ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Co naprawdę zabija w koronawirusie? 
8 marzec 2020      Artur Łoboda
Bezwolne cykanie... 
24 kwiecień 2020      Zygmunt Jan Prusiński
Dzisiaj produkcja maseczek przekracza kwalifikacje Rządu PiS 
6 kwiecień 2020      flyingTV EU
Zdzisław Lewandowski strzelił bramkę Niemcom 73 lata temu 
16 czerwiec 2016      Autor: gb
Najwyższy czas zrozumieć "wydarzenia marcowe" 
6 grudzień 2015      Artur Łoboda
Lipcowy oddech 
7 lipiec 2020      Zygmunt Jan Prusiński
Chory umysłowo wicepremier 
16 maj 2017      Artur Łoboda
Choroba współistniejąca 
29 maj 2020      Artur Łoboda
Obligacje Credit Suisse BAIL-IN dowodzą, że cały zachodni system finansowy to wielkie oszustwo 
26 marzec 2023     
Bechamp czy Pasteur?: Zaginiony rozdział w historii biologii  
24 czerwiec 2021     
Dlaczego Polska jest taka - jaka jest 
1 marzec 2016      Artur Łoboda
Izrael twierdzi, że dziedziczy pamięć o Żydach, którzy zginęli w Holokauście – prawda jest taka, że dziedziczy pamięć o tych, którzy ich zabili 
22 sierpień 2024     
Inwazja Rosji na Ukrainę postrzegana jako doskonała okazja dla Światowego Forum Ekonomicznego do rozpoczęcia „Cyberpandemii” 
9 marzec 2022      JD Heyes
Kolejna ofiara "katastrofy smoleńskiej" - nie żyje WIKTOR BATER!!!!! 
7 kwiecień 2020      Alina
Na kogo głosowali kryminaliści, a na kogo inteligenci? Szokujące badania! (...raczej gołe fakty). Co łączy kryminalistów z samozwańczymi "elytami"? 
9 sierpień 2020      Alina
Zygmunt Jan Prusiński LAS KOBIET – część trzecia 
23 marzec 2021      Zygmunt Jan Prusiński
Kiedy przyjda przeszukac dom 
20 maj 2010      Goska
Tym razem o kulturze. Teatr telewizji z 17.02.2020 „Duet, czyli recepta na miłość” Polecam jako telewizyjną odtrutkę! 
20 luty 2020      Alina
List otwarty do Jarosława Kaczyńskiego  
27 kwiecień 2012      Artur Łoboda
Aksamitne ciało w błękicie 
14 grudzień 2024      Autor: Zygmunt Jan Prusiński

 
 

Co naprawdę zabija w koronawirusie?

Każdego dnia zarzucają Nas informacjami które tylko zagmatwują Naszą wiedzę o otaczającym świecie, a bardzo skrzętnie ukrywane są najważniejsze dane.
Nie ulega wątpliwości, że każdego roku umiera na Świecie ze sto razy więcej osób w wyniku zatrucia środkami farmakologicznymi, bądź powikłań po użyciu lekarstw i szczepionek - niż do tej pory zmarło na koronawirusa.

Dlatego rodzi się w tym momencie elementarne pytanie: ilu ze zmarłych po koronawirusie zażywało jakiekolwiek "lekarstwa", a ilu ze zmarłych nie zażyło niczego?
Myśląc nad tym przypomniałem sobie, że około miesiąc temu Władze Chin zabroniły sprzedaży lekarstw przeciwko gorączce.
Oficjalne tłumaczenie jest takie, że rzekomo chory nie będzie się ukrywał z chorobą w domu.
Ale takie tłumaczenie nie wytrzymuje najprostszej dedukcji logicznej, bo właśnie odizolowanie potencjalnie chorych jest najlepszą metodą walki z epidemią.
Czyżby Chińczycy poznali prawdziwe przyczyny śmierci, które wynikają ze szkodliwego działania leków?
8 marzec 2020

Artur Łoboda 

  

Komentarze

 

