|
Covid-19 niszczy komórki nowotworowe? "Są takie przypadki"
|
|
"U pacjentów cierpiących na raka krwi, po przejściu Covid-19 nie stwierdzono obecności komórek nowotworowych. Lekarze podejrzewają, że Covid-19 zniszczył raka" - https://medianarodowe.com/2021/04/14/covid-19-niszczy-komorki-nowotworowe-sa-takie-przypadki/
Kto by przypuszczał, że grypa może jednocześnie leczyć... i że poprawiać ten fenomen chcą właśnie materialiści, którzy przecież powinni ufać 'Ewolucji', prawda? No ale w czasach, kiedy katolicy boją się wchodzić do kościołów z obawy przed grypą licząc, że umkną wyrokom boskim...
|
|
15 kwiecień 2021
|
|
hens
|
|
|
|
hens
jakbyś czytał zamieszczone tu artykuły ze zrozumieniem - to nie popełnił takich tekstów - jak powyżej.
Prawdziwy "kowid" to nie jest żadna grypa, ale skutki napromieniowania elektromagnetycznego!
W wyjątkowo cennej dla Nas publikacji "Nie ma miejsca do ukrycia" - podane są doświadczenia Rosjan w leczeniu niektórych chorób poprzez maleńkie dawki promieniowania elektromagnetycznego - o wybranej częstotliwości - jak też negatywne skutki zwiększonej dawki tego napromieniowania.
Cały czas "trąbię", że między lekarstwem a trucizną - jest różnica w dawce!
Jak człowiek został napromieniowany - to mu wypala organy wewnętrzne i komórki rakowe również!
Leczenie raka promieniowaniem jonizującym - znane jest od końca XIX wieku.
Ale Rosjanie próbowali to robić promieniowaniem niejonizującym.
|
|
2021-04-15
Artur Łoboda
|
 |
|
|
Przyznaję, nie wszystko chwytam w lot :) ale jeśli latem 2020 nie było covida, to mam rozumieć, że wyłączyli 5G?
Możliwe, nie twierdzę, że nie. A w październiku zrobili próbny rozruch, stąd 70 tys. zgonów?
Być może, kto to wie... mnie to wyglądało na grypę, zwłaszcza, że pomaga na to amantadyna, iwermektyna, itp, ale stanowczo nie upieram się i pozdrawiam.
|
|
2021-04-15
hens
|
 |
|
|
Po pierwsze to chorobę popromienną wywołuje już 2G i LTE.
(Raka może wywołać sieć elektryczna dużej mocy.)
Z moich pomiarów wynika, że żaden ze sprawdzanych w kwietniu 2021 nadajników telefonii nie emituje już nic poniżej 5G.
Teoretycznie takie nadajniki 5G zaczęli włączać na wiosnę 2020.
Nadajniki nie napromieniowują ludzi w 5 minut.
Ludzie się przemieszczają i natężenie pola elektromagnetycznego się zmienia.
W domach z grubymi ścianami - o ile delikwent nie trzyma telefonu przy sobie - napromieniowanie spada nawet o 90%
Natomiast tak zwane "statystyki chorych" to fikcja!
Kłamią w tej sprawie "rano, nocą i wieczorem" - niczym węgierscy socjaliści.
Więc i rzekome "cofnięcie epidemii" latem 2020 służyło tylko przeprowadzeniu Wyborów.
KAŻDA CHOROBA JEST WYNIKIEM ATAKU WIELU PATOGENÓW!
Pojedynczy patogen niewiele zaszkodzi.
Więc przeziębienie i grypa nie tylko wystąpią wraz z napromieniowaniem, ale łatwiej pokona skaleczony napromieniowaniem organizm.
"Oni" sobie wymyślili pojecie "choroby współistniejącej".
I to w jakimś sensie oddaje obraz sytuacji.
Jak na poparzone ciało dostaną się bakterie - to zakażenie murowane.
Być może Amantadyna ma działanie: jakiego poszukuję od dawna, a więc DEZYNFEKCJĘ organów wewnętrznych człowieka.
To warto sprawdzić.
Ale nie o grypę w tym wszystkim chodzi.
|
|
2021-04-15
Artur Łoboda
|
 |
|
|
Trafiłem kiedyś na film o kazachskiej wiosce Kalaczi - gdzie wystąpiła "epidemia śpiączki"
https://youtu.be/YlNXsMXct0M
Jednym z efektów niejonizującego promieniowania elektromagnetycznego wysokiej częstotliwości - jest stan hipnozy. I można w nim trwać do końca własnego życia.
Ale tam - w Kalaczi najpewniej zadziałało w podobny sposób promieniowanie jonizujące - bo nieopodal była kopalnia Uranu.
Na filmie jest pokazany miejscowy inżynier, który twierdzi, że jest na odwrót - niż twierdzą naukowcy i promieniowanie jonizujące jest zdrowe dla organizmu.
Zgodzę się z tym - pod warunkiem maleńkiej dawki.
Sam to kiedyż przeżyłem.
Wypiłem w wodzie oligoceńskiej sporo Radonu i czułem się FENOMENALNIE.
Ale po pewnym czasie zaczęła mi szkodzić. |
|
2021-04-15
Artur Łoboda
|
|
|
|
Gdzie drwa rabią
grudzień 13, 2006
antyglobalista
|
Przyklad kuszenia Polakow wziety z Rzeczypospolitej.
grudzień 20, 2007
W.M.
|
Czytane między wierszami
styczeń 1, 2003
Artur Łoboda
|
Co zmieni Traktat UE
wrzesień 8, 2007
Goska
|
Nastepca F-16
grudzień 6, 2006
Goska
|
Lekcja prywaty-zacji?
czerwiec 23, 2004
Stop-korupcji@mail.com
|
Koszty aneksji do UE (1)
marzec 14, 2003
Piotr Wesołowski
|
Nowa strategia dla Polski
wrzesień 19, 2004
prof. Włodzimierz Bojarski
|
W R Ó G
grudzień 2, 2006
Dariusz Kosiur
|
Duma lobby Izraela
sierpień 26, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Ziemia czy ziemia?
lipiec 30, 2005
Mirnal
|
Sytuacja Polski i Polaków po podpisaniu umowy międzynarodowej w sprawie tarczy antyrakietowej przez polskiego ministra spraw
sierpień 20, 2008
Paweł Ziemiński
|
Refleksja po latach
luty 21, 2008
Artur Łoboda
|
Czerwony Krzyż w Iraku
kwiecień 8, 2003
przysłała Elzbieta
|
Padł rekord bezrobocia
luty 22, 2003
zaprasza.net
|
Zmarł gen. Antoni Heda-Szary
luty 16, 2008
PAP
|
Rocznica 11 września
Nie nasz cyrk, nie nasze małpy
wrzesień 11, 2007
Michał Miłosz
|
Chavez kontra USA
lipiec 6, 2006
Mirosław Ikonowicz
|
Przypomnienie
styczeń 2, 2007
Artur Łoboda
|
Prorok Nycz
sierpień 18, 2002
PAP
|
|
|