ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Przypadek Orwella w historii cywilizacji 
14 luty 2012      Artur Łoboda
Raport na temat studiów przypadków osób, które zgłaszają, że ich zdrowie jest poważnie dotknięte 
2 luty 2022     
Mniejsze zło 
19 styczeń 2023      Artur Łoboda
W służbie zbrodniczego systemu 
10 grudzień 2016      Artur Łoboda
Zygmunt Jan Prusiński W KRAINIE CIENI - część trzecia 
14 marzec 2021      Zygmunt Jan Prusiński
Kto zrozumiał magię życia: Antoine Bechamp czy Louis Pasteur? 
31 sierpień 2021     
Trzecia woja światowa - hybrydowa 
3 styczeń 2020     
Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku 
31 grudzień 2024     
Wcześniejsze planowanie mRNA 
27 czerwiec 2021     
Polscy podludzie we UE 
25 czerwiec 2016      Artur Łoboda
PIENIĄDZE PODATNIKÓW, ZATRZYMANE W OCEANIE SPOKOJU 
6 luty 2021     
Jeszcze raz o "porozumieniach sierpniowych" 
31 sierpień 2017     
Brexit: 1 week to go!  
16 czerwiec 2016      Wise in Theory
Świat w 2027 roku 
19 październik 2010      Goska
Pora oprzytomnieć 
11 luty 2018     
Dlaczego większość lekarzy wierzy w szczepionki na covid? 
21 lipiec 2021     
List otwarty ws. represjonowanych lekarzy 
11 czerwiec 2025     
Konferencja w sprawie cenzury pod pretekstem pandemii COVID-19 
31 lipiec 2020     
Stracona szansa 
30 marzec 2014      Artur Łoboda
Kapo w urzędzie 
13 luty 2018      Artur Łoboda

 
 

Sąd Najwyższy Florydy zatwierdza wniosek gubernatora o przeprowadzenie dochodzenia w sprawie zastrzyku COVID

Wczoraj Sąd Najwyższy Florydy zatwierdził wniosek gubernatora Rona DeSantisa o powołanie wielkiej ławy przysięgłych do przeglądu dowodów w celu pociągnięcia do odpowiedzialności producentów zastrzyków COVID-19 zgodnie z prawem stanu Floryda. 
 
Gubernator DeSantis zorganizował 13 grudnia konferencję okrągłego stołu na żywo „Komitetu ds. Integralności Zdrowia Publicznego” z udziałem lekarzy i obywateli poszkodowanych w wyniku szczepień i ogłosił, że stan Floryda podejmuje działania mające na celu pociągnięcie do odpowiedzialności firm farmaceutycznych za urazy poszczepienne i niewłaściwe postępowanie związane z zastrzykiem COVID. 
 
Gubernator DeSantis stwierdził: „Na Florydzie wprowadzanie w błąd i przedstawianie fałszywych informacji jest niezgodne z prawem, zwłaszcza gdy mówi się o skuteczności leku”. 
 
Nakaz Sądu Najwyższego Florydy brzmiał:
„1. Stanowa wielka ława przysięgłych zostanie niezwłocznie powołana na okres dwunastu miesięcy kalendarzowych, biegnący od daty impanellu, z jurysdykcją w całym stanie Floryda, - w celu zbadania przestępstwa, zwrotu aktów oskarżenia, składania zeznań i wykonywania w inny sposób wszystkich funkcji wielkiej ławy przysięgłych w odniesieniu do przestępstw określonych w niniejszym dokumencie. 
2. Stanowa wielka ława przysięgłych jest wybierana z zatwierdzonych list przysięgłych przedłożonych przez głównych sędziów Piątego, Szóstego, Dziesiątego, Dwunastego i Trzynastego Okręgu Sądowego.” 
„3. Wielmożny Ronald Ficarrotta, Sędzia Główny w Trzynastym Okręgu Sądowym i dla niego, zostaje wyznaczony na przewodniczącego składu ogólnostanowej wielkiej ławy przysięgłych. 
Pełniąc funkcję przewodniczącego składu sędziowskiego, szanowny Ronald Ficarrotta sprawuje nadzór sądowy nad stanową - wielką ławą przysięgłych, a wszystkie akty oskarżenia, prezentacje i wszelkiego rodzaju oświadczenia formalne złożone przez tę wielką ławę przysięgłych zostaną zwrócone przewodniczącemu. 
Przewodniczący składu orzekającego może wyznaczyć zastępcę przewodniczącego w przypadku konfliktów kalendarzowych lub w innych przypadkach oraz do pomocy w procesie administracyjnym ogólnostanowej wielkiej ławy przysięgłych. 
4. John A. Tomasino, Sekretarz Sądu Najwyższego Florydy,
 
Podczas konferencji naczelny chirurg Florydy, dr Joseph Ladapo, powiedział, że Floryda będzie nasilać nadzór dotyczący nieuczciwości naukowej i nieuczciwości mediów. 

Kiedy dr Ladapo omawiał nieetyczne relacje firm farmaceutycznych z mediami, powiedział:
„Nasze media wyraźnie pokazały, że niemożliwe jest dokładne informowanie o czymś, kiedy bierze się pieniądze z tego samego czegoś”. 
 
