ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Rosja zrujnowała biznes złodziejom syryjskiej ropy 
... rosyjskie lotnictwo wielokrotnie (60 razy) i niezwykle intensywnie zbombardowało rakietami balistycznymi pozycje Daesh na pustyni syryjskiej..Wydaje się jednak, że sukcesem było zniszczenie na pełną skalę zaplecza i sprzętu handlarzy ropą na terenach okupowanych przez Turków, na północnych syryjskich przedmieściach Aleppo... 
Damian Garlicki - ratownik medyczny przypomina! 
 
Paszporty szczepionkowe to koń trojański (napisy PL) 
 
Na wzór hitlerowski 
Eksterminacja starszych osób w Niemczech.  
"Służę ludziom, nie instytucjom" 
Główny komisarz policji w Dortmund w przemówieniu do narodu niemieckiego…
I do POLICJI !!

 
Jerzy Jaśkowski Pasteryzacja ludzi  
 
Imperium KLAUSA SCHWABA i jego marionetki. DAVOS 2022. 
 
Wygadał się 
Bush junior zrównał napaść na Irak z wojną na Ukrainie
"Decyzja jednego człowieka o przeprowadzeniu całkowicie nieuzasadnionej i brutalnej inwazji na Irak. Chodzi mi o Ukrainę." 
Opresja szczepień - nieznany zapis wideo - prof. Stansiław Wiąckowski 
W wrześniu 2016 roku ekipa NTV odwiedziła w Kielcach wybitnego człowieka. Profesor Stanisław Wiąckowski to odważny naukowiec, autor kilkuset publikacji na temat ochrony środowiska i zdrowia. 
Strzeżcie się Obamy 
Kto naprawdę stoi za Barakiem Obamą? 
Milcz Lekarzu !!! 
Szczepionkowy bandytyzm w natarciu przeciw polskim lekarzom.
Mimo wielkiego doświadczenia i obserwacji pacjentów, lekarzowi nie wolno mówić o swoich obserwacjach gdy jest to nie zgodne z obowiązującym, chorym, systemem "opieki" zdrowotnej.  
Bergolio vel Franciszek nagrodzony przez B’nai B’rith 
Na zdjęciu poniżej widzimy dyrektora generalnego B’nai B’rith International Daniela S. Mariaschina, który wręcza papieżowi Bergoglio złoty kielich ozdobiony żydowskimi napisami i symbolami. Jest to symboliczna nagroda przyznana Franciszkowi za jego stałe wsparcie dla tej żydowskiej organizacji masońskiej. 
Czy w “szczepionkach anty-Covid” znajdują się hydrożele magneto-reaktywne? 
Magnesy i monety są przyciągane przez miejsca “zaszczepienia” 
Szczepionka na covid ma służyć genetycznej mutacji ludzkości 
Dr. Andrew Kaufman Responds To Reuters Fact Check on COVID-19 Vaccine Genetically Modifying Humans
 
In the first interview the two discussed the coronavirus, they covered testing and they covered the vaccine. The video was quickly approaching 100k views but YouTube removed the video after only a couple days. This video will likely be taken down as well, because it does not conform to the establishment's narrative.

Not only did YouTube remove the previous video, Reuters, which is a massive international news publication that news sites from all over the world obtain their talking points from, published a fact checking report attempting to debunk Dr. Kaufman's claims that the new COVID-19 DNA vaccine would genetically modify humans. In this must see report, Dr Kaufman responds to the Reuters ‘fact checking’ report.
 
Charlie Sheen & Alex Jones on 9/11 
Znany aktor Hollywood aktor zebrał się na odwagę powiedzenia tego co myśli o 11 września 2001 roku 
TO POWINIEN KAŻDY OBEJRZEĆ! 
David Martin - Wystąpienie w Parlamencie Europejskim na III Międzynarodowym Szczycie Covid  
Szczepionka covid zacznie zabijać w sezonie zimowym 
Lekarze dla prawdy: „W okresie jesienno-zimowym 2021 r. Co najmniej 20-30% zaszczepionych przeciwko COVID umrze z powodu szczepionki,i przypiszą to nowemu szczepowi wirusa. 
Henry Kissinger & Bill Gates wzywają do masowych szczepień i Globalnego Rządu 
Według mediów, rządu i Organizacji Narodów Zjednoczonych znajdujemy się w środku najgorszej światowej pandemii zdrowia w naszym życiu. Jesteśmy świadkami bezprecedensowej globalnej blokady w odpowiedzi na epidemię koronawirusa znaną jako COVID19.

Globalną populację żyjącą w krajach zachodnich od ponad pokolenia uczono żyć w ciągłym strachu od 11 września. Zachęcano nas do poświęcania naszej wolności dla fałszywego poczucia bezpieczeństwa, z każdym dniem coraz bardziej uzależniając się od państwa w zakresie ochrony, a teraz wielu z nas liczy na to, że państwo płaci nasze rachunki.

