|
Covid-19 niszczy komórki nowotworowe? "Są takie przypadki"
|
|
"U pacjentów cierpiących na raka krwi, po przejściu Covid-19 nie stwierdzono obecności komórek nowotworowych. Lekarze podejrzewają, że Covid-19 zniszczył raka" - https://medianarodowe.com/2021/04/14/covid-19-niszczy-komorki-nowotworowe-sa-takie-przypadki/
Kto by przypuszczał, że grypa może jednocześnie leczyć... i że poprawiać ten fenomen chcą właśnie materialiści, którzy przecież powinni ufać 'Ewolucji', prawda? No ale w czasach, kiedy katolicy boją się wchodzić do kościołów z obawy przed grypą licząc, że umkną wyrokom boskim...
|
|
15 kwiecień 2021
|
|
hens
|
|
|
|
hens
jakbyś czytał zamieszczone tu artykuły ze zrozumieniem - to nie popełnił takich tekstów - jak powyżej.
Prawdziwy "kowid" to nie jest żadna grypa, ale skutki napromieniowania elektromagnetycznego!
W wyjątkowo cennej dla Nas publikacji "Nie ma miejsca do ukrycia" - podane są doświadczenia Rosjan w leczeniu niektórych chorób poprzez maleńkie dawki promieniowania elektromagnetycznego - o wybranej częstotliwości - jak też negatywne skutki zwiększonej dawki tego napromieniowania.
Cały czas "trąbię", że między lekarstwem a trucizną - jest różnica w dawce!
Jak człowiek został napromieniowany - to mu wypala organy wewnętrzne i komórki rakowe również!
Leczenie raka promieniowaniem jonizującym - znane jest od końca XIX wieku.
Ale Rosjanie próbowali to robić promieniowaniem niejonizującym.
|
|
2021-04-15
Artur Łoboda
|
 |
|
|
Przyznaję, nie wszystko chwytam w lot :) ale jeśli latem 2020 nie było covida, to mam rozumieć, że wyłączyli 5G?
Możliwe, nie twierdzę, że nie. A w październiku zrobili próbny rozruch, stąd 70 tys. zgonów?
Być może, kto to wie... mnie to wyglądało na grypę, zwłaszcza, że pomaga na to amantadyna, iwermektyna, itp, ale stanowczo nie upieram się i pozdrawiam.
|
|
2021-04-15
hens
|
 |
|
|
Po pierwsze to chorobę popromienną wywołuje już 2G i LTE.
(Raka może wywołać sieć elektryczna dużej mocy.)
Z moich pomiarów wynika, że żaden ze sprawdzanych w kwietniu 2021 nadajników telefonii nie emituje już nic poniżej 5G.
Teoretycznie takie nadajniki 5G zaczęli włączać na wiosnę 2020.
Nadajniki nie napromieniowują ludzi w 5 minut.
Ludzie się przemieszczają i natężenie pola elektromagnetycznego się zmienia.
W domach z grubymi ścianami - o ile delikwent nie trzyma telefonu przy sobie - napromieniowanie spada nawet o 90%
Natomiast tak zwane "statystyki chorych" to fikcja!
Kłamią w tej sprawie "rano, nocą i wieczorem" - niczym węgierscy socjaliści.
Więc i rzekome "cofnięcie epidemii" latem 2020 służyło tylko przeprowadzeniu Wyborów.
KAŻDA CHOROBA JEST WYNIKIEM ATAKU WIELU PATOGENÓW!
Pojedynczy patogen niewiele zaszkodzi.
Więc przeziębienie i grypa nie tylko wystąpią wraz z napromieniowaniem, ale łatwiej pokona skaleczony napromieniowaniem organizm.
"Oni" sobie wymyślili pojecie "choroby współistniejącej".
I to w jakimś sensie oddaje obraz sytuacji.
Jak na poparzone ciało dostaną się bakterie - to zakażenie murowane.
Być może Amantadyna ma działanie: jakiego poszukuję od dawna, a więc DEZYNFEKCJĘ organów wewnętrznych człowieka.
To warto sprawdzić.
Ale nie o grypę w tym wszystkim chodzi.
|
|
2021-04-15
Artur Łoboda
|
 |
|
|
Trafiłem kiedyś na film o kazachskiej wiosce Kalaczi - gdzie wystąpiła "epidemia śpiączki"
https://youtu.be/YlNXsMXct0M
Jednym z efektów niejonizującego promieniowania elektromagnetycznego wysokiej częstotliwości - jest stan hipnozy. I można w nim trwać do końca własnego życia.
Ale tam - w Kalaczi najpewniej zadziałało w podobny sposób promieniowanie jonizujące - bo nieopodal była kopalnia Uranu.
Na filmie jest pokazany miejscowy inżynier, który twierdzi, że jest na odwrót - niż twierdzą naukowcy i promieniowanie jonizujące jest zdrowe dla organizmu.
Zgodzę się z tym - pod warunkiem maleńkiej dawki.
Sam to kiedyż przeżyłem.
Wypiłem w wodzie oligoceńskiej sporo Radonu i czułem się FENOMENALNIE.
Ale po pewnym czasie zaczęła mi szkodzić. |
|
2021-04-15
Artur Łoboda
|
|
|
|
Polityka zagraniczna narodowego państwa polskiego
wrzesień 5, 2008
Dariusz Kosiur
|
Cracks in Zionism
sierpień 10, 2007
by Charley Reese
|
Sejmowa guma do żucia
lipiec 27, 2008
...
|
GUS: Tak dobrze nie było od 9 lat
styczeń 30, 2007
Interia.pl
|
"Upiór Iraku" na potkaniu u szczytu w Rydze
grudzień 6, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Zmora Zagłady Nuklearnej
luty 22, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Afganistan i broń atomowa - czyli dokąd prezydent wysyła polskich chłopców.
wrzesień 16, 2006
Dorota Szczepańska
|
Pazerny fiskus i "..." komentatorzy
czerwiec 27, 2004
|
Rozpętali wojnę cywilizacji
kwiecień 6, 2003
|
Redaktor "kadyceusz" czyli Bubel w Samoobronie
wrzesień 16, 2002
PAP
|
A jednak się dziwię
październik 17, 2003
|
Czy atak na Iran spowoduje wybuch antysemityzmu na świecie?
grudzień 29, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Syndrom Olewnika
styczeń 26, 2009
Witold Filipowicz
|
Ekstrawagancja na prawicy
wrzesień 4, 2006
Adam T. Witczak
|
Drogie państwo
lipiec 29, 2003
Teresa Kuczyńska
|
Lausanne Conference For One Democratic State in the whole of
Palestine/Israel
czerwiec 12, 2004
Israel Shamir
|
Balcerowicz uratuje dolara?
marzec 20, 2008
Interia/PAP
|
Dlaczego nacjonalizm?
lipiec 5, 2008
Dariusz Kosiur
|
Procedures - sequel of 'Medallions'
wrzesień 12, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Medialny exodus lekarzy
marzec 24, 2006
Adam Sandauer
|
|
|