|
| Starsza kobieta łapie kij, odpycha przerażającego testera COVID |
|
|
|
| Iran mówi „nie” zakończeniu blokady Cieśniny Ormuz po przyznaniu się Trumpa | Janta Ka Reporter |
|
| |
|
| Izrael. Historia Palestyny w XX wieku. |
|
| |
|
| Ivan Komarenko wywiad dla Głos Obywatelski |
|
| W obronie Naszej wolności |
|
| Niemiecki agent na czele Instytutu Pileckiego |
|
| |
|
| Po tych szczepionkach 12-15 letnie dzieci umierają na krwotoki mózgu, zawały serca, niewydolność serca |
|
|
|
| Skazany za pestki moreli, B17 |
|
| Faszyzm w barwach demokracji |
|
| AI to wyrok śmierci, który już jest wykonany |
|
| Pod koniec 2023 roku ukazała się książka Pana Profesora „informatyka w służbie ludobójstwa” w której opisuje całe swoje życie i to, jak największe korporacja świata budowały jego zdaniem swoje marki na ludobójstwie, w tym w trakcie II Wojny Światowej i obozach zagłady |
|
| Świat dał się ogłupić lewackiej religii klimatycznej. Wpływ CO2 na klimat jest znikomy |
|
| Wpływ CO2 na wzrost temperatury? Nie zostało przeprowadzone żadne potwierdzające badanie |
|
| Przemoc seksualna wobec dzieci |
|
| Organizacje pedofilskie na najwyższych szczeblach władzy |
|
| Szczepionka covid zacznie zabijać w sezonie zimowym |
|
| Lekarze dla prawdy: „W okresie jesienno-zimowym 2021 r. Co najmniej 20-30% zaszczepionych przeciwko COVID umrze z powodu szczepionki,i przypiszą to nowemu szczepowi wirusa. |
|
| "Norymberga 2" w Sejmie RP |
|
| |
|
| Bruksela już we wrześniu 2019 r. czyniła przygotrowania do pseudopandemii |
|
| |
|
| Naczelna Izba lekarska współpracuje z duchami zmarłych lekarzy |
|
| Bezczelność kowidowców przekroczyła wszelkie granice. Powołują się na autorytet zmarłych lekarzy, by ścigać uczciwych lekarzy. |
|
| Drugi List otwarty prof. Ryszarda Rutkowskiego |
|
| Panie Ministrze, Szanowni Państwo to prawda "że Internet przyjmuje wszystko", ale na szczęście pozwala też przełamywać rządową cenzurę i autocenzurę polskich naukowców i lekarzy, którzy swoim milczeniem autoryzowali i dalej autoryzują wielokrotnie bezzasadne działania rządu (np. w sprawie przymusowego noszenia maseczek). Dzisiaj bowiem w Holandii, Czechach, Szwecji, na Białorusi miliony ludzi chodzą bez maseczek na twarzy, nie chorują i nie umierają. W Polsce zaś, wbrew opiniom naukowców z Australii, czy USA miliony rodaków, w tym młodzież licealna, studenci i schorowani seniorzy muszą narażać swoje zdrowie nosząc "cudowne" bawełniane maseczki i/lub przyłbice |
|
| WHO: Poprzez zdrowie publiczne do globalnej dyktatury |
|
| Traktat WHO oraz poprawki do Międzynarodowych Przepisów Zdrowotnych to bezpośredni atak globalistów na demokratyczne, suwerenne narody świata (chociaż już wiemy, że tak naprawdę ani one „demokratyczne”, ani „suwerenne”) w celu ustanowienia sanitarnej dyktatury WHO pod pretekstem walki z niekończącymi się pandemiami (a według nowej, zmienionej niedawno przez WHO definicji „pandemii”, pandemią może być dosłownie wszystko - może być „pandemia otyłości”, „pandemia depresji”, „pandemia kataru”, "pandemia alergii", itd.) |
|
| Folksdojcz |
|
| Fantastyczny zespół - poruszający ważne problemy społeczne stworzył bardzo dosadną piosenkę, będącą miksem wywiadu telewizyjnego z śpiewem zespołu. |
|
| Brytyjska modelka zabita zastrzykiem? |
|
| Trzy tygodnie po szczepieniu zmarła - po wystąpieniu wielu komplikacji - w tym białaczki. |
|
| Patriotyzm |
|
| Piosenka Lecha Makowieckiego |
|
| Działania Izraela w Strefie Gazy to ludobójstwo Palestyńczyków |
|
| Termin „ludobójstwo” powinien nas zatrzymać. Bo takich słów nie rzuca się na wiatr. My nie rzucamy ich na wiatr. Mamy wynikającą z badań pewność, że działania sił izraelskich w Strefie Gazy to najpoważniejsza ze zbrodni, jaką można popełnić na ludzkości. |
więcej -> |
|
W obronie kopalń, ludzi, narodu.
|
|

Strajki w śląskich kopalniach są ostatnim sygnałem dla wszystkich rządzących Polską, zarówno z prawej jak i lewej strony, że jeśli szybko nie zostaną rozwiązane problemy społeczne, może dojść do tragedii.
Solidaryzując się ze strajkującymi górnikami, Ruch Narodowo-Ludowy żąda od ludzi odpowiadających za kierowanie państwem podjęcia natychmiastowych kroków naprawczych tak, żeby wreszcie Polacy mogli powiedzieć, że żyją we własnym kraju a nie na terytorium, które wkrótce stanie się kolonią Unii Europejskiej. Obecne problemy górnictwa wskazują bowiem, że to właśnie w tym kierunku zmierzają losy Polski.