Pomimo tego, że rządowy budżet i deficyt stale rosną wykładniczo każdego dnia ... Niektórzy zaczynają dostrzegać, że w oficjalnej historii może być coś więcej niż to, w co wierzymy. Nieliczni mogli to przewidzieć i czekają na kolejną fazę, która może być kolejnym krokiem w kierunku globalnego zarządzania. To właśnie mężczyźni i kobiety, dokładnie te same osoby i agencje rządowe, a także globalne instytucje, które odniosą największe korzyści, są tymi, którzy wzywają do walki ... 
"Pytam w imieniu zdezorientowanych".  
"Pytam w imieniu zdezorientowanych". List prof. Rutkowskiego do ministra zdrowia 
Israelis protest in Jerusalem against PM Netanyahu 
Netanyahoo is a criminal just like Trumpy wumpy
Netanyahoo jest kryminalistą tak samo jak tępy głupek 
więcej ->

 
 

Izrael Szamir "W cieniu Marienburga"

http://www.islam-in-poland.org/index.php/weblog/more/izrael_szamir/

"Odpowied? polskim muzułmanom"


Wywiad z Izraelem Szamirem przeprowadzony przez stronę informacyjną polskich muzułmanów www.islam-in-poland.org.


W jaką pracę związaną z działalnością na rzecz pokoju jesteś związany teraz?


Próbuję zjednoczyć ludzi wokół pewnej idei. Moja idea polega na tym, że przedstawiciele trzech wielkich religi – muzułmanie, katolicy (np. Polacy), prawosławni (np. Rosjanie) - powinni odzyskać duchowy związek w obliczu wspólnego niebezpieczeństwa, którym są prastarzy nowi mamonici (od słowa mamona; ma na myśli tych, którzy oddają się jedynie pozyskiwaniu coraz większego bogactwa; po grecku mamonas lub mammonas – w takiej postaci występuje w Nowym Testamencie; po aramejsku mamon oznacza bogactwo) i napaść żydowsko amerykańska. Teraz święta są dobrą chwilą do wyrażenia (tej idei), ponieważ dla nas wszystkich narodziny Jezusa Chrystusa lub Isy al – Mesih są wielkim wydarzeniem, chociaż w pogrążonych w służbie mamonie Stanach Zjednoczonych prezydent Bush nie odważył się życzyć amerykańskim chrześcijanom wesołych świąt. Ta jedność zbudowana wokół Isy – Jezusa Chrystusa i Matki Boskiej jest kluczem do naszych serc.



Dzisiaj udałem się do Betlejem, tej kolebki chrześcijaństwa. Znajduje się tam piękny kościół narodzenia pańskiego, w którym zaznaczono białym marmurem palmę, która dała schronienie Mariam (Marii) matce Chrystusa - jak opowiada nam o tym Qur’an. Do tego miejsca przychodzi wielu muzułmanów, by wyrazić szacunek Jezusowi. Prawie połowa radnych w Betlejem jest członkami muzułmańskiej partii Hamas przedstawianej jako „terroryści”, ale żyją oni w zgodzie i jedności z miejscowymi chrześcijanami. W tym samym czasie Żydzi otoczyli Betlejem ośmiometrowym murem. Miasto to powoli umiera. Tutaj w Palestynie my uczymy się prawdziwej natury stosunków, muzułmańsko-chrześcijańsko- żydowskich stosunków.



Jak możesz ocenić amerykańską politykę na Bliskim Wschodzie?



Czy się nam podoba czy nie obecne kierownictwo polityczne w Ameryce jest zdecydowane walczyć z islamem w sojuszu z Izraelem. Wczoraj był Irak, dzisiaj Iran lub Syria. Oni się nie zatrzymają w swoich zamiarach podbicia świata, dopóki my ich nie powstrzymamy!



Tureckie media przetłumaczyły i opublikowały twój artykuł (Proszę wróć Imperium Osmańskie), w którym obszernie wyraziłeś swoje przekonanie, że powrót kalifatu doprowadzi do tego, że pokój zapanuje na świecie. Czy mógłbyś nam powiedzieć jaka jest twoja ocena tego okresu?



Imperium Osmańskie było wielkim obrońcą narodu tureckiego oraz Bliskiego Wschodu przed najazdem Mamony. Również kalifat w Bagdadzie zapewniał spokój i dobrobyt... Rosyjskie imperium także utrzymywało pokój pomiędzy prawosławnymi a muzułmanami. W wyniku I wojny światowej doszło do rozpadu imperium, co w pewnym sensie jest przyczyną obecnych kłopotów. Nie możemy odnowić kalifatu ale możemy stworzyć nowy związek-wspólnotę- na wschodzie, obejmujący ziemie zamieszkałe przez muzułmanów i prawosławnych. Ta wspólnota nie będzie wrogiem dla Europy ale nigdy nie zostanie jej kolonią. Pomoże ona odzyskać tradycyjne chrześcijańskie korzenie Europie, potrzebne jej w obliczu najazdu mamony.