Dr Ladapo odniósł się do niedawnego badania przeprowadzonego na niemieckim uniwersytecie, w którym przeprowadzano sekcje zwłok osób, które zmarły nagle w ciągu kilku tygodni od otrzymania zastrzyku COVID-19. 
Okazało się, że cztery z 35 osób, które zmarły nagle, miało zapalenie mięśnia sercowego, które zostało konkretnie przypisane zastrzykowi mRNA. 
 
Ladapo stwierdził: „Ważne jest, aby pamiętać, że wszyscy ci ludzie zmarli nagle w domu i nie są oni uwzględniani w szacunkach, które CDC lubi udawać, że są dokładne. 
Będziemy badać przypadki zapalenia mięśnia sercowego w ciągu kilku tygodni od szczepienia COVID-19 u osób, które zmarły. 
To będzie badanie obserwacyjne z udziałem niektórych naszych lekarzy sądowych na Florydzie i badaczy z University of Florida. 
Odpowiemy na to pytanie, które prawdopodobnie spędza sen z powiek prezesom firm Pfizer i Moderna.” 
 
Dr Peter McCullough, internista, kardiolog i szeroko publikowany na temat badań sercowo-naczyniowych, publicznie stwierdził , że wstrzyknięcie mRNA COVID-19 jest toksyczne, niebezpieczne i jest przyczyną nagłej śmierci sercowej u wielu osób. 
W rzeczywistości, kiedy dr McCullough zaczął mówić w 2021 r., nazwał zastrzyki mRNA białka kolczastego jedną z najbardziej toksycznych substancji, jakie kiedykolwiek wstrzyknięto człowiekowi.  
 
Stwierdził:
„Obecnie jest 200 artykułów pokazujących, że zapalenie mięśnia sercowego (z białka szczytowego szczepionki COVID) powoduje uszkodzenie serca i bliznę, a następnie blizna staje się podstawą arytmii serca, a następnie arytmia jest odpowiedzialna za nagłą śmierć, która widzimy i obserwujemy nagłe śmierci na masową skalę u młodszych ludzi i moim zdaniem jest za to odpowiedzialna szczepionka na COVID-19, dopóki nie zostanie udowodnione inaczej.
Jeśli zdrowa osoba nagle umiera i nie ma choroby poprzedzającej, jest to odpowiedzialna jest szczepionka, dopóki nie zostanie udowodnione, że jest inaczej”. "
 

Założyciel i prezes Liberty Counsel, Mat Staver, powiedział: „Gdyby firmy produkujące szczepionki podlegały takim samym standardom odpowiedzialności, jakie muszą ponosić producenci leków, szczepionki przeciwko COVID-19 zakończyłyby się kilka miesięcy temu. 
Wszystkie te strzały to zysk i brak odpowiedzialności, i to musi się zmienić. 
Niestety, w rezultacie ich działań wiele istnień ludzkich zostało już odebranych. 
Na szczęście gubernator Ron DeSantis przejmuje inicjatywę w dochodzeniu w sprawie największego oszustwa związanego ze szczepionkami w historii”. 
 

Źródło:
lc.org/newsroom/details/122322-fl-supreme-court-approves-governors-request-for-covid-shot-investigation-1
25 grudzień 2022

Liberty Counsel 

  

Komentarze

  

Archiwum

POECI, ANIOŁY, DOBROĆ
listopad 19, 2008
Zygmunt Jan Prusiński
Współpraca zagraniczna Krakowa - kurtuazja i konkrety
styczeń 22, 2008
krakow.pl
Walesa powiedzial:
wrzesień 14, 2007
..
Nowy dowod osobisty to niewolnictwo w Polsce
grudzień 28, 2007
2,5 mil emigrantow
Terazniejsza edukacja
listopad 30, 2005
Goska
Lausanne Conference For One Democratic State in the whole of Palestine/Israel
czerwiec 12, 2004
Israel Shamir
Królowie
styczeń 13, 2007
Radio Kraków
Izrael musi zostać zniszczony!
sierpień 15, 2006
Adam Gmurczyk (prezes NOP)
Osaczony człowiek woła o ocalenie
styczeń 8, 2006
Otworzmy archiwa IPN
maj 14, 2007
pap, ss
sss
październik 25, 2004
Polska zapłaciła pierwszą część składki unijnej
maj 5, 2004
Ministerstwo Finansów RP
Francja traci prestiż
wrzesień 21, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Strategiczna logika samobojczego terroryzmu
czerwiec 15, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Europejczycy to antysemici
listopad 25, 2003
MAŁA ENCYKLOPEDIA PIENIˇDZA
styczeń 26, 2009
encyklopedysta
Zdjęcia zbrodni żydowskich popełnionych na obywatelach Palestyny w tym okupowanym przez Żydów kraju
luty 16, 2008
Global Research
Miłość Bli?niego
czerwiec 5, 2003
Maria Zabierowska
To była kiedyś nadzieja ......... dla frajerów
listopad 24, 2008
PAP
Medycyna jako przemysł i rola reklam koncernów farmaceutycznych w mediach dla nakręcania koniunktury
maj 8, 2005
Adam Sandauer
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media