Nieprawdą jest, że nie ma zbytu na węgiel. Nieprawdą jest, że trzeba likwidować kopalnie. Zbyt na węgiel jest, tylko nie jest to na rękę zarówno nie przez Polaków opanowanemu potężnemu lobby naftowemu, jak i władcom Unii Europejskiej, która na Polskę nakłada ten nieludzki, bezwzględny obowiązek likwidacji kopalń.
Przykłady "bieda-szybów" z okolic Wałbrzycha unaoczniają nawet laikom, że wydobywanie węgla pozbawione nadbudowy w postaci rad nadzorczych, prezesów, pośredników, pełnomocników jest opłacalne. Tam gdzie za niebotyczne pieniądze (notabene w większości schowane do kieszeni likwidatorów) dokonano likwidacji kopalń, często bardzo nowoczesnych i wspaniale wyposażonych, i gdzie zdesperowani ludzie wydobywają węgiel w warunkach urągających człowieczej godności, tam okazuje się, że jest zbyt na węgiel. Tylko sprzedawany po normalnej, nie spekulacyjnej, lichwiarskiej cenie. Bez absurdalnych podatków i narzutów.
Jeżeli zatem opłacalne jest wydobywanie węgla metodami jak w średniowieczu, dlaczego nieopłacalne jest wydobywanie go w nowoczesnych kopalniach?
Ruch Narodowo-Ludowy stając w obronie strajkujacyh górników, stanowczo sprzeciwia się likwidacji śląskich kopalń, jak i zaciągania jakichkolwiek kredytów na ten cel. Kopalnie należy oddlużyć, wyłączyć ze spółek węglowych i przekazać w nieodpłatną zawodowo-dożywotnią dzierżawę pracownikom tych kopalń. Należy dać górnikom możliwość samozatrudnienia. Jeśli doszło do tego, że państwo nie może wziąć odpowiedzialności za los swoich obywateli, to dlaczego nie pozwolą im jeszcze na dodatek wziąć ich własnych spraw we własne ręce? Mało tego. Rządzący dzisiaj Polską nie tylko nie próbują pomóc swoim obywatelom, ale jeszcze dodatkowo starają się skłócić polskie społeczeństwo, przeciwstawiając jedne grupy społeczne drugim. Jedne regiony przeciwko drugim. Mówienie, że do istniejącego górnictwa trzeba dopłacać, a koszty tego musi ponosić reszta społeczeństwa, jest kłamstwem. Nieopłacalne jest utrzymywanie otoczki wokół górnictwa - tych, co to nie orzą, nie sieją, a zbierają. Przekonaliśmy się o tym na przykładach już zlikwidowanych kopalń. Pieniądze wydano, problem bezrobocia pozostał nierozwiązany, Śląsk umiera, a społeczeństwo polskie musi właśnie teraz ponosić koszty utrzymywania ludzi skazanych nie z własnej winy na bezrobocie i życie na koszt reszty społeczeństwa. Likwidacja kopalń, skłócenie społeczeństwa polskiego to cel tych, którzy nie chcą Polski silnej, bogatej i zjednoczonej. Nie wolno do tego dopuścić, bo Śląsk to cześć Polski, a mieszkańcy Śląska to Polacy tak samo lekceważeni przez tych, którzy zagrabili nasz wspólny majątek narodowy, tak samo gnębieni przez bezwzględnych lichwiarzy.
Broniąc interesu narodowego, a nie interesu przeróżnych spółek czy kampanii węglowych, bąd? innego rodzaju grup nacisku, Ruch Narodowo-Ludowy uważa, że należy przystąpić do natychmiastowego i autentycznego przekazywania majątku narodowego w ręce narodu. Początkiem niech będą polskie - śląskie kopalnie.
Sekretarz Rady Koordynatorów RN-L
Mirosław Chandrala
Łód? 31 sierpnia, 2003
|
|
6 wrzesień 2003
|
|
Ojczyzna.pl
|
|
|
|
polnische Schweine
październik 22, 2005
Artur Łoboda
|
Zapomniane piękno
grudzień 24, 2003
przesłała Elżbieta
|
Nieruchawi Bryci
maj 19, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Popisy idiotów, czyli Obóz Wielkich Palantów
styczeń 19, 2006
Artur Łoboda
|
Dlaczego żaden z nich nie siedzi w kryminale?
grudzień 13, 2008
?ródło informacji: RMF
|
Dzień Kobiet wczoraj i dziś
marzec 9, 2007
Marek Olżyński
|
Nowe wiatry ze wschodu, czy stare natchnienia?
grudzień 31, 2008
komentator
|
Raport antyimperialny (czerwiec)
lipiec 18, 2006
William Blum
|
Marek Wełna - polski Falcone?
styczeń 25, 2008
Marek Olżyński
|
"RPP tylko w oparciu o cele średniookresowe "
wrzesień 7, 2002
zaprasza.net
|
List od Wałęsy
styczeń 7, 2006
zaprasza.net
|
Pamięci ks. Jerzego Popiełuszki
październik 24, 2006
Zygmunt Jan Prusiński
|
Nasza wojna
sierpień 2, 2008
jobstalker
|
Tajlandia "dziękuje" za pomoc MFW
styczeń 2, 2003
PAP
|
11/11/2005 - Order "Bialej M." dla L. Balcerowicza
listopad 14, 2005
Marek Głogoczowski
|
Bush: “Nie jestem Belzebubem, Władcą siarki"
wrzesień 23, 2006
nadesłała Dorota
|
Jan Paweł II
listopad 22, 2005
Jan Paweł II
|
List otwarty do biskupa J.Życińskiego
luty 26, 2005
|
Żydzi i rewolucja
październik 24, 2007
Izrael Szamir
|
Złodziejskie rekomendacje
kwiecień 24, 2003
Artur Łoboda
|
więcej -> |
|