Co chciałbyś przekazać polskiemu narodowi?


Chciałbym zaproponować ci mój polski czytelniku, żebyś odwiedził wspaniały zamek Marienburg wpisany przez UNESCO na światową listę zabytków, którego czerwone mury wznoszą się w pobliżu Morza Bałtyckiego. Jest on dumny i srogi i przypomina zamki wznoszone przez krzyżowców na obszarze Bliskiego Wschodu. Wielu turystów odwiedza go każdego dnia przynosząc pieniądze i chwałę Polakom, którzy przemianowali go na Malbork. Chociaż jest on przykładem niemieckiego geniuszu, został zbudowany przez Niemiecki Zakon Najświętszej Marii Panny w XIII wieku i stał się fundamentem Królestwa Pruskiego, które powstało w pó?niejszym okresie. Jednak ze świecą w ręku możesz szukać tablicy upamiętniającej człowieka, którzy dał go Polakom. Obecny jednoznacznie antyrosyjski i antykomunistyczny rząd nie zająknie się nawet, że Polacy zawdzięczają Malbork i inne otaczającego go obszary (setki tysięcy metrów kwadratowych) hojności marszałka Józefa Stalina i poświęceniu i ofierze setek tysięcy radzieckich żołnierzy, którzy polegli w walce przeciwko faszyzmowi. Historia zamku w Malborku jest obowiązkową lekturą dla polskich elit, które zachowały się tak, jak francuska dynastii królewska Burbonów. Francuscy królowie nic nie zapamiętali, ale także, nie wyciągnęli wniosków z doświadczeń z czasów rewolucji. Podobnie można powiedzieć o polskich władzach, które nie nauczyły się niczego, ale także zapomniały tragiczną historię swojej ojczyzny. Nie z książek uczyłem się historii państwa zachodnich Słowian, nie jestem także całkowicie obcy temu narodowi. Pisząc ten tekst nie miałem broń boże żadnych wrogich zamiarów. Moja rodzina jest głęboko zakorzeniona w polskiej kulturze. Moi rodzice spotkali się po raz pierwszy w klubie oficerskim w Mińsku na wieczorze poświęconym polskiemu poecie. Moja matka zagorzała polonofilka recytowała z głębokim uczuciem wiersze Adama Mickiewicza czym głęboko zaimponowała mojemu ojcu pochodzącemu z polskiego miasta Stanisław, teraz ukraińskiego.


Z tej przyczyny ośmielam się powiedzieć wam rzeczy, których obcy by nie powiedział. Polska ma swoją tragiczną historię, swoje cegiełki do jej tragedii dorzuciły także polskie elity popełniając błędy. Każdy człowiek może popełniać błędy ale jak można nazwać człowieka, który w każdym tygodniu popełnia pomyłki? Polska jest punktem w którym spotykają się wschód i zachód. Utrzymywanie przyjaznych stosunków zarówno ze wschodem jak i zachodem jest warunkiem przetrwania waszego kraju jako niepodległego suwerennego państwa. Niestety Polacy po raz kolejny popełniają ten sam błąd- ustawiają się na pozycji wrogiej wschodowi decydując się na przyjęcie roli straży przedniej zachodnich sił inwazyjnych.


Malbork był rzeczywiście polski jak Warszawa, zanim Marienburg stał się niemiecki jak Berlin. Polscy królowie sprzymierzyli się z zachodem i zaprosili Krzyżaków, by osiedlili się na ich ziemiach. W zamian Krzyżacy mieli podporządkować polskim władcom ich wschodnich sąsiadów. W tym czasie w XIII wieku Krzyżacy byli bezdomni i przebywali w Wenecji płacąc rachunki hotelowe i korzystając z uprzejmości gospodarzy, gdyż zostali wyparci z Palestyny przez wielkiego wojownika muzułmańskiego Bajbarsa. Krzyżacy z ochotą przyjęli zaproszenie, zbudowali zamek i zaczęli prowadzić wojny z sąsiadami, a w końcu z Polakami. W krótkim czasie stali się oni prawdziwymi panami Polski.



