|
| Bezczelność syjonistycznych "nadludzi" |
|
Już nie kryją się ze swoją pogardą do reszty świata.
|
|
| Kiedy Zełenski zagrał hymn narodowy przyrodzeniem |
|
| |
|
| Przemoc seksualna wobec dzieci |
|
| Organizacje pedofilskie na najwyższych szczeblach władzy |
|
| Peruwianski sad uznal B. Gatesa G. Sorosa i Rokefelerow odpowiedzialnych za tworzenie "pandemii" COVID 19 |
|
| |
|
| Izrael. Historia Palestyny w XX wieku. |
|
| |
|
| Czy to broń mikrofalowa spowodowała poważne oparzenia i obrażenia protestujących w Canberze w Australii? |
|
| |
|
| Rezonans magnetyczny niebezpieczny dla zaszczepionych |
|
Niektórzy ludzie silnie ucierpieli z powodu wytwarzanego przez niego elektromagnetyzmu.
Najcięższe przypadki skończyły się śmiercią osób poddanych tejże diagnostyce. |
|
| We Włoszech nadal zabija się ludzi respiratorami i propofolem… |
|
| Od tych morderstw pod respiratorami rozpoczęto pseudo-pandemię |
|
| Maseczki opadły – porażka programu „Polskie Szwalnie” |
|
| Mimo że Agencja poniosła znaczne koszty w związku z realizacją projektu „Stalowa Wola”, produkcja maseczek nie została uruchomiona i zakończyła się na etapie testowym. |
|
| Nanotechnologia w szczepionkach |
|
| PIĄTA KOLUMNA - SPRAWOZDANIE Z PRAC NAD ANALIZĄ ZAWARTOŚCI I DZIAŁANIA "SZCZEPIONEK" NA COVID |
|
| W pierwszej kolejności powinno zostać ustalone, kto za to odpowie? |
|
| Niektórzy mówią, że jest to wirus, który ma zlikwidować Christmas w Wielkiej Brytanii oraz w całej Europie – unieruchomić kraj w momencie, kiedy chrześcijanie obchodzą jedno z dwóch najważniejszych świąt w ciągu roku |
|
| Ameryka: Od Wolności do faszyzmu |
|
| Amerykanie zaczynają rozumieć - co się dzieje z ich krajem. O tym mówi film pod wskazanym linkiem. |
|
| Ljubljana - protesty przeciwko szczepieniom |
|
29 września 2020 roku po incydencie na obwodnicy Lublany trwa na Placu Republiki protest przeciwko szczepieniom Covid-19
|
|
| Charlie Sheen & Alex Jones on 9/11 |
|
| Znany aktor Hollywood aktor zebrał się na odwagę powiedzenia tego co myśli o 11 września 2001 roku |
|
| Warto posłuchać |
|
| Chociaż scyzoryk się w kieszeni otwiera - to musimy zapamiętać takie zdarzenia i przypomnieć przed Trybunałem do spraw zbrodni kowidowych |
|
| GLOBALIZM - Prawdziwa historia |
|
| Jak amerykański historyk Prof. Carroll Quigley odkrył tajny Rząd bankierów |
|
| Sąd nie chce wysłuchać byłych pacjentów profesora Talara |
|
| Profesor Jan Talar, z powodzeniem przywracający do sprawności pacjentów, którym inni medycy nie dawali szans przeżycia, po raz kolejny stanąć musiał przed Okręgową Izbą Lekarską prowadzącą przeciwko niemu postępowanie dyscyplinarne. Sprawa została zawieszona do 1 października. |
|
| Ponad 5 lat po kowidzie wojna wobec uczciwych lekarzy trwa dalej |
|
| Zbrodniarze kowidowi niszczą lekarzy |
|
| Dr. L.Palevsky tłumaczy mechanizm działania szczepionki mRNA i wypływające z niej jej zagrożenia |
|
| Dr. Lawrence Palevsky, certyfikowany pediatra, autor i wykładowca, wyjaśnia, w jaki sposób szczepionka na COVID instaluje instrukcje genetyczne mRNA z białka wypustek SARS-Cov2, które następnie wykorzystuje nasze ciało do powielania się, co powoduje bezpłodność, krzepnięcie krwi i zakażenia przez wydzielanie cząstek białka wypustki dla bliskich członków rodziny poprzez oddech, ślinę, pot i złuszczanie się skóry, którzy z kolei doświadczają objawów krzepnięcia, siniaków i niepłodności, mimo że nie byli zaszczepieni szczepionka na COVID-19. |
|
| Czy wirus istnieje? Czy SARS-CoV-2 został wyizolowany? |
|
| Wywiad z Christine Massey. Czy wirus istnieje? Odpowiedzi na te prośby potwierdzają, że nie ma zapisów o izolacji / oczyszczeniu SARS-CoV-2 „wykonanej przez kogokolwiek, gdziekolwiek i kiedykolwiek”. |
więcej -> |
|
List do Prezydenta Boliwariańskiej Republiki Wenezueli
|
|

Tekst pochodzi ze strony PPP http://
Pan Hugo Chávez Frías Prezydent Boliwariańskiej Republiki Wenezueli
Szanowny Panie Prezydencie!
W związku z najbliższymi wyborami prezydenckimi w Pańskim kraju, Wolny Związek Zawodowy "Sierpień 80" i Polska Partia Pracy, dwie współpracujące ze sobą organizacje, którym przewodniczę, życzą, aby po raz kolejny przytłaczająco wygrał Pan tę konfrontację uzyskując jak najszersze poparcie narodu wenezuelskiego.