Prof Wojciech Maksymowicz, wprawdzie neurochirurg, niemniej lekarz krążący po najistotniejszych ośrodkach medycznych na świecie, w programie tvp info powiedział, moim zdaniem rzecz istotną. Zapytany o tego wirusa, odrzekł, że ludziom należy się "trochę prawdy". Czy był to zabieg zamierzony, czy tylko freudowski lapsus nie wiem, ale zaraz potem uspokajał, ze nie jest groźniejszy od zwykłej grypy i nie należy siać paniki.
Dla mnie ta wypowiedź jest wiargodna, m.in. z tego powodu, że miałem z nim kontakt w sprawie osoby mi bardzo bliskiej i w tamtym przypadku się on uwiarygodnił.
Jeśli mówił prawdę, to znaczy, że ostrzegł ludzi przed bezpodstawnie rozdętym zagrożeniem, a jednocześnie zmilczał całą resztę spektrum całościowego tego zjawiska i oświadczył, że z jakichś powodów musiał to zmilczeć.

2020-03-08
Magellan

 

ps
leki na gorączkę, czyli jej zbijanie w pewnych spektrach temperatury blokują działanie systemu immunologicznego, albowiem w przedziale powyżej 36,6 - 39 c przynajmniej, organizm podnosząc temperaturę informuje, że podjął walkę z zagrożeniem chorobowym i że uznał, że w podwyższonej temperaturze będzie chorobę zwalczał.
To tak jak w przypadku pszczół, które broniąc się przed osą - która jest z założenia odporna na jad pszczoły, a więc niezagrożona - otaczają agresora i podnoszą wokół niego temperaturę otoczenia, która po osiągnięciu określonego progu skutkuje śmiercią osy.
One ją zaduszają nie mogąc ugodzić.
Jeśli, tymczasem organizmowi zostanie zaordynowany lek blokujący powstanie gorączki, to organizm taki zostaje, de facto rozbrojony.
I wtedy, zapewne każdy inny lek tylko sieje spustoszenie i w organizmie i niszczy dodatkowo, a może i synergicznie system immunologiczny.

2020-03-08
Magellan

  

Archiwum

1/3 zdrowego rozsądku?
grudzień 11, 2002
(J.ŚW) http://www.dziennik.krakow.pl
U progu wojny
lipiec 13, 2006
Stanisław Michalkiewicz
Czy jest wśród nas "małpa w czerwonym"?
grudzień 21, 2006
Artur Łoboda
Antyhellenizm jako "misja cywilizacyjna" Zachodu
listopad 6, 2006
dr Marek Głogoczowski
Gesty - niby nic wielkiego, a jednak...
maj 15, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
Stwórca wiecznych praw przyrody
sierpień 16, 2007
Marek Głogoczowski
To już historia - "Apel Wawelski"
lipiec 3, 2005
zn
Rząd poręczył, my oddamy
lipiec 4, 2002
PAP
Jesteśmy na pastwie Niemców ...
październik 21, 2004
Ośrodek Studiów Wschodnich
Rosja i Chiny popierają Iran
czerwiec 14, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Unia robi z nas durniów
Politycy pozwalają na to (czy za przyszłe posady?)

kwiecień 28, 2003
www.dziennik.krakow.pl
RECENZJA KSIAZKI W.BOJARSKIEGO pt „ O PRZYSZLOSC POLSKI” Problemy i wyzwania XXI wieku
kwiecień 3, 2006
Zbigniew Dmochowski
Zaginiona nie(!)poszukiwana ?
kwiecień 17, 2006
zn
Mowić łagodnie ale Grozić maczugą?
marzec 10, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Retrospekcja, czyli rzecz o...
maj 2, 2006
Marek Olżyński
Prezydent Bushcheney, Iran i Ceny Paliwa
styczeń 29, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Column One: Jews Wake Up!
grudzień 9, 2006
przysłał ICP
APEL głosujmy na Lecha Kaczyńskiego
październik 7, 2005
prof. Zbigniew Dmochowski
Żal za wyrządzone zło czy obłuda?
maj 21, 2003
Julia M. Jaskólska
Listonosz odchodzi na emeryturę
wrzesień 11, 2002
opowiedział Krzysztof K
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media