W tym momencie ciężkich doświadczeń Polacy przypomnieli sobie o swoich wschodnich kuzynach. Wezwali na pomoc Litwinów, Kozaków Tatarów, Rosjan. W czasie bitwy pod Grunwaldem zjednoczone siły wschodu powtórzyły sukces Bajbarsa niszcząc kompletnie krzyżowców. Wielki mistrz zakonu krzyżackiego przysiągł wierność koronie polskiej, a Polacy ponownie powrócili na ścieżkę błędów. Sprzymierzali się z każdymi zachodnimi awanturnikami. Walczyli z Turkami pod wałami Wiednia, najechali na Rosję wspólnie z Napoleonem. Rezultaty tych poczynań były opłakane: Austria, którą uratowali przed Turkami, zajęła w ramach rozbiorów tereny ówczesnej południowej Polski zwanej pó?niej Galicją (Małopolskę oraz Ruś Czerwoną - czyli Lwów i okolice). Francuzi których wspierali nie mogli ich ochronić. Niemcy odnowili Prusy przy okazji zabierając północną część Polski.



Kiedy w wyniku traktatu wersalskiego Polska się odrodziła w swojej starej chwale, jej elity ponownie powrócili do starej polityki. W 1930 roku antyrosyjska Polska była najsilniejszym elementem kordonu sanitarnego wokół Związku Radzieckiego. Odmownie odpowiedziała na wszelkie próby z strony Moskwy zmierzające do stworzenie wspólnego traktatu obronnego w obliczu nadciągającej niemieckiej inwazji. Polska represjonowała swoich wschodnich sąsiadów oraz marzyła o przewodzeniu krucjacie antyradzieckiej i wierzyła w wsparcie ze strony zachodu. Wszystko skończyło się w 1939 roku, gdy Werhmacht Adolfa Hitlera przekroczył granice Polski. Anglicy i Francuzi nie ruszyli się zza linii Maginota. W czasie okupacji Polska i Polacy wiele wycierpieli. Teraz te cierpienia są odsuwane na bok przez nowych władców Polski. Według nich Polska jest odpowiedzialna za największą tragedię w historii żydowskiego narodu. Ale dla nas polska krew ma taką samą wartość jak żydowska. Polacy zostali uratowani ponownie przez wielkie siły ze wschodu Białorusinów, Rosjan, Tatarów i Kozaków, którzy uczynili to już kiedyś pod Grunwaldem. Polacy nie tylko zostali uratowani, ale odzyskali utracone setki lat temu ziemie.



Nie nauczyli się jednak niczego. Polacy po wygnaniu rodowitych Prusów i Pomorzan z ziemi ich przodków, przy pierwszej okazji powrócili do starej anty wschodniej polityki. Tym razem zaprosili nowych krzyżowców do przewodzenia w ich krucjacie na wschód. Jeżeli starzy krzyżowcy nadużywali imion Jezusa Chrystusa i jego matki do propagowania Drang Nach Osten, to nowi krzyżowcy należą do nowego kościoła - zgromadzenia czcicieli mamony. Ukryte za chwytliwymi sloganami zgromadzenie czcicieli mamony opiera się na wierze, tak jak każdy kościół i jest tak nietolerancyjne, jak wszystkie młode kościoły w okresie ich panowania.


Amerykańscy neokonserwatyści są ideologiczną awangardą zgromadzenia Mamony. Oni są krzyżowcami i templariuszami krucjaty mamony. Oni są odpowiedzialni za planowanie inwazji na Irak oraz plany ataku na Iran. Oni chcą podporządkowania Białorusi i Wenezueli. Ich duchowi przodkowie przewodzili krucjatom na ziemie Arabów i Słowian, obecni krzyżowcy postępują w podobny sposób i ponownie udzielają im wsparcia polscy władcy.


Ale związek pomiędzy nowymi krzyżowcami mamony a polskimi władcami sięga głęboko w polską historię. Na ziemiach wschodnich kolonizowanych przez starą Polskę, siła ekonomiczna przeszła w ręce Żydów, podczas gdy magnaci dowodzili wojskami, utrzymywali luksusowe pałace i wymuszali spłacanie długów. Teraz ten układ pojawił się ponownie, odziedziczyło go żydowsko amerykańskie imperium; jest to połączenie polskich magnatów i żydów spotęgowane o czynnik miliona. Oni uzależniają narody poprzez długi za pośrednictwem INF i banku światowego, wymuszają pieniądze, popierają zadłużanie się, oraz rozpowszechniają narkotyki i pornografię zamiast prowadzenia bezpiecznej polityki wspierającej gospodarkę. Jeżeli w średniowieczu polscy żołnierze wymuszali spłacanie żydowskich długów, to teraz na Bliskim Wschodzie biorą udział w narzucaniu celów mamonitów. (symbol stanowi to, że obecny prezydent Banku Światowego Paul Wolfowitz amerykańsko- żydowski neokonserwatysta jest ojcem planu agresji na Irak. Jego poprzednik kolejny wilk Wolfensohn po troszczeniu się o ludzkość zatroszczył się o Izrael udając się tam w celu umieszczenia krajowców w getcie jako Specjalny Amerykański Wysłannik do Rozwiązania problemu Gazy. Zastępca W IMF Stanley Fisher, który przewodził niszczeniu rosyjskiej gospodarki udał się do Izraela, gdzie stał się kierownikiem banku państwowego, co stanowi ukoronowanie integracji Syjonizmu z mamonitami)


