio zbombardowana była elektrownia nuklearna w Iraku, przez lotnictwo izraelskie i dopiero post factumm USA zostało zawiadomione przez Izrael o tym fakcie.
Już upłnęło dwa tygodnie z dwu miesięcy, które przyznała Iranowi Rada Bezpieczeństwa ONZtu do wyjaśniena spraw wzbogacania uranu, w celu produkcji elektryczności a nie do budowy broni nuklearnych. Nota bene Izrael ma arsenał nuklearny zdobyty drogą zakazną przez ONZ.
Rząd Bush’a ostatnio zdymisjonował ze stanowiska dowódcy na Bliskim Wschodzie generała John’a Abizaid’a i zamianował na to stanowisko admirała William’a Fallon’a specjalisty od ataków z powietrza i od zabezpieczania dróg morskich w czasie wojny.
Rząd Bush’a w ten sposób wysyła pogróżki pod adresem Iranu, natomiast Izrael jest w toku przygotowń ataku na Iran i piloci izraelscy ćwiczą loty do Gibraltaru, symulujące atak na Iran, który to atak ma na celu zniszczenie takich obiektów, jak laboratorium ciężkiej wody w Arak’u, wzbogacanie uranu w Isfahan’ie oraz centryfugi w Natanz za pomocą bomb nuklearnych głębokiej penetracji.
Buchanan cytuje emerytowanego generala izraelskiego Oded’a Tira ”Ponieważ atak z powietrza na Iran jest konieczny dla istnienia Izraela musimy pomóc Bush’owi i napierać na demokratów i media w Waszyngtonie, w celu uzyskania poparcia obu partii w USA, mimo obecnego fiaska w Iraku...Bush nie ma dosyć poparcia, żeby zaatakować Iran i dla tego potrzebne jest poparcie ataku na Iran przez Hillary Clinton i innych demokratów ... Jeżeli USA nie zaatakuje Iranu to Izrael to uczyni... Musimy przygotować się na salwę odwetową Iranu.”
Komentator UPI Arnaud De Borchgrave twierdzi, że były premier Izraela Ben Netanyahu powiedział: Izrael „musi rozpocząć intensywną propagandę, głównie w USA i wywrzeć nacisk na Bush’a, żeby według jego wcześniejszych obietnic, nie dopuścił do budowania broni nuklearnych w Iranie. Musimy przekonać rząd Bush’a, kongres i opinię publiczną, że Iran jest zagrożeniem przeciwko USA i całemu światu.”
Czyli, według Buchanan’a nasila się propaganda że „wojna Izraela musi być uznana za wojnę amerykańską,” co nie ma sensu, ale Izrael, każe swojej maszynie propagandowej ogłupiać Amerykanów w tej sprawie. Tak więc agenci Izraela i ich neokonserwatywni pomocnicy i sympatycy, którzy uwikłali USA w wojnę przeciwko Irakowi, teraz przygotwują się, żeby uwikłać Amerykę w wojnę przeciwko Iranowi.
Amerykanie mają uwierzyć, że Iran posiadający słabiutkie lotnictwo i marynarkę oraz gospodarkę przedstawiającą zaledwie 2% gospodarki USA i który nie zaczął żadnej wojny od czasu rewolucji przeciwko szachowi 27 lat temu, nagle zacznie dawać broń nuklearną terrystom, broń na której budowę Iran potrzebuje około dziesięciu lat.
Czy kongress znowu zostanie manipulowany tak, żeby dać Bushowi pozwolenie na wojnę, tak jak to było w przygotowaniu ataku na Irak? Czy też może tym razem kongress w Waszyngtonie, odważy się zatrzymać we własnych rękach decyzje, czy Ameryka wogóle kiedykolwiek będzie wojować z Iranem, zamiast bezkrytycznie dawać tą decyzję w ręce Bush’a.
Według Buchanan’a każdy kandydat na prezydenta USA w 2008 roku, powinien wypowiedzieć się publicznie na pytanie czy Bush ma prawo zaatakować Iran bez specjalnego pozwolenia kogresu? I czy pytany kandydat osobiście popiera dawanie Bushowi takiego pełnomocnictwa?
Buchanan uważa, że Ameryka potrzebuje odważnych ludzi z obydwu partji, którzy złożą wniosek w kongresie, że „jeżeli Iran nie zaatakuje sił amerykańskich i nie gromadzi sił na taki atak, Prezydnt Bush nie ma prawa ani dokonać ‘rozładowującego’ ataku na Iran, ani wszcząć wojny zapobiegawczej przeciwko Iranowi.”
Sprawa ta powinna być prowadzona według konstytucji amerykańskiej a nie wyłącznie według decyzji neokonserwatystów George’a Bush’a i Dick’a Chenney’a. Trzeba strzec się, żeby zwolennicy ‘solidarności’ z Izraelem, nie dokonali prowokacji, symulującej atak Iranu na statek amerykański jako powód do wojny. Prowokacja hitlerowska w Gliwicach przekonała wielu Niemców, że Polska była jakoby agresorem w 1939 roku.
Rozterki patrioty amerykańskiego, Patrick’a Buchanan’a, podziela wielu innych, mimo, szeroko zakrojonej presji zastraszania Amerykanów, przez żydowski aparat szantażu. Aparat ten sprowadza wszystkie sprawy sporne i krytyczne, dotyczące radykalnych sjonistów w rządzie Bush’a i w rządzie Izraela, do oskarżania ich przeciwników o antysemityzm, co w USA często grozi stratą pracy i rozmaitymi szykanami.
www.pogonowski.com
|
|
10 styczeń 2007
|
|
Iwo Cyprian Pogonowski
|
|
|
|
Matrix ma Cię !!!
listopad 18, 2007
marduk
|
Zniewag ciąg dalszy !
Nowa prawda o patriotyzmie europejskim
kwiecień 13, 2003
przesłała Elżbieta
|
Prokuratorska gra pozorów
sierpień 26, 2002
|
Polska bije Żydów?
czerwiec 28, 2006
Romuald Bury
|
Faszystowskie elementy sądownictwa
marzec 22, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Civitas dei
październik 5, 2007
...
|
"Monologi cywilizacji" na wyspie Rodos, 3- 6 września 2003
wrzesień 26, 2003
Marek Głogoczowski
|
Izraelczycy burzą kwaterę Arafata
wrzesień 21, 2002
PAP
|
Hubalczycy
maj 7, 2005
przesłała Elzbieta
|
Klient - nasz Pan…
listopad 28, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Oświadczenie Primum Non Nocere - o protestach Służby Zdrowia i ustawie 203
luty 16, 2005
dr Adam Sandauer - przewodniczący Stowarzyszenia
|
Czytajcie dzisiejsza G.W. i Rzepe!
marzec 24, 2006
Marek Głogoczowski
|
Dług publiczny 2007
kwiecień 16, 2007
interia.pl
|
Płażyński: papieżowi chodziło o liberalizm światopoglądowy
(znawca 6)
sierpień 18, 2002
PAP
|
Strach w samolotach i masakra w Libanie
sierpień 11, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Pieniądze – Banki – Nędza - Niewola!
marzec 7, 2009
?ródło: http://www.propolonia.pl/
|
Mimo paniki na giełdzie, USA zbliża się do wojny przeciwko Iranowi
sierpień 21, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Nie w naszym imieniu
marzec 24, 2003
zaprasza.net
|
Która to jest kurwa?
lipiec 16, 2007
Artur Łoboda
|
Mundial i cykliści
czerwiec 15, 2006
StefanDetko
|
więcej -> |
|