|
Covid-19 niszczy komórki nowotworowe? "Są takie przypadki"
|
|
"U pacjentów cierpiących na raka krwi, po przejściu Covid-19 nie stwierdzono obecności komórek nowotworowych. Lekarze podejrzewają, że Covid-19 zniszczył raka" - https://medianarodowe.com/2021/04/14/covid-19-niszczy-komorki-nowotworowe-sa-takie-przypadki/
Kto by przypuszczał, że grypa może jednocześnie leczyć... i że poprawiać ten fenomen chcą właśnie materialiści, którzy przecież powinni ufać 'Ewolucji', prawda? No ale w czasach, kiedy katolicy boją się wchodzić do kościołów z obawy przed grypą licząc, że umkną wyrokom boskim...
|
|
15 kwiecień 2021
|
|
hens
|
|
|
|
hens
jakbyś czytał zamieszczone tu artykuły ze zrozumieniem - to nie popełnił takich tekstów - jak powyżej.
Prawdziwy "kowid" to nie jest żadna grypa, ale skutki napromieniowania elektromagnetycznego!
W wyjątkowo cennej dla Nas publikacji "Nie ma miejsca do ukrycia" - podane są doświadczenia Rosjan w leczeniu niektórych chorób poprzez maleńkie dawki promieniowania elektromagnetycznego - o wybranej częstotliwości - jak też negatywne skutki zwiększonej dawki tego napromieniowania.
Cały czas "trąbię", że między lekarstwem a trucizną - jest różnica w dawce!
Jak człowiek został napromieniowany - to mu wypala organy wewnętrzne i komórki rakowe również!
Leczenie raka promieniowaniem jonizującym - znane jest od końca XIX wieku.
Ale Rosjanie próbowali to robić promieniowaniem niejonizującym.
|
|
2021-04-15
Artur Łoboda
|
 |
|
|
Przyznaję, nie wszystko chwytam w lot :) ale jeśli latem 2020 nie było covida, to mam rozumieć, że wyłączyli 5G?
Możliwe, nie twierdzę, że nie. A w październiku zrobili próbny rozruch, stąd 70 tys. zgonów?
Być może, kto to wie... mnie to wyglądało na grypę, zwłaszcza, że pomaga na to amantadyna, iwermektyna, itp, ale stanowczo nie upieram się i pozdrawiam.
|
|
2021-04-15
hens
|
 |
|
|
Po pierwsze to chorobę popromienną wywołuje już 2G i LTE.
(Raka może wywołać sieć elektryczna dużej mocy.)
Z moich pomiarów wynika, że żaden ze sprawdzanych w kwietniu 2021 nadajników telefonii nie emituje już nic poniżej 5G.
Teoretycznie takie nadajniki 5G zaczęli włączać na wiosnę 2020.
Nadajniki nie napromieniowują ludzi w 5 minut.
Ludzie się przemieszczają i natężenie pola elektromagnetycznego się zmienia.
W domach z grubymi ścianami - o ile delikwent nie trzyma telefonu przy sobie - napromieniowanie spada nawet o 90%
Natomiast tak zwane "statystyki chorych" to fikcja!
Kłamią w tej sprawie "rano, nocą i wieczorem" - niczym węgierscy socjaliści.
Więc i rzekome "cofnięcie epidemii" latem 2020 służyło tylko przeprowadzeniu Wyborów.
KAŻDA CHOROBA JEST WYNIKIEM ATAKU WIELU PATOGENÓW!
Pojedynczy patogen niewiele zaszkodzi.
Więc przeziębienie i grypa nie tylko wystąpią wraz z napromieniowaniem, ale łatwiej pokona skaleczony napromieniowaniem organizm.
"Oni" sobie wymyślili pojecie "choroby współistniejącej".
I to w jakimś sensie oddaje obraz sytuacji.
Jak na poparzone ciało dostaną się bakterie - to zakażenie murowane.
Być może Amantadyna ma działanie: jakiego poszukuję od dawna, a więc DEZYNFEKCJĘ organów wewnętrznych człowieka.
To warto sprawdzić.
Ale nie o grypę w tym wszystkim chodzi.
|
|
2021-04-15
Artur Łoboda
|
 |
|
|
Trafiłem kiedyś na film o kazachskiej wiosce Kalaczi - gdzie wystąpiła "epidemia śpiączki"
https://youtu.be/YlNXsMXct0M
Jednym z efektów niejonizującego promieniowania elektromagnetycznego wysokiej częstotliwości - jest stan hipnozy. I można w nim trwać do końca własnego życia.
Ale tam - w Kalaczi najpewniej zadziałało w podobny sposób promieniowanie jonizujące - bo nieopodal była kopalnia Uranu.
Na filmie jest pokazany miejscowy inżynier, który twierdzi, że jest na odwrót - niż twierdzą naukowcy i promieniowanie jonizujące jest zdrowe dla organizmu.
Zgodzę się z tym - pod warunkiem maleńkiej dawki.
Sam to kiedyż przeżyłem.
Wypiłem w wodzie oligoceńskiej sporo Radonu i czułem się FENOMENALNIE.
Ale po pewnym czasie zaczęła mi szkodzić. |
|
2021-04-15
Artur Łoboda
|
|
|
|
Peres chwali się, że Żydzi wykupują Manhattan, Polskę i Węgry.
październik 16, 2007
Dorota
|
Muzułmański festyn w Jerozolimie
sierpień 24, 2002
IAR
|
ZOMO-owskie tradycje SDPL
czerwiec 15, 2004
Piotr Lisiewicz - Gazeta Polska
|
Plany redukcyjne globalistow wobec zbednej masy podatkowej
maj 22, 2007
kruzoe2
|
Rozmowa Adama Sandauera z Gabrielem Janowskim członkiem Ruchu Patriotycznego
wrzesień 24, 2005
zaprasza.net
|
Dyskryminacja nowych członków UE
październik 26, 2004
|
Ośla łąka
luty 15, 2004
SOBCZAK i SZPAK
|
Służba Polsce
kwiecień 17, 2003
przesłała Elżbieta
|
Trują i niszczą
lipiec 23, 2003
Wojciech Wybranowski, Poznań
|
"Można świętować"
marzec 16, 2006
|
I co teraz...?
czerwiec 14, 2003
ks. Czeslaw Bartnik
|
Inflacja rośnie na świecie
kwiecień 14, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Generał, który wygrał Bitwę Warszawską
sierpień 14, 2003
Lech Maria Wojciechowski
|
Świadek koronny
listopad 15, 2004
Artur Łoboda
|
Oświadczenie RMS w związku ze smiercią Slobodana Miloąevića.
marzec 13, 2006
Radovan
|
Polowanie na "Nazi Gold"
listopad 27, 2006
Tezlav von Roya
|
31 000 dni JPII
maj 26, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Balcerowicz i gospodarka
listopad 29, 2002
Artur Łoboda
|
Handel ludzką naiwnością
maj 24, 2007
|
Biblijni i współcześni rogacze
grudzień 3, 2006
zaprasza.net
|
|
|