Polska przeciwko Islamowi


Polacy aktywnie współuczestniczyli w amerykańskiej inwazji na Irak i utrzymują tam największy kontyngent swoich wojsk. Nawet teraz kiedy amerykańska klęska staje się rzeczywistością Polacy nadal okupują muzułmańska ziemię. Muzułmańscy wię?niowie byli transportowani do Polski przez CIA, gdzie byli torturowani przez polskich współpracowników. Polska jest członkiem NATO i najbardziej proamerykańskim krajem ku konsternacji reszty Europy. Polska nawet importuje amerykański sprzęt wojskowy, zamiast kupować europejski. Polscy politycy wspierali z całych sił uniemożliwienie wprowadzenia w życie Europejskiej Konstytucji. Nic dziwnego, że francuski minister obrony nazwał Polskę trojańskim osłem USA obok trojańskiego konia w Postaci Zjednoczonego Królestwa.


Polacy przeciwko Białorusi


Białoruś była polską kolonią przez wieki podobnie jak Irlandia brytyjską. Ziemia należała do polskich osadników i właścicieli ziemskich a handel znajdował się w rękach Żydów, białoruski naród nie miał swoich średniej i wyższej klasy. Jego kościół i język były dyskryminowane. Polacy mają historyczny dług wobec Białorusi, ale w jaki sposób go spłacają? Teraz Białoruś jest niezależnym państwem podobnie jak Kuba i Wenezuela. Białoruś zdecydowała się nie angażować w politykę INF narzucania długów. Jej gospodarka należy do najszybciej rozwijających się w środkowej Europie, ale jej części nie są na sprzedaż. W Białorusi nie ma bezrobocia ani nie prywatyzuje się ziemi, fabryk. Białoruś nie zezwoliła też żydowsko amerykańskiej oligarchii na kupowanie poszczególnych części gospodarki i mediów. Jej prezydent jest jedynym człowiekiem w Europie, który opowiedział się po stronie Chaveza, Castro Ahmadineżada i posiada ogromne wsparcie ze strony narodu. Odwiedziłem ten kraj ostatnio i mogę stwierdzić, że jest on pełen uroku, są w nim czyste ulice, panuje pełna polityczna wolność i nie ma agresywnej reklamy. (zobaczcie poniżej wrażenia naszego polskiego przyjaciela Marka Głogoczewskiego po jego wizycie w Mińsku)


Polska jest ostrzem krucjaty Mamonitów przeciw temu państwu. Polskie wojskowe samoloty naruszają jej przestrzeń powietrzną, jej politycy grożą swojemu sąsiadowi, próbując sprowokować naród. Oni grają kartą polskiej mniejszości, chociaż pozycja Polaków na Ukrainie i Białorusi jest nieporównywalnie lepsza niż pozycja Ukraińców i Białorusinów pod polskimi rządami łącznie z obecnym.

Chociaż Polacy wygnali Prusów i Pomorzan, Białoruś pozwoliła im pozostać na swojej ziemi jako obywatelom cieszącym się równymi prawami. Jednak polski rząd nie dba o nich i wykorzystuje ich w celu wywarcia presji na Białoruś, by pozwoliła na założenie amerykańskich baz i działalność amerykańskich firm. I po raz kolejny polska polityka ma pełne poparcie ze strony sił mamonickich. Żydowsko amerykański dzienniki The Wall Street Journal w numerze z dnia 4 sierpnia 2005 roku napisał o „bitwie pomiędzy wolnością a demokracją” pomiędzy „demokratyczną Polską a ostatnim tyranem Europy” „Pan Kwaśniewski twardy amerykański sprzymierzeniec i przywódca nowego kraju członka Unii Europejskiej powiedział w ostatnim wywiadzie „Teraz mamy nowe wyzwania - Mołdawia, Nadniestrze, Białoruś - i Polska jest gotowa się w nie zaangażować” Ta retoryka przypomina nam ich nawoływania do ataku na Irak. Wygląda na to że Polska chce być małym amerykańskim żandarmem w tej części Europy.


Polska przeciwko Rosji.


Polsko-rosyjskie stosunki nie zaczęły się wczoraj. Polacy spalili Moskwę, z kolei Rosjanie podporządkowali sobie Warszawę. W czasie gdy Polska została podzielona na trzy części, Niemcy kompletnie wykorzenili polskiego ducha na Pomorzu, podczas gdy Rosjanie zachowali Polskie Królestwo. Pod okupacją hitlerowską Polacy byli traktowani jako podludzie, podczas gdy Stalin zezwolił Andersowi na sformowanie armii polskiej i poprowadzenie jej pod Monte Cassino, gdzie poniosła ciężkie straty.


