ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Charlie Sheen & Alex Jones on 9/11 
Znany aktor Hollywood aktor zebrał się na odwagę powiedzenia tego co myśli o 11 września 2001 roku 
Konzentrationslager Fuehrer  
Niemcy - obóz koncentracyjny dla niewierzących w wirusa 
CAŁA PRAWDA O KATASTROFIE SMOLEŃSKIEJ WIDZIANA OCZYMA PILOTÓW !  
Panie Kapitanie Jerzy Grzędzielski,

chylę czoła jako młodszy kolega lotnik, za poniższy tekst. Brakowało mi dotąd głosu, tak doświadczonego pilota, opisującego tragędię smoleńską, tak kompetentnie i fachowo, jak Pan to zrobił. Pozwoliłem sobie zatem, na rozpowszechnienie Pańskiego tekstu, z nadzieją na możliwe szerokie dotarcie do opinii publicznej. Zwracam się do internautów o liczne udostępnienia w internecie stanowiska w tej sprawie, wyrażonego przez świetnego pilota - prawdziwego nie kwestionowanego eksperta lotniczego. 
Niemiecki agent na czele Instytutu Pileckiego 
 
"Służę ludziom, nie instytucjom" 
Główny komisarz policji w Dortmund w przemówieniu do narodu niemieckiego…
I do POLICJI !!

 
Dowody zaplanowanej akcji szczepień przeciwko nieistniejącemu kowidowi 
Sasha przedstawia dowody na to, że cały proces opracowania, produkcji i zatwierdzenia zastrzyków na Covid był jednym wielkim teatrzykiem dla mas. Cała operacja, począwszy od rzekomych "badań klinicznych", a skończywszy na samej nazwie i klasyfikacji prawnej tych zastrzyków, jest jednym wielkim oszustwem, dokonanym przez rządy i agencje regulacyjne na całym świecie w ścisłej współpracy z kartelem farmaceutycznym.  
Dr. L.Palevsky tłumaczy mechanizm działania szczepionki mRNA i wypływające z niej jej zagrożenia 
Dr. Lawrence Palevsky, certyfikowany pediatra, autor i wykładowca, wyjaśnia, w jaki sposób szczepionka na COVID instaluje instrukcje genetyczne mRNA z białka wypustek SARS-Cov2, które następnie wykorzystuje nasze ciało do powielania się, co powoduje bezpłodność, krzepnięcie krwi i zakażenia przez wydzielanie cząstek białka wypustki dla bliskich członków rodziny poprzez oddech, ślinę, pot i złuszczanie się skóry, którzy z kolei doświadczają objawów krzepnięcia, siniaków i niepłodności, mimo że nie byli zaszczepieni szczepionka na COVID-19. 
Nową pandemię zaplanowano na 2025 rok 
 
FILM, KTÓREGO IZRAEL NIE CHCE, ŻEBYŚ OGLĄDAŁ 
 
www.globalresearch.ca 
świetne analizy polityczne i gospodarcze w skali mikro i makro + anty-NWO 
Tego preparatu nie można nazywać szczepionką. Nazywam to konstruktem mRNA, rekombinowanym RNA, preparatem, który jest dziełem inżynierii genetycznej.  
Prof. zw. dr hab. Roman Zieliński “O szczepionce genetycznej Pfizera i testach PCR” 
Podatek katastralny lewicy zniszczy oszczędności Polaków  

 

 
Kolędowanie w Alternatywie dla Niemiec 
 
Syntetyczny patogen - to nie jest szczepionka 
Wstrzykuje się im substancję chemiczną po to, żeby wywołać chorobę, a nie żeby wywołać odpowiedź odpornościową i nieprzenoszenie wirusa. Mówiąc inaczej, nic z tego nie powstrzyma rozprzestrzeniania się czegokolwiek. Tu chodzi o, żebyś się pochorował i o to, żeby to Twoje komórki spowodowały chorobę. 
Zamordowani lekarze odkryli powodujący raka enzym dodawany do wszystkich szczepionek  
 
Dr.Coleman szczepionka Covid możne zabić każdego 
Wszystkie zaszczepione istot zaczną umierać jesienią  
Folksdojcz 
Fantastyczny zespół - poruszający ważne problemy społeczne stworzył bardzo dosadną piosenkę, będącą miksem wywiadu telewizyjnego z śpiewem zespołu. 
WHO to zbrodnicza organizacja terrorystyczna, należy ją zniszczyć 
Obecnie dziesiątki tysięcy ludzi na całym świecie pracuje nad ujawnieniem prawdy o WHO i rozpowszechnianiem informacji o jej zbrodniczych działaniach 
Cicha Broń do Cichych Wojen 
 
"Quo Vadis Polonia?" Lech Makowiecki  
 
więcej ->

 
 

Czy dojdzie do kompromitacji społeczności międzynarodowej - rezolucja nr 1442

Projekt nowej rezolucji w sprawie Iraku, przygotowanej przez Stany Zjednoczone i Wielką Brytanię, zawiera oświadczenie, że Bagdad nie skorzystał z ostatniej szansy, by się rozbroić. Tę szansę - jak ma głosić dokument - dała rezolucja 1441, uchwalona pod koniec ubiegłego roku.

W dokumencie, do którego dotarła agencja AFP czytamy, że władze w Bagdadzie przekazały Narodom Zjednoczonym nieprawdziwe i wybrakowane dane, dotyczące faktycznego stanu uzbrojenia. Irakowi zarzucono kontynuację badań nad rozwojem broni masowego rażenia i pociskami rakietowymi dalekiego zasięgu.

Projekt nowej rezolucji zawiera konkluzję, że Narody Zjednoczone - stojąc na straży pokoju i stabilności na świecie - stwierdzają naruszenie przez Irak wcześniejszych rezolucji ONZ, których kraj ten zobowiązał się przestrzegać.

Stany Zjednoczone będą naciskać na członków Rady, by głosowanie nad rezolucją odbyło się najpó?niej do połowy marca. Przyjęcie rezolucji w proponowanym przez Waszyngton kształcie może oznaczać zgodę Rady Bezpieczeństwa na podjęcie działań zbrojnych przeciwko Irakowi.

Niemcy i Francja są jednak przeciwne przyjęciu nowej rezolucji i rychłej wojnie. Takie stanowisko podtrzymał w poniedziałek prezydent Francji Jacques Chirac oraz kanclerz Niemiec Gerhard Schroeder. Francja ma wkrótce przedłożyć Radzie Bezpieczeństwa swoje drugie memorandum, mające uwiarygodnić i skonkretyzować dalsze prace inspekcyjne w Iraku.

25 luty 2003

IAR 

  

Archiwum

Petycja namaszczona talmudem
sierpień 25, 2006
bibula.com/xah
Aksjomaty Polskości - kultura
marzec 12, 2007
Artur Łoboda
Nie ma końca spekulacji o pochodzeniu nacji
październik 28, 2006
bronson
Świat wie o zagładzie i milczy
styczeń 28, 2005
zaprasza.net
Historyczna data
sierpień 20, 2008
Artur Łoboda
Irael zagrożony swoją własną bronią nuklearną
kwiecień 11, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Edukowanie starego idioty
styczeń 24, 2006
Klaudiusz Wesołek
Gryps z Warszawy
styczeń 17, 2003
MACIEJ RADWAN RYBIŃSKI www.dziennik.krakow.pl
UPA
październik 18, 2006
przesłał Iwo Cyprian Pogonowski
Zbliża się kres bezkarności...
listopad 26, 2003
"Nie ma wątpliwości, terrorystów Al-Kaidy przetrzymywano i torturowano w Polsce"
czerwiec 22, 2008
PAP
Wskrzeszanie tradycji "propagandy sukcesu"
marzec 20, 2004
Rzeczpospolita
"W koło Macieju"
październik 6, 2006
przesłala Elżbieta
UE rozumie sytuację na rynku rolnym (?)
czerwiec 26, 2002
PAP
We are buying up Manhattan, Poland, Rumania and Hungary
grudzień 16, 2007
PB
LIST OTWARTY DO DECYDENTÓW III RZECZYPOSPOLITEJ UPARCIE POZOSTAJˇCYCH W NIEWOLI CIEMNOGRODU
wrzesień 8, 2005
antiglobalist 2
Front białoruski
marzec 14, 2006
Marek Czarkowski
Miller nie miał racji! Ziobro nie jest zerem! Wszak zero to liczba nieujemna...
maj 26, 2007
tłumacz
Czy Masakra Libanu Poprzedza Atak na Iran?
lipiec 21, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Bogaci obrońcy chłopów
wrzesień 6, 2002
BERNADETA WASZKIELEWICZ http://rzeczpospolita.pl
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media