ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

KSeF to przestępstwo z Artykułu 130 i 265. § 2 Kodeksu Karnego 
24 styczeń 2026     
Kukiz w Łebie, 06.08.2015 
8 sierpień 2015      lebork24.info
Max Kolonko o Porządkach w Telewizji Polskiej  
16 czerwiec 2016      Max Kolonko
Zaledwie jedną nogą w wodzie 
21 maj 2015      Artur Łoboda
Tzw. Politycy i prawnicy 
8 luty 2011      Bogusław
Wesołe podsumowanie wizyty Putina w Polsce 
2 wrzesień 2009      tłumacz
Muzeum Chasydyzmu w Polsce 
24 styczeń 2018     
Pora skończyć z wszelką władzą! 
15 wrzesień 2016      Artur Łoboda
Ministerskie dożynanie watach. 
6 maj 2011      Bogusław
NASZ JANEK POWRACA DO ŻYWYCH< ALE GDZIE BĘDZIE MIESZKAŁ, CO JADŁ I ZA CO? 
2 styczeń 2014      Ewa Englert-Sanakiewicz
Ucieczka Od Dolara? 
23 styczeń 2012      Iwo Cyprian Pogonowski
Im więcej telefonu - tym mniej wolności (1) 
19 marzec 2021      Artur Łoboda
Dr Reiner Fuellmich: Prześladowany bohater ruchu oporu 
29 sierpień 2025      Bert Olivier
40 lat i 4 miesiące 
11 grudzień 2019      Artur Łoboda
Russian hand held thermobaric weapon in action!  
11 kwiecień 2017     
Rzeczywiście wymiar sprawiedliwości stoczył się w III RP na samo dno. 
21 grudzień 2015      Boguslaw Biedrzynski
Do Prezydenta RP 
24 październik 2011      Bogusław
Sgarbi w Izbie: „Wygląda na to, że rząd dąży do drugiej fali” 
11 sierpień 2020     
Moje slowo o Kaczynskim 
13 kwiecień 2010      Goska
Zygmunt Jan Prusiński NUTA W PERLE - część pierwsza 
8 kwiecień 2021      Zygmunt Jan Prusiński

 
 

Wskaźniki urodzeń gwałtownie spadają na Węgrzech z powodu masowych „szczepień na kowboje”, mówi poseł MP

O wiele mniej kobiet rodzi dzieci na Węgrzech od czasu wprowadzenia do kraju „szczepionek” na koronawirusa (Covid-19) z Wuhan, mówi Dóra Dúró , wiceprzewodnicząca Ruchu Naszej Ojczyzny.
 
Przemawiając 27 czerwca na forum parlamentu krajowego, Dúró ostrzegła, że od początku roku wskaźnik urodzeń na Węgrzech spadł o około 20 procent. 
Dzieje się to prawie dziewięć miesięcy po tym, jak w zeszłym roku, w ramach Operacji Warp Speed, po raz pierwszy wzięły w ręce ciosy.
 
Dúró, członkini parlamentu (MP), mówiła o potrzebie większej liczby rodzenia dzieci na Węgrzech, gdzie wskaźniki demograficzne ulegają pogorszeniu. 
Nie było tak przed rozpętaniem ciosów (szczepień), a przynajmniej nie w takim stopniu, jaki jest obecnie obserwowany.
 
Nazywając to „brutalnym spadkiem”, Dúró wyjaśniła, że uzasadnione jest pełne dochodzenie w sprawie bezpieczeństwa wstrzyknięć mRNA (messenger RNA), które były powszechnie podawane w całym kraju, w niektórych przypadkach pod przymusem.
 
„Nasz Ruch Ojczyzna jest jedyną partią, która sprzeciwiła się wprowadzeniu obowiązkowych szczepień” – powiedziała Dúró.
 
„Nadal jesteśmy jedyną stroną, która opowiada się za polityką uczciwego zmierzenia się z problemem, mimo że obowiązkiem państwa jest zbadanie, czy ten brutalny spadek jest powiązany z tym czynnikiem”.
 

Czy „szczepionki” przeciw pasożytowi są narzędziem masowej sterylizacji i depopulacji?


 
Obecna populacja Węgier liczy około 10 milionów ludzi. 
Aby to utrzymać, wyjaśniła Dúró, każda kobieta w kraju w wieku rozrodczym musi mieć co najmniej czworo dzieci.
 


Nie jest to jednak możliwe, jeśli sterylizujące zastrzyki nadal trafiają w ramiona kobiet, co, ostrzegła Dúró, może odbywać się pod przykrywką „zdrowia publicznego” w związku z plandemią.
 
Jak być może pamiętasz, niemiecki prawnik Reiner Füellmich ostrzegł świat, że zastrzyki z kowboja są w rzeczywistości narzędziem depopulacji używanym jako eksperyment na rasie ludzkiej w celu przerzedzenia stada.
 
Jeden z prawników ławy przysięgłych Füellmicha został aresztowany , aby powstrzymać prawdę przed ujawnieniem, ale jest na to zdecydowanie za późno.
 
„Nie zapomnij aresztować: Bidena, Fauci, Schwaba, Harari, Ghebreyesusa, Gatesa, Trudeau, Marin, Macron, Draghi, Ardern, von der Leyen, Merkel, Scholz, wszystkich dyrektorów generalnych Big Pharma, oraz wszystkich lekarzy i pielęgniarek za ludobójstwo itp., itp., itp.”, napisał jeden z czytelników Rair Foundation USA o tym, że ci, którzy popełnili te zbrodnie przeciwko ludzkości, muszą zostać pociągnięci do odpowiedzialności.
 
„To kompletny i totalny plan ludobójstwa realizowany przez 1% elit, aby mogły imprezować, plądrować i bawić się” – napisał inny.
 
„Tak, a świat po prostu mówi daj mi więcej, daj mi więcej, daj mi więcej” (szczepionek), odpowiedział ktoś inny.
 
Inna osoba spekulowała, że ​​kolejnym czynnikiem przyczyniającym się do spadku liczby urodzeń na całym świecie może być nowoczesna technologia, taka jak „smartfony”, do których miliony ludzi są przyklejone przez cały dzień.
 
„Myślę, że spadek liczby urodzeń wynika z tego, że mamy około 3 miliardy ludzi, którzy nie mogą oderwać wzroku od swoich telefonów wystarczająco długo, aby się rozmnażać” – powiedziała ta osoba. 
„To telefoniczna apokalipsa zombie”.
 
Natural News czytelnik wyjaśnił, że zmniejszenie liczby urodzeń jest częścią planu nowego porządku światowego, w którym globalna populacja będzie liczyć setki milionów, w przeciwieństwie do miliardów, jak jest obecnie.
 
„Jako 70-latek z kiepskim układem odpornościowym, który przeszedł przeszczep wątroby w 2005 roku, który nie pije alkoholu ani nie pali i nie ma nadwagi, nie pozwalam tyranom wrzucić tej trucizny broni biologicznej moje ciało”, powiedział inny ognisty niepełnosprawny weteran i patriota o tak zwanej „szczepionce” na krukowicę.
 
Źródła tego artykułu obejmują:
RairFoundation.com
NaturalNews.com
 
Źródło: 
https://citizens.news/635498.html
7 lipiec 2022

Ethan Huff 

  

Komentarze

  

Archiwum

20 września 1939 roku
lipiec 20, 2008
Artur Łoboda
Ślązacy
luty 1, 2003
Artur Łoboda
Niwinne pytanko ze stosowania prawa Prawa UE. Kiedy PAP zapłaci 250 000 euro grzywny?
sierpień 21, 2007
tłumacz
CI, KTÓRZY ZDRADZILI POLSKĘ !
czerwiec 26, 2008
Koniec Dominacji Świata przez USA?
sierpień 22, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Geniusz miałby teraz 60 lat
grudzień 2, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
Bezprawne Opłaty Sądowe
kwiecień 22, 2006
Andrzej Grabowski
Traktat Lizbonski to tez Konstytucja czy tez nie? Kto ma sluszna racje ?
marzec 30, 2008
Ryszard Kusmierczyk
Zmarł prof. Tadeusz Płużański
sierpień 20, 2002
PAP
SZYKUJE SIĘ COŚ BARDZO POWAŻNEGO!
styczeń 30, 2007
zaprasza.net
Jak Polak z Zydem
luty 15, 2007
Jerzy Malinski
Potajemne Loty na Przesłuchania i Tortury
kwiecień 9, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Pogarda dla człowieka ...?
luty 6, 2008
cd
Zaostrzone mają być przestępstwa przeciwko życiu i zdrowiu
maj 4, 2007
Marek Olżyński
Wspólnik Tomasza Grossa
luty 19, 2007
Artur Łoboda
Skałka nie dla Miłosza (II)
grudzień 18, 2004
Wojciech Wła?liński
ŻYCZENIA NOWOROCZNE
grudzień 31, 2006
sredni
"Przechwycić 8-9 mld zł" - dodatkowe ubezpieczenia zdrowotne
listopad 7, 2003
Porównanie papieży JP2 i B16 jako polityków
sierpień 19, 2007
tłumacz
Chcą być policjantem świata. Reakcje prasy światowej na wojenne deklaracje USA
marzec 19, 2003
Waldemar Maszewski, Hamburg
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media