Śledzimy tę konfrontację z polskiej perspektywy, rozumiejąc ogromną wagę, nie tylko dla narodu i samego boliwariańskiego procesu rewolucyjnego w Wenezueli oraz nie tylko dla innych narodów latynoamerykańskich, ale również dla pracowników, narodów uciskanych i prawdziwej lewicy na całym świecie.
W obliczu tej walki, która wylewa się poza granice Pańskiego kraju i faktycznie staje się konfrontacją międzynarodową, nasz związek zawodowy i Polska Partia Pracy sytuują się zdecydowanie w tym samym co Pan, Panie Prezydencie, obozie. Bronimy tych samych interesów i tych samych dążeń. Mamy tych samych przyjaciół i sprzymierzeńców. Stawiamy czoło tym samym przeciwnikom.
Uważamy, że obrona praw pracowników, ludzi ubogich i wykluczonych jest nierozerwalnie związana z walką o niepodległość i suwerenność narodów kolonialnych, uciskanych i zależnych. Dążymy do zniesienia wyzysku człowieka przez człowieka i ucisku narodu przez naród.
Z szacunkiem odnosimy się do konsekwencji i nieprzejednanej postawy, z jaką stawia Pan czoło hegemonii, agresywnym zamiarom i planom spiskowym supermocarstwa światowego, dążącego do obalenia Pana wszelkimi możliwymi środkami, w tym poprzez zamach stanu, akty terrorystyczne, sabotaż i destabilizację. Pańska postawa w obliczu gró?b i niebezpieczeństw to dla nas przykład do naśladowania. Jednobiegunowemu światu, zdominowanemu przez Stany Zjednoczone i ich sojuszników, opartemu na neoliberalnej globalizacji gospodarczej i na traktacie o wolnym handlu, który grozi gigantycznym rabunkiem i aneksją Ameryki Łacińskiej, przeciwstawia Pan Boliwariańską Alternatywę dla Narodów Naszej Ameryki.
Uważamy, że w innych częściach świata, w tym w naszym własnym regionie, Boliwariańska Alternatywa powinna służyć za odniesienie dla - alternatywnych wobec neoliberalnych - projektów demokratycznej integracji regionalnej, promującej sprawiedliwość społeczną. Trzeba, aby alternatywne projekty integracji w różnych częściach świata wspierały się wzajemnie i ze sobą współpracowały.
Słusznie twierdzi Pan, że "w ramach modelu kapitalistycznego nie można rozwiązać niezwykle poważnych problemów społeczeństwa: ubóstwa, nędzy i wykluczenia". Nie można ich rozwiązać ani w Wenezueli, ani w Polsce, ani w innej części świata. Polska Partii Pracy, która wywodzi się z autentycznego ruchu związkowego, popiera również Pański nacisk na to, że jedynym możliwym rozwiązaniem problemów naszych i wszystkich pozostałych społeczeństw może być tylko "socjalizm XXI wieku". Popieramy Pański "apel o dyskusję na temat nowych idei i starych doświadczeń, aby zarysować ten nowy socjalizm".
Jesteśmy solidarni z Pańską walką. 3 grudnia Pańskie zwycięstwo wyborcze, Panie Prezydencie, będzie wielkim atutem dla kontynuowania naszej walki związkowej i politycznej.
Łączę wyrazy solidarności i poważania.
Przewodniczący WZZ "Sierpień 80" i Polskiej Partii Pracy
Bogusław Ziętek
Dnia 29 listopada 2006 r. |
|
1 grudzień 2006
|
|
Bogusław Ziętek
|
|
|
|
Komu pomoże al-Kaida?
listopad 5, 2006
tadeusz
|
Kariera kasjera
wrzesień 20, 2002
MARCIN PRZEWO¬NIAK http://www.zw.com.pl
|
Jews in Poland: A Cocumentary History
marzec 13, 2008
Przysłał I.C. Pogonowski
|
Dla Izraelczyków Polska jest nie mniej winna niż Niemcy
kwiecień 13, 2007
przysłał ICP
|
Czym Sarah Palin zagraża Polsce?
wrzesień 20, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Ostateczne cele globalistow
styczeń 13, 2008
Markus
|
O wojnach nowych
grudzień 13, 2006
antyglobalista
|
Terazniejsza edukacja
listopad 30, 2005
Goska
|
Teraz Bush - poglądy "prawicy" sprzed lat
październik 26, 2008
"Prawica"
|
HALLOW
październik 19, 2007
K.B.
|
Pensje
maj 14, 2003
red. Krzysztof
|
Krowy są po to, aby je doić
październik 28, 2004
Mirosław Naleziński
|
Co zradykalizowało Zydów?
listopad 3, 2003
Nasz Dziennik
|
Organizacje żydowskie naciskają
luty 3, 2007
PAP
|
Bardzo niepolskie myślenie o prawie....
wrzesień 7, 2008
Artur Łoboda
|
Putin w Teheranie w 67 rocznicę wizyty Stalina
październik 17, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Nastepca F-16
grudzień 6, 2006
Goska
|
E-mail z Chicago
grudzień 3, 2008
Dariusz Kosiur
|
Czyżby kolejny dowód na zaplanowanie ataku na wieże w NYC przez Mossad?
lipiec 27, 2004
śledczy
|
Przycinanie Instytutu
styczeń 21, 2003
Bronisław Wildstein http://www.rzeczpospolita.pl
|
więcej -> |
|