ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Polska jako „Skrzynka Pandory”  
28 kwiecień 2013      Iwo Cyprian Pogonowski
"Narodowi" wspólnicy zbrodniarzy  
28 marzec 2009      Artur Łoboda
Jak złoto może dać zarobić? 
27 listopad 2019     
Nade mną Święty Anioł  
25 wrzesień 2025      Autor: Zygmunt Jan Prusiński
Dziennik pisarza Karola Zielińskiego z Krakowa (07.09.2011) 
24 sierpień 2020      Zygmunt Jan Prusiński
Kto kontroluje przeszłość 
7 luty 2018     
Trasa Armii Amerykańskiej z Hebron-ekstremistycznymi osadnikami legitymizuje okupację Palestyny i sygnalizuje upadek Bidena 
1 luty 2022      Rabin Michael Davis
5800 kilometrów kolejnego doświadczenia  
28 sierpień 2022     
Nie głosujesz? masz prawo narzekać na Rząd! 
3 listopad 2014      Artur Łoboda
Pani X. urządza swoje urodziny! /z teki Teatru ESSE/ 
31 styczeń 2014      Ewa Englert-Sanakiewicz
Dziesiąte Wezwanie o uzasadnienie wysłania Yael Bartana - jako reprezentantki polskiej kultury na 54. Biennale Sztuki w Wenecji 
18 grudzień 2014      Artur Łoboda
Smalec… na zdrowie… 
1 luty 2014      www.polskawalczaca.com
Doniesienie o próbie dokonania przestępstwa przez polskojęzyczną prokuraturę 
25 listopad 2009      Artur Łoboda
Co się dzieje na Ukrainie? 
21 czerwiec 2024      Artur Łoboda
List otwarty do Stanisława Siemaszko, prezesa Związku Polaków na Białorusi 
26 luty 2010      MG
Co najmniej 110 tysięcy sfałszowanych głosów 
2 czerwiec 2025      Artur Łoboda
Wielki Mistrz - i El Papa 
23 kwiecień 2021      Obserwator
Dziennik pisarza Karola Zielińskiego z Krakowa (12.09.2011) 
6 listopad 2020      Zygmunt Jan Prusiński
Logika a bezprawie 
15 grudzień 2016      Artur Łoboda
Pederaści decydują o polskiej kulturze - uzupełnienie 
3 grudzień 2013      Artur Łoboda

 
 

Nie tędy droga



Przeczytałem wpis zygi "Nie wchodzac w szczegoly. Policja cacka sie ze szmatami , gowniarami 14 letnimi aborcjolistkami." i uznałem, że powinienem w tej sprawie się wypwiedzieć.


Wśród tak zwanych "działaczek" strajku kobiet są indywidua, które wywołuję u mnie tylko odruch wymiotny.
Ale problem w tym, że pierwotny bunt kobiet był wywołany autorytarnym podejmowaniem decyzji - bez ich udziału.
Na samym początku mogło protestować w całej Polsce - do 3 milionów osób.
I większość z Nich zaprzestała dalszych protestów - w wyniku poznania prowodyrów.

Tworzenie z Nich - Naszych wrogów - byłoby największą głupotą, bo najpierw należało dowiedzieć się - o co Im chodzi?

Określenie "zigi" bardzo mi się nie podoba, bo przypomina podobne zdania wypowiadane przez ZOMO w latach osiemdziesiaątych.
A przecież mieli częściowo rację - gdy niektórzy z esbeków przestrzegali Nas przed stalinowcami ukrytymi wśród "doradców Solidarności".

Nie tędy droga.
Odreagowanie słowne przyniesie tylko negatywne skutki.
Chociaż używałem czasem dosadnych określeń - to jedynym celem było wywołanie pozytywnych skutków dla Polski, którą utożsamiam z tą "lepszą" częścią Społeczeństwa.

Starajmy się rozmawiać z WSZYSTKIM, którzy nie deklarują się z góry - jako Nasi wrogowie.
26 listopad 2020

Artur Łoboda 

  

Komentarze

 

Moim zdaniem nie ma czegoś takiego jak 'bunt kobiet". Scenariusz jak z ordynarnego amerykańskiego produkcyjniaka. Przecież w tym samym czasie miał miejsce analogiczny, jeśli chodzi o modus operandi "bunt kobiet na Białorusi. Kobiety były popuszczane m.in. do wywołania powstania styczniowego. To stara sztuczka prowokatorów. Analogicznie jak wykorzystywanie w tym celu młodzieży i studentów.
Niemniej, należy się zastanowić, co tak naprawdę odczuwały osoby, które szły tam ze szczerych pobudek.

2020-11-26
Magellan

 

Nie ważne - jak to nazwiemy.

My też protestowaliśmy w 1980 roku, a ja - jako chyba jedyny - publicznie protestowałem po wprowadzeniu Stanu wojennego.
Nasz protest z tamtych lat, również można nazwać działalnością agenturalną.

