|
Covid-19 niszczy komórki nowotworowe? "Są takie przypadki"
|
|
"U pacjentów cierpiących na raka krwi, po przejściu Covid-19 nie stwierdzono obecności komórek nowotworowych. Lekarze podejrzewają, że Covid-19 zniszczył raka" - https://medianarodowe.com/2021/04/14/covid-19-niszczy-komorki-nowotworowe-sa-takie-przypadki/
Kto by przypuszczał, że grypa może jednocześnie leczyć... i że poprawiać ten fenomen chcą właśnie materialiści, którzy przecież powinni ufać 'Ewolucji', prawda? No ale w czasach, kiedy katolicy boją się wchodzić do kościołów z obawy przed grypą licząc, że umkną wyrokom boskim...
|
|
15 kwiecień 2021
|
|
hens
|
|
|
|
hens
jakbyś czytał zamieszczone tu artykuły ze zrozumieniem - to nie popełnił takich tekstów - jak powyżej.
Prawdziwy "kowid" to nie jest żadna grypa, ale skutki napromieniowania elektromagnetycznego!
W wyjątkowo cennej dla Nas publikacji "Nie ma miejsca do ukrycia" - podane są doświadczenia Rosjan w leczeniu niektórych chorób poprzez maleńkie dawki promieniowania elektromagnetycznego - o wybranej częstotliwości - jak też negatywne skutki zwiększonej dawki tego napromieniowania.
Cały czas "trąbię", że między lekarstwem a trucizną - jest różnica w dawce!
Jak człowiek został napromieniowany - to mu wypala organy wewnętrzne i komórki rakowe również!
Leczenie raka promieniowaniem jonizującym - znane jest od końca XIX wieku.
Ale Rosjanie próbowali to robić promieniowaniem niejonizującym.
|
|
2021-04-15
Artur Łoboda
|
 |
|
|
Przyznaję, nie wszystko chwytam w lot :) ale jeśli latem 2020 nie było covida, to mam rozumieć, że wyłączyli 5G?
Możliwe, nie twierdzę, że nie. A w październiku zrobili próbny rozruch, stąd 70 tys. zgonów?
Być może, kto to wie... mnie to wyglądało na grypę, zwłaszcza, że pomaga na to amantadyna, iwermektyna, itp, ale stanowczo nie upieram się i pozdrawiam.
|
|
2021-04-15
hens
|
 |
|
|
Po pierwsze to chorobę popromienną wywołuje już 2G i LTE.
(Raka może wywołać sieć elektryczna dużej mocy.)
Z moich pomiarów wynika, że żaden ze sprawdzanych w kwietniu 2021 nadajników telefonii nie emituje już nic poniżej 5G.
Teoretycznie takie nadajniki 5G zaczęli włączać na wiosnę 2020.
Nadajniki nie napromieniowują ludzi w 5 minut.
Ludzie się przemieszczają i natężenie pola elektromagnetycznego się zmienia.
W domach z grubymi ścianami - o ile delikwent nie trzyma telefonu przy sobie - napromieniowanie spada nawet o 90%
Natomiast tak zwane "statystyki chorych" to fikcja!
Kłamią w tej sprawie "rano, nocą i wieczorem" - niczym węgierscy socjaliści.
Więc i rzekome "cofnięcie epidemii" latem 2020 służyło tylko przeprowadzeniu Wyborów.
KAŻDA CHOROBA JEST WYNIKIEM ATAKU WIELU PATOGENÓW!
Pojedynczy patogen niewiele zaszkodzi.
Więc przeziębienie i grypa nie tylko wystąpią wraz z napromieniowaniem, ale łatwiej pokona skaleczony napromieniowaniem organizm.
"Oni" sobie wymyślili pojecie "choroby współistniejącej".
I to w jakimś sensie oddaje obraz sytuacji.
Jak na poparzone ciało dostaną się bakterie - to zakażenie murowane.
Być może Amantadyna ma działanie: jakiego poszukuję od dawna, a więc DEZYNFEKCJĘ organów wewnętrznych człowieka.
To warto sprawdzić.
Ale nie o grypę w tym wszystkim chodzi.
|
|
2021-04-15
Artur Łoboda
|
 |
|
|
Trafiłem kiedyś na film o kazachskiej wiosce Kalaczi - gdzie wystąpiła "epidemia śpiączki"
https://youtu.be/YlNXsMXct0M
Jednym z efektów niejonizującego promieniowania elektromagnetycznego wysokiej częstotliwości - jest stan hipnozy. I można w nim trwać do końca własnego życia.
Ale tam - w Kalaczi najpewniej zadziałało w podobny sposób promieniowanie jonizujące - bo nieopodal była kopalnia Uranu.
Na filmie jest pokazany miejscowy inżynier, który twierdzi, że jest na odwrót - niż twierdzą naukowcy i promieniowanie jonizujące jest zdrowe dla organizmu.
Zgodzę się z tym - pod warunkiem maleńkiej dawki.
Sam to kiedyż przeżyłem.
Wypiłem w wodzie oligoceńskiej sporo Radonu i czułem się FENOMENALNIE.
Ale po pewnym czasie zaczęła mi szkodzić. |
|
2021-04-15
Artur Łoboda
|
|
|
|
Marszałek Sejmu Marek Jurek , HANUKA społeczności żydowskiej w Polsce
grudzień 26, 2005
Krzysztof Cierpisz
|
Im wyżej wyjdziesz, tym niżej upadniesz.
"Czy Papież przeprosi ofiary Solidarności" (1)
listopad 14, 2003
Artur Łoboda
|
Arcybiskup Życinski oskarża Radio Maryja w gazecie wyborczej Michnika
kwiecień 11, 2006
przysłał anonim
|
"Nie jesteśmy ani antyarabscy, ani tym bardziej antymuzułmańscy"
grudzień 17, 2002
PAP
|
Izrael Szamir - "Być albo nie być" (Żydem)
styczeń 26, 2006
|
Masowe bankructwa z winy menadżerów
lipiec 31, 2002
PAP
|
Obraz mówi wszystko
sierpień 15, 2004
|
Gen. Heda-Szary jako polityk
grudzień 1, 2006
Zbigniew Dmochowski
|
Ważny protest dla ojczyzny
lipiec 30, 2007
Zygmunt Jan Prusiński
|
Nigdzie nie ma czwartej Polski za to jeden wielki pic
styczeń 23, 2006
|
Encyklopedia GW: opozycja argentyńska = terroryzm
styczeń 20, 2005
(PAP)
|
Nie rozcięty węzeł według Kołodki
lipiec 5, 2002
PAP
|
Doktorat honoris causa dla prof. Seamusa Heaneya i prof. Bronisława Geremka
maj 13, 2005
Rafał Romanowski
|
Prawo łaski
styczeń 20, 2006
Andrzej Grabowski
|
Dokopac Ruskim, ale czy naprawde warto?
listopad 29, 2008
Gregory Akko
|
Ale ciemnota i cenzura w Polsce!
styczeń 30, 2003
antyCENZOR
|
Drwiący śmiech pokoleń, czyli- o duchowym niewolnictwie
luty 23, 2008
Marek Jastrząb
|
Skutecznie przeciwstawić się Lepperowi
czerwiec 22, 2002
PAP
|
Irak jako nieudana super-baza osi USA-Izrael?
maj 25, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Czy Państwo odpowiada za swych niepoczytalnych obywateli?
listopad 25, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
|
|