Obecny polski rząd powiela żydowską wersję wydarzeń z Jedwabnego i Katynia, próbując pogłębić konflikty pomiędzy Polakami a Rosjanami. Katyń nie jest położony w Rosji ale na Ukrainie: jednak oni ciągle obciążają Rosjan i mają nadzieję na przekształcenie Ukrainy w kolejne proamerykańskie i pronatowskie państwo klienckie we wschodniej Europie. Mają nawet nadzieję na jej kolonizację. Naturalnie oni nie wspomną o tragedii tysięcy radzieckich jeńców wojennych, którzy umarli z głodu w polskich obozach śmierci w Tucholi i Strzałowie, ani o pół milionie rosyjskich żołnierzy, którzy zginęli w czasie walk mających na celu wyzwolenie Polski spod nazistowskiej okupacji. Oni nie mają zamiaru zwrócić hojnego daru Stalina ich prawowitym właścicielom uchod?com z Pomorza i Prus. Oni myślą, że nowa żelazna dama Niemiec będzie zawsze utrzymywała z nimi serdeczne stosunki. Oni się niczego nie nauczyli z własnej historii, że gra w oparciu o Zachód była samobójcza dla polskiej niepodległości. Kiedy Niemcy wkroczą ponownie na polskie ziemie, wątpię, żeby Rosjanie przyszli ponownie i ocalili Polaków.


Co chciałbyś przekazać polskim muzułmanom?



Stanowisko polskich muzułmanów jest bardzo ważne. Muzułmanie nie są przybyszami w rzeczywistości polskiej. Ich przodkowie szlachetni Tatarzy z Białej i Złotej Ordy osiedlili się na polskich ziemiach siedemset lat temu. Oni tworzyli najlepsze oddziały polskich sił zbrojnych i byli integralną częścią polskiej szlachty. Sławni ze swojej odwagi i lojalności, pomimo tego przeciwstawiali się każdej wschodniej awanturze podejmowanej przez królestwo Polskie. Teraz ponownie waszym zadaniem jest mówienie wyra?nie waszym polskim niemuzułmańskim braciom i wyjaśnienie im, jakie będą konsekwencje błędnej polityki ich władz.


Polski naród nie jest winien; oni wybrali na urząd prezydencki byłego komunistę Kwaśniewskiego mając nadzieję, że za jego prezydentury polska będzie krajem neutralnym lub polska polityka wschodnia przejdzie na bardziej przyjazny kurs. Kiedy Kwaśniewski zawiódł ich oni oddali swoje głosy na jego przeciwnika-otrzymując nawet gorszy rząd. Wśród obecnych polskich przywódców można znale?ć znanego neokonserwatystę ministra obrony Radka Sikorskiego. W wolnej amerykańskiej publikacji WMR (http://www.waynemadsenreport.com/) można znale?ć następujące informacje o nim „Doświadczony pracownik neokonserwatywnej cytadeli American Enterprise Institute (AEI) nowa gwiazda neokonserwatywnych mediów chwalony jako człowiek z wizją przez New York Sun znaną neokonserwatywną gazetę. Według polskiego wywiadu w czasie zimnej wojny Sikorski został współpracownikiem CIA. Ożenił się z dziennikarką Anne Appelbaum z redakcji The Washington Post, która określa termin „neokonserwatysta” jako paranoję, której celem jest zdyskredytowanie „prodemokratycznych” inicjatyw neokonserwatystów takich jak sprawa Iraku”[1] (porównaj z żoną Juszczenki Catheriną Chumachenko pracującą dla departamentu stanu) Minister spraw zagranicznych Stefan Meller podobnie jak minister spraw wewnętrznych Ludwik Dorn i minister służb specjalnych Wasserman są w równym stopniu oddani kościołowi Mamony.


Polacy powinni zrozumieć które narody są ich geopolitycznymi przyjaciółmi a które są geopolitycznymi przeciwnikami. Polscy muzułmanie powinni pomóc im to zrozumieć, gdyż w przeciwnym wypadku w przypadku odzyskania przez wschód dawnej siły mogą być pierwszymi ofiarami agresywnej polskiej polityki antywschodniej. Dzisiaj świat stoi na skrzyżowaniu pomiędzy pokojem a trzecią wojną światową, która może wybuchnąć w każdej chwili i każdy głos się liczy. Pozycja Polski jest bardzo ważna i z tego powodu należy zmobilizować wszystkie siły w celu powrotu tego kraju pięknych kobiet i odważnych mężczyzn na ścieżkę neutralności.


Czy jest prawdą, że w Izraelu naucza się, że Polacy to antysemici?


Tak zarówno w USA jak i w Izraelu Polacy są uważani za głównych współwinnych Holokaustu. Polskie straty poniesione w czasie II wojny światowej są zwykle umniejszane, podczas gdy historie o Jedwabne i podobne są nagłaśniane. Kiedy polski rząd zażądał ekstradycji masowego mordercy Salomona Morela, izraelski rząd Ariela Szarona odpowiedział: Chutzpah! Bezczelność! Żydowskie gazety często nawołują do pełnej restytucji żydowskiej własności w Polsce podobnie jak to się stało w Niemczech. Według nich większość budynków w Krakowie i wszędzie indziej należała do Żydów i powinna być im zwrócona. Jednakże w Palestynie skonfiskowali oni 90% własności należącej do muzułmanów i chrześcijan arabskich i nie mają zamiaru jej zwrócić. Żydowska dominacja jest jednoznaczna z brakiem pokoju w Polsce.


Jakie kroki powinni przedsięwziąć muzułmanie w Europie w odpowiedzi na rozległą propagandę skierowaną przeciwko nim i ich religii?


Po pierwsze muzułmanie powinni zrozumieć powody dla, których ich wiara i oni sami są wyszydzani. Nie ma winy po ich stronie, oni są przedmiotem agresji.


Nie myślcie, że tylko muzułmanie są przedmiotem agresji kościoła mamonitów: oni są antychrześcijańscy również. Wiedzcie, że żydowsko amerykańskie imperium w USA nawoływał do potępiania kościoła katolickiego w USA jako pedofilów. Nowy amerykański film, który ma być przeciwwagą dla Pasji Mela Gibsona zaprzecza, że mesjasz kiedykolwiek istniał. Podczas gdy film Gibsona był atakowany i bojkotowany przez przemysł filmowy. Za to film „God who wasn’t there” jest uznawany za „wielki” i „zlekceważony”. Amerykańsko żydowska prasa obciąża nawet odpowiedzialnością za tragedię europejskich żydów pod nazistowską okupacją kościół katolicki. Ku ich wielkiej hańbie polscy przywódcy zgodzili się usunąć polski kościół z Auschwitz, utwierdzając to kłamstwo. Ale oni potrzebują chrześcijańskich żołnierzy do walki z muzułmanami więc rozpowszechniają antymuzułmańską propagandę.


Jeżeli sprawdzisz ?ródła antymuzułmańskiej propagandy stwierdzisz, że pochodzą one z żydowsko amerykańskiego środowiska. Ważny magazyn Commentary i (jego internetowa wersja Front Page Mag) przewodzi tym atakom. Sięgając do metod zastosowanych w propagandzie hitlerowskiej w swojej ostatnim numerze zamieścili artykuł typu „Muzułmanie gwałcą europejskie kobiety (białe) (FrontPageMag.com 29 grudnia 2005 Western Muslims Racist Rape Spree by Sharon Lapkin) „Chrześcijańscy syjoniści) ta zła sekta Pata Robertsona osiągnęła swoją pozycję dzięki pomocy potentatów z mediów pozostających pod wpływem Mamonitów. W Europie francuscy pisarze pochodzenia żydowskiego wymyślili większość antymuzułmańskich bzdur. Oni wspierają każdą neonazistowską grupę, która zaprzestaje ataków na Żydów a skupia swoją uwagę na muzułmanach. Oni oczyścili zmarłego holenderskiego nacjonalistę Pima Fortuyna „ponieważ on był dobry dla Żydów” Oni dali wolną rękę włoskiemu faszyście Finiemu, gdyż ten w czasie swojej podróży do Izraela zrobił sobie zdjęcie z rze?nikiem z Sabry i Szatili. Podobne traktowanie zastosowano w stosunku do umierającego Arafata, którego obrzucono najbardziej okropnymi pogłoskami podczas, gdy masowy, skorumpowany morderca Szaron spotkał się z pochwałami.


Anty islamska propaganda jest robiona wśród dymu i luster. Żaden z tzw. Islamistycznych ruchów na Bliskim Wschodzie lub w Europie dąży wyłącznie do państwa muzułmańskiego. Hezbollah walczy z Izraelem w Libanie, podobnie jak Hamas w Palestynie. Wspomniałem już o pracy Hamasu w radzie miejskiej Betlejem. Pomimo, że ta organizacja jest w radzie wino można spokojnie kupić w tym mieście. Nikt też nie zakazuje bicia w dzwony w kościołach, a chrześcijański charakter tego miasta jest skrupulatnie zachowywany i przestrzegany. Podobnie setki tysięcy chrześcijan w Libanie wzięło udział w manifestacji zorganizowanej przez Hezbollah w Bejrucie.


Nasi przeciwnicy głośno kwestionują żydowskie pochodzenie jakiegoś polityka zamieszanego w działalność przestępczą jednak nie mają żadnych oporów przy denuncjacji muzułmanina, gdyby któryś z nich postąpił niewłaściwie. Dla przykładu zamieszki w lecie, które miały miejsce we francuskich przedmieściach określono jako muzułmańska rewoltę. Chociaż, żaden z młodych ludzi w nie zaangażowanych nie miał wiele wspólnego z islamem. Żaden muzułmański uczony nie uczył ich w swoich kazaniach żeby obrzucali pochodniami samochody, ani nie nawoływał ich do utworzenia państwa muzułmańskiego we Francji. W rzeczywistości czarni, którzy brali udział w tych zamieszkach, byli chrześcijanami. Jednak w klimacie biedy panującej w przedmieściach trudno jest ustanawiać - jako różniący ich od przybyszy z krajów Maghrebu wyznających islam - czynnik wiarę - chrześcijaństwo, gdyż bieda jest w gruncie rzeczy niezależna od wiary. Podobnie tzw. „islamski terror” jest czynnikiem ogłupiającym jak to napisałem w eseju „Phantom of Terror”. Palestyńczycy walczą o równe prawa w stosującym politykę apartheidu państwie Izrael. Podobnie Saudyjczycy i Irakijczycy walczą z amerykańską okupacją w Iraku chociaż używają haseł religijnych do agitacji.


Podobnie nie ma „księży pedofilów” gdyż zachwycanie się młodością tych samych osób nie należy do ich obowiązków. Spróbuj jednak określić słowami „żydowski morderca” Szarona lub stwierdzić „żydowscy żołnierze mordują dzieci” za takie słowa możesz zostać uwięziony, podczas gdy ataki na muzułmanów uchodzą w sądach przeważnie bezkarnie. Muzułmanie nie są w stanie obronić się ani w mediach ani w sądach, gdyż są one albo w rękach ich przeciwników, albo pod ich nadzorem.


Z tego powodu muzułmanie powinni zrozumieć, że ich zbawienia zależy od naszego zwycięstwa w trzeciej wojnie światowej. Tylko wtedy, gdy kościół mamonitów zostanie zredukowany do normalnego poziomu, Amerykanie wycofają się z Iraku a apartheid w Palestynie się skończy, tylko wtedy muzułmanie w Europie odzyskają swoje prawa, a polscy muzułmanie okażą się godni swoich przodków - wojowników tatarskich - gdy Polska stanie się przyjacielem sąsiadów na Wschodzie.


Izrael Szamir jest izraelskim pisarzem zamieszkałym w Jaffie. Napisał „Galilea Flowers” „Our Lady of Sorrow” i “Pardes” można je kupić na jego stronie internetowej. Jej adres to www.israelshamir.net
2 luty 2006

Izrael Szamir 

  

Archiwum

Koszty kapitulanctwa (2)
czerwiec 18, 2003
prof. Jerzy Robert Nowak
Esbek Marek Komorowski, czyli próba inwigilacji od środka
styczeń 22, 2006
Marek Olżyński
Broń Masowego Oszustwa a Sprawa Kielc 1946
kwiecień 17, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Kto dopuścił się ludobójstwa na Polakach ?
luty 11, 2008
Aleksander Szycht
Plany podboju i pokoju
grudzień 6, 2003
prof. Iwo Cyprian Pogonowski
Judasz z Warszawy
kwiecień 19, 2004
Artur Łoboda
Nieznana w Polsce Białoruś
marzec 1, 2008
tłumacz
GUS: GUS: Gospodarka kwitnie jak nigdy
sierpień 30, 2006
Czym jest Kredyt Społeczny
marzec 25, 2003
Jasiek z Toronto
Gówno zawsze wypływa na wierzch
styczeń 21, 2006
PAP
Rozłam w NATO i odosobnienie USA
kwiecień 12, 2003
Iwo Cyprian Pogonowski
Perfidia J. T. Grossa
luty 14, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Żydowska skrucha?
kwiecień 28, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Odepchnięte dziecięcą nóżką
luty 26, 2008
Bronisław Łagowski
Demokracja według W.M.
grudzień 17, 2007
W.M.
W obronie kopalń, ludzi, narodu.
wrzesień 6, 2003
Ojczyzna.pl
"Fundusze strukturalne Unii Europejskiej"
kwiecień 26, 2003
przesłała Elżbieta
Gross
sierpień 26, 2006
Bogusław
Spor o "Wiarogodnosc Holokaustu" Ormian w latach 1914-1923
marzec 3, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Kłopoty USA w Iraku
czerwiec 30, 2003
przesłała Elżbieta
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2024 Polskie Niezależne Media