"Monopol na mądrość" mają tylko dyktatorzy.

2020-11-26
Artur Łoboda

 

Stąd moje ostatnie zdanie.
Czym innym jest intencja protestującego, a czym innym jest sposób wykorzystania tej intencji przez prowokatora.
Brodacka często pisze o naiwności swojej i środowiska protestujących w tamtych czasach.
Ona przynajmniej ma pełen dystans i świadomość reguł gry, której nie pojmowała naówczas.

2020-11-26
Magellan

 

Odpisalem obszernie,ale w trakcie pisania-wylogowalo mnie. Magellan ma racje.

2020-11-28
zygi

 

Ta "racja" Magellana to wręcz truizm.

Popatrzmy na zwolenników PiS.
Czy zdawali sobie sprawę, że głosując na tą Partię - oddają władzę NWO?

Dzisiaj była w Warszawie kolejna manifestacja Leparto-podobnych i zobaczyliśmy, że przytłaczająca większość pierwotnych manifestantów odwróciła się od prowodyrów.

Dlatego w tak ważnych sprawach zawsze nawołuję do trzymania się w swoich osądach - jak najdalej od interpretacji mediów.
Teraz w szczególności mediów pisowskich.

2020-11-28
Artur Łoboda

 

Media niepisowskie tzn. TV Polsat i TVN popieraja protesty kobiet. Czy to sa media polskie? Powinno sie zrobic porzadek tak, jak zrobil to Putin z Pussy Riot. Niepelnoletnie siksy do ksiazek, a ich rodzice- przekupieni blyskotkami ,jak tubylcy w Afryce- urobieni 30 letnia propaganda, wychowali debilow spolecznych i politycznych. Jesli ktos chce oprzec walke z PIS-em , na takim nawozie, to wspolczuje. Wszystkie media w Polsce sa wrogami WOLNEJ POLSKI i tak nalezy odbierac ich komentarze. TVP1 tak samo klamie jak TVN i Polsat

2020-11-28
zygi

 

Za to media pisowskie popierają całkowite zniewolenie Narodu Polskiego przez eskimosów.
Co jest gorsze?

O Polsat i TVN wiemy, że to zdrajcy.
Ale wobec TVP niektórzy mieli nadzieje.

2020-11-28
Artur Łoboda

 

Ja stracilem nadzieje wtedy ,kiedy PIS rozwalil koalicje PIS-Samoobrona-LPR. A wtedy glosowalem w Chicago na PIS i namowilem do tego pol polskiej fabryczki. Po pol roku zrozumialem ,jaki blad popelnilem i juz w 2015 wysmiewalem gorali chicagowskich ,ze glosuja na Dude. No i zostalem agentem Putina, w tejze fabryce. Od wiekow popelniamy te same bledy nie uczac sie na historii. MAGDALENKA 1/2 powinna wszystkich obudzic, oni robia wszystko zeby 1/2 narodu chciala PO a 1/2 PIS i tak do usr...j smierci.

2020-11-28
zygi

 

https://postimg.cc/tnj9qbMk

2020-11-29
zygi

  

Archiwum

Polska i Rosja, a film „Rok 1612”
styczeń 15, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Towarzysze tęsknią za pochodami
maj 1, 2007
ZYGMUNT JAN PRUSIŃSKI
Czy USA jest dobrym oparciem dla Polski?
sierpień 3, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Zbrodnicza kpina
wrzesień 26, 2004
Komu pomoże al-Kaida?
listopad 5, 2006
tadeusz
"Sprawiedliwość społeczna" wedle PO
styczeń 24, 2008
PAP
Dzielenie korkowego
listopad 9, 2005
www.krakow.pl
Gdy rozum śpi budzi się Ziemkiewicz
wrzesień 24, 2003
Rada Powiernicza
grudzień 29, 2008
interia.pl/Życie Warszawy
Błędy i wypaczenia w III RP
marzec 23, 2005
Leszek Skonka
2008.05.04. Serwis brakujących wiadomosci z zagranicy
maj 4, 2008
tłumacz
Kara?
styczeń 15, 2005
Skąd się biorą pieniądze? Film 'Money as Debt'
kwiecień 6, 2007
Jak nie białe, to brunatne
lipiec 7, 2006
Stanisław Michalkiewicz
Po Jagarze (1)
maj 14, 2005
Antiglobalist
Społeczna kasza
sierpień 16, 2003
przesłała Elżbieta
Powstał Konwent "Solidarności"
sierpień 18, 2002
PAP
Wpływ paradygmatu neo-darwinowskiego na upowszechnianie się osobowości komercyjno-konsumpcyjnej
październik 31, 2003
Marek Głogoczowski
USA:Kryzys na rynku kredytów mieszkaniowych
styczeń 14, 2008
Kwaśniewski, Miller i Kurczuk przed Trybunał Stanu?
maj 30